Star Ladder Star Series Season 9
Star Ladder Star Series Season 9.png
Lokalizacja: Online
Ukraina Kijów, Ukraina
Pula nagród: $230,162 USD
Liczba drużyn: 48
Data rozpoczęcia: 5 marca 2014
Data zakończenia: 20 kwietnia 2014

Star Ladder Star Series Season 9 był to turniej, który trwał od marca do kwietnia 2014 roku.

Pro Series[edytuj | edytuj kod]

Drużyny[edytuj | edytuj kod]

Star Series Europe[edytuj | edytuj kod]




Star Series America[edytuj | edytuj kod]





Star Series China[edytuj | edytuj kod]





Star Series Korea[edytuj | edytuj kod]

  • Korea Południowa Team Nemesis
  • Korea Południowa Monkey Spanner
  • Korea Południowa Get Outs
  • Korea Południowa Newbie





Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Star Series Europe[edytuj | edytuj kod]

Grupa[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Rosja Team Empire 13 2
2. Ukraina Natus Vincere 12 3
3. Szwecja Alliance 11 4
4. Rosja RoX 11 4
5. Ziemia Cloud 9 11 4
6. UE Fnatic 10 5
7. Rosja Virtus.pro 8 7
8. UE Sigma.int 8 7
9. Rosja Relax 8 7
10. Białoruś Power Rangers 7 8
11. Dania Meet Your Makers 6 9
12. Kazachstan NEXT.kz 5 10
13. Ukraina Ahead Gaming 3 12
14. Rosja Cleave 3 12
15. Rosja Insane Gaming 2 13
16. Rosja The Retry 2 13
Mecze[edytuj | edytuj kod]
5-10 marca[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina 1 0 UE Fnatic
The Alliance Szwecja 1 0 Rosja Cleave
Natus Vincere Ukraina 1 0 Ukraina Ahead Gaming
The Alliance Szwecja 1 0 Rosja Insane Gaming
Team Empire Rosja 1 0 Rosja The Retry
Virtus Pro Rosja 0 1 Ukraina Natus Vincere
Insane Gaming Rosja 0 1 Dania Meet Your Makers
Relax Rosja 0 1 Białoruś Power Rangers
RoX.KIS Rosja 0 1 Rosja Relax
RoX.KIS Rosja 1 0 Ukraina Ahead Gaming
Ahead Gaming Ukraina 1 0 UE Sigma.int
Cleave Rosja 0 1 Rosja RoX.KIS
NEXT.kz Kazachstan 0 1 Rosja Relax
Natus Vincere Ukraina 1 0 Rosja Relax
Natus Vincere Ukraina 0 1 Rosja Team Empire
The Retry Rosja 0 1 Białoruś Power Rangers
11-16 marca[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus Pro Rosja 1 0 Kazachstan NEXT.kz
The Retry Rosja 1 0 Kazachstan NEXT.kz
Relax Rosja 1 0 Ukraina Ahead Gaming
Team Empire Rosja 1 0 Rosja Insane Gaming
Power Rangers Białoruś 0 1 Dania Meet Your Makers
Virtus Pro Rosja 1 0 Rosja Cleave
The Alliance Szwecja 0 1 Ukraina Natus Vincere
Cloud 9 Ziemia 0 1 Rosja Team Empire
Fnatic UE 0 1 Rosja RoX.KIS
The Retry Rosja 0 1 Rosja RoX.KIS
Sigma.int UE 1 0 Ziemia Cloud 9
RoX.KIS Rosja 0 1 Szwecja The Alliance
NEXT.kz Kazachstan 0 1 Szwecja The Alliance
The Alliance Szwecja 1 0 Rosja The Retry
The Alliance Szwecja 0 1 Ziemia Cloud 9
Ahead Gaming Ukraina 0 1 Ziemia Cloud 9
Virtus Pro Rosja 0 1 UE Fnatic
Team Empire Rosja 1 0 UE Sigma.int
Cleave Rosja 0 1 Białoruś Power Rangers
Meet Your Makers Dania 0 1 UE Sigma.int
Fnatic UE 1 0 Rosja Cleave
Ahead Gaming Ukraina 0 1 Białoruś Power Rangers
Meet Your Makers Dania 0 1 Rosja Team Empire
Ahead Gaming Ukraina 0 1 Rosja Team Empire
Sigma.int UE 1 0 Białoruś Power Rangers
17-22 marca[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Insane Gaming Rosja 0 1 Rosja Relax
Ahead Gaming Ukraina 0 1 Kazachstan NEXT.kz
Fnatic UE 0 1 Szwecja The Alliance
Cleave Rosja 0 1 Dania Meet Your Makers
Sigma.int UE 1 0 Rosja Insane Gaming
The Retry Rosja 0 1 Rosja RoX.KIS
Relax Rosja 0 1 UE Fnatic
The Alliance Szwecja 1 0 Rosja Virtus Pro
NEXT.kz Kazachstan 1 0 Rosja Insane Gaming
NEXT.kz Kazachstan 1 0 Białoruś Power Rangers
Meet Your Makers Dania 0 1 Szwecja The Alliance
The Alliance Szwecja 0 1 Rosja Relax
Ahead Gaming Ukraina 1 0 Rosja Cleave
NEXT.kz Kazachstan 0 1 Ziemia Cloud 9
Virtus Pro Rosja 1 0 Rosja The Retry
Relax Rosja 1 0 Rosja The Retry
Power Rangers Białoruś 0 1 Ziemia Cloud 9
Fnatic UE 1 0 Dania Meet Your Makers
Sigma.int UE 1 0 Rosja Relax
Meet Your Makers Dania 0 1 Rosja Relax
Insane Gaming Rosja 0 1 Rosja Cleave
23-28 marca[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
The Alliance Szwecja 1 0 Białoruś Power Rangers
Relax Rosja 0 1 Rosja Virtus Pro
NEXT.kz Kazachstan 1 0 Rosja Team Empire
Meet Your Makers Dania 0 1 Rosja Virtus Pro
Insane Gaming Rosja 0 1 UE Fnatic
Cleave Rosja 0 1 UE Sigma.int
Ahead Gaming Ukraina 0 1 Szwecja The Alliance
Fnatic UE 1 0 Rosja The Retry
NEXT.kz Kazachstan 0 1 UE Sigma.int
Cloud 9 Ziemia 1 0 Rosja The Retry
RoX.KIS Rosja 1 0 Dania Meet Your Makers
Team Empire Rosja 1 0 Rosja Relax
Virtus Pro Rosja 1 0 Rosja Insane Gaming
Fnatic UE 1 0 Ukraina Ahead Gaming
Cloud 9 Ziemia 1 0 Rosja Cleave
Sigma.int UE 0 1 Szwecja The Alliance
NEXT.kz Kazachstan 1 0 Rosja RoX.KIS
Meet Your Makers Dania 1 0 Rosja The Retry
Insane Gaming Rosja 0 1 Rosja RoX.KIS
29 marca-3 kwietnia[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Empire Rosja 1 0 Szwecja The Alliance
Cleave Rosja 0 1 Rosja Team Empire
Ahead Gaming Ukraina 0 1 Rosja Virtus Pro
Insane Gaming Rosja 0 1 Ziemia Cloud 9
Virtus Pro Rosja 1 0 UE Sigma.int
Meet Your Makers Dania 1 0 Kazachstan NEXT.kz (walkower)
Meet Your Makers Dania 0 1 Ziemia Cloud 9
The Retry Rosja 0 1 Rosja Insane Gaming
Power Rangers Białoruś 1 0 Rosja Insane Gaming
Power Rangers Białoruś 0 1 Rosja RoX.KIS
Virtus Pro Rosja 0 1 Rosja RoX.KIS
Sigma.int UE 0 1 Rosja RoX.KIS
Sigma.int UE 1 0 UE Fnatic
Fnatic UE 0 1 Ziemia Cloud 9
Virtus Pro Rosja 0 1 Rosja Team Empire
Natus Vincere Ukraina 1 0 Kazachstan NEXT.kz
Natus Vincere Ukraina 1 0 Ziemia Cloud 9
Meet Your Makers Dania 0 1 Ukraina Natus Vincere
Team Empire Rosja 1 0 Białoruś Power Rangers
Natus Vincere Ukraina 0 1 Białoruś Power Rangers
RoX.KIS Rosja 1 0 Ukraina Natus Vincere
Fnatic UE 1 0 Rosja Team Empire
Cloud 9 Ziemia 1 0 Rosja Virtus Pro
RoX.KIS Rosja 1 0 Ziemia Cloud 9
4-9 kwietnia[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cleave Rosja 1 0 Kazachstan NEXT.kz
Relax Rosja 1 0 Rosja Cleave
Ahead Gaming Ukraina 0 1 Rosja Insane Gaming
Meet Your Makers Dania 1 0 Ukraina Ahead Gaming
The Retry Rosja 1 0 UE Sigma.int (walkower)
Power Rangers Białoruś 0 1 UE Fnatic
Relax Rosja 0 1 Ziemia Cloud 9
Ahead Gaming Ukraina 1 0 Rosja The Retry
Insane Gaming Rosja (walkower) 0 1 Ukraina Natus Vincere
Natus Vincere Ukraina 1 0 Rosja Cleave
Natus Vincere Ukraina 1 0 UE Sigma.int (walkower)
The Retry Rosja 0 1 Ukraina Natus Vincere
Virtus Pro Rosja 0 1 Białoruś Power Rangers
Team Empire Rosja 1 0 Rosja RoX.KIS
Fnatic UE 1 0 Kazachstan NEXT.kz (walkower)
Dodatkowe mecze[edytuj | edytuj kod]
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja The Alliance 2 0
2. Rosja RoX.KIS 1 1
3. Ziemia Cloud 9 0 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
RoX.KIS Rosja 0 1 Szwecja The Alliance
The Alliance Szwecja 1 0 Ziemia Cloud 9
Cloud 9 Ziemia 0 1 Rosja RoX.KIS

Star Series America[edytuj | edytuj kod]

Grupa[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Evil Geniuses 7 0
2. Peru Revenge eSports 5 2
3. Ziemia Team Dog 4 3
4. USA Team Liquid 3 4
5. USA Team eHug 3 4
6. Brazylia CNB e-Sports Club 3 4
7. USA Osiris Gaming 3 4
8. USA Dignotoss 0 7
Mecze[edytuj | edytuj kod]
11-16 marca[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dog Ziemia 1 0 USA Dignotoss
Team Liquid USA 1 0 USA Osiris Gaming
Team eHug USA 0 1 USA Evil Geniuses
Revenge eSports Peru 1 0 Brazylia CNB e-Sports Club
Team Dog Ziemia 0 1 USA Evil Geniuses
CNB e-Sports Club Brazylia 0 1 USA Osiris Gaming
Revenge eSports Peru 1 0 USA Team eHug
Dignotoss USA 0 1 USA Team Liquid
17-22 marca[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
CNB e-Sports Club Brazylia 1 0 USA Team eHug
Team Dog Ziemia 1 0 USA Osiris Gaming
Dignotoss USA 0 1 USA Evil Geniuses
Revenge eSports Peru 1 0 USA Team Liquid
Revenge eSports Peru 1 0 Ziemia Team Dog
Osiris Gaming USA 1 0 USA Dignotoss
CNB e-Sports Club Brazylia 0 1 USA Evil Geniuses
Team eHug USA 0 1 USA Team Liquid
23 marca-1 kwietnia[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dog Ziemia 1 0 Brazylia CNB e-Sports Club
Team eHug USA 1 0 USA Dignotoss
Evil Geniuses USA 1 0 USA Team Liquid
Revenge eSports Peru 0 1 USA Osiris Gaming
Dignotoss USA 0 1 Peru Revenge eSports
Team eHug USA 1 0 Ziemia Team Dog
Team Liquid USA 0 1 Brazylia CNB e-Sports Club
Osiris Gaming USA 0 1 USA Evil Geniuses
Team Liquid USA 0 1 Ziemia Team Dog
Team eHug USA 1 0 USA Osiris Gaming
Evil Geniuses USA 1 0 Peru Revenge eSports
CNB e-Sports Club Brazylia 1 0 USA Dignotoss
Team Dog Ziemia 1 0 USA Team Liquid
Dodatkowe mecze[edytuj | edytuj kod]
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Team Liquid 2 0
2. USA Team eHug 1 1
3. Brazylia CNB e-Sports Club 0 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team eHug USA 1 0 Brazylia CNB e-Sports Club
Team eHug USA 0 1 Rosja Team Liquid
Team Liquid USA 1 0 Brazylia CNB e-Sports Club
Playoff[edytuj | edytuj kod]
Górna tabela[edytuj | edytuj kod]
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA 2 1 USA Team Liquid
Revenge eSports Peru 1 2 Ziemia Team Dog
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA 2 1 Ziemia Team Dog
Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]
Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Liquid USA 2 0 Peru Revenge eSports
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Dog Ziemia 0 2 USA Team Liquid
Wielki finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA 2 1 USA Team Liquid

Star Series China[edytuj | edytuj kod]

Grupa[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Chiny Invictus Gaming 7 0
2. Chiny Newbee 5 2
3. Chiny Team DK 4 3
4. Chiny LGD Gaming 4 3
5. Chiny Vici Gaming 3 4
6. Chiny TongFu.WanZhou 2 5
7. Chiny DT^Club 2 5
8. Chiny CIS Game 0 7
Mecze[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Invictus Gaming Chiny 1 0 Chiny DT^Club
Vici Gaming Chiny 1 0 Chiny CIS Game
Newbee Chiny 1 0 Chiny TongFu.WanZhou
LGD Gaming Chiny 0 1 Chiny Newbee
Vici Gaming Chiny 0 1 Chiny Invictus Gaming
DK Chiny 1 0 Chiny CIS Game
TongFu.WanZhou Chiny 1 0 Chiny DT^Club
DK Chiny 1 0 Chiny LGD Gaming
TongFu.WanZhou Chiny 0 1 Chiny LGD Gaming
CIS Game Chiny 0 1 Chiny DT^Club
Vici Gaming Chiny 0 1 Chiny DK
Newbee Chiny 0 1 Chiny Invictus Gaming
CIS Game Chiny 0 1 Chiny Newbee
Vici Gaming Chiny 1 0 Chiny DT^Club
LGD Gaming Chiny 0 1 Chiny Invictus Gaming
DK Chiny 1 0 Chiny LGD Gaming
DK Chiny 0 1 Chiny Invictus Gaming
Vici Gaming Chiny 0 1 Chiny LGD Gaming
Newbee Chiny 1 0 Chiny DT^Club
CIS Game Chiny 0 1 Chiny TongFu.WanZhou
Vici Gaming Chiny 1 0 Chiny Newbee
DT^Club Chiny 1 0 Chiny DK
CIS Game Chiny 0 1 Chiny Invictus Gaming
Invictus Gaming Chiny 1 0 Chiny TongFu.WanZhou
LGD Gaming Chiny 1 0 Chiny CIS Game
DT^Club Chiny 0 1 Chiny LGD Gaming
Newbee Chiny 1 0 Chiny DK
Vici Gaming Chiny 1 0 Chiny TongFu.WanZhou
Playoff[edytuj | edytuj kod]
Górna tabela[edytuj | edytuj kod]
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Invictus Gaming Chiny 2 0 Chiny LGD Gaming
Newbee Chiny 0 2 Chiny Team DK
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Invictus Gaming Chiny 0 2 Chiny Team DK
Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]
Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
LGD Gaming Chiny 0 2 Chiny Newbee
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Invictus Gaming Chiny 2 1 Chiny Newbee
Wielki finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team DK Chiny Zakwalifikowani Zakwalifikowani Chiny Invictus Gaming

Star Series Korea[edytuj | edytuj kod]

Grupa[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Korea Południowa MVP Phoenix 7 0
2. Korea Południowa Bird Gang 6 1
3. Korea Południowa MVP HOT6 5 2
4. Korea Południowa Monkey Spanner 4 3
5. Korea Południowa 5 in QO 3 4
6. Korea Południowa Get Outs 2 5
7. Korea Południowa Team Nemesis 1 6
8. Korea Południowa Newbie 0 7
Mecze[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Bird Gang Korea Południowa 1 0 Korea Południowa MVP HOT6
5 in QO Korea Południowa 1 0 Korea Południowa Newbie
Get Outs Korea Południowa 0 1 Korea Południowa MVP Phoenix
Monkey Spanner Korea Południowa 1 0 Korea Południowa Team Nemesis
Monkey Spanner Korea Południowa 1 0 Korea Południowa Newbie
MVP HOT6 Korea Południowa 1 0 Korea Południowa 5 in QO
MVP Phoenix Korea Południowa 1 0 Korea Południowa Team Nemesis
Get Outs Korea Południowa 0 1 Korea Południowa Bird Gang
MVP Phoenix Korea Południowa 1 0 Korea Południowa Monkey Spanner
Newbie Korea Południowa 0 1 Korea Południowa MVP HOT6
Get Outs Korea Południowa 1 0 Korea Południowa Team Nemesis
MVP Phoenix Korea Południowa 1 0 Korea Południowa 5 in QO
Monkey Spanner Korea Południowa 0 1 Korea Południowa Bird Gang
Bird Gang Korea Południowa 1 0 Korea Południowa 5 in QO
MVP HOT6 Korea Południowa 0 1 Korea Południowa MVP Phoenix
Team Nemesis Korea Południowa 1 0 Korea Południowa Newbie
Get Outs Korea Południowa 0 1 Korea Południowa Monkey Spanner
MVP Phoenix Korea Południowa 1 0 Korea Południowa Bird Gang
Team Nemesis Korea Południowa 0 1 Korea Południowa 5 in QO
Get Outs Korea Południowa 1 0 Korea Południowa Newbie
MVP HOT6 Korea Południowa 1 0 Korea Południowa Team Nemesis (walkower)
Newbie Korea Południowa 0 1 Korea Południowa Bird Gang
MVP HOT6 Korea Południowa 1 0 Korea Południowa Get Outs
5 in QO Korea Południowa 0 1 Korea Południowa Monkey Spanner
Get Outs Korea Południowa 0 1 Korea Południowa 5 in QO
Newbie Korea Południowa 0 1 Korea Południowa MVP Phoenix
Bird Gang Korea Południowa 1 0 Korea Południowa Team Nemesis (walkower)
Monkey Spanner Korea Południowa 0 1 Korea Południowa MVP HOT6
Playoff[edytuj | edytuj kod]
Górna tabela[edytuj | edytuj kod]
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MVP Phoenix Korea Południowa 2 1 Korea Południowa Monkey Spanner
Bird Gang Korea Południowa 2 0 Korea Południowa MVP HOT6
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MVP Phoenix Korea Południowa 2 0 Korea Południowa Bird Gang
Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]
Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Monkey Spanner Korea Południowa 2 0 Korea Południowa MVP HOT6
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Bird Gang Korea Południowa 2 1 Korea Południowa Monkey Spanner
Wielki finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MVP Phoenix Korea Południowa 2 0 Korea Południowa Bird Gang

Faza pucharowa[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Chiny Team DK 3 0
2. Szwecja Alliance 2 1
3. Rosja Team Empire 1 2
4. Korea Południowa MVP Phoenix 0 3
Mecze grupy A[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MVP Phoenix Korea Południowa 0 1 Rosja Team Empire
Alliance Szwecja 0 1 Chiny Team DK
Team DK Chiny 1 0 Rosja Team Empire
MVP Phoenix Korea Południowa 0 1 Szwecja Alliance
Team Empire Rosja 0 1 Szwecja Alliance
MVP Phoenix Korea Południowa 0 1 Chiny Team DK

Grupa B[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Evil Geniuses 3 0
2. Chiny Invictus Gaming 1 2
3. Ukraina Natus Vincere 1 2
4. Rosja RoX.KIS 1 2
Mecze grupy B[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA 1 0 Ukraina Natus Vincere
RoX.KIS Rosja 0 1 Chiny Invictus Gaming
Invictus Gaming Chiny 0 1 Ukraina Natus Vincere
Evil Geniuses USA 1 0 Rosja RoX.KIS
Natus Vincere Ukraina 0 1 Rosja RoX.KIS
Evil Geniuses USA 1 0 Chiny Invictus Gaming
Dodatkowe mecze[edytuj | edytuj kod]
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Chiny Invictus Gaming 2 0
2. Ukraina Natus Vincere 1 1
3. Rosja RoX.KIS 0 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Invictus Gaming Chiny 1 0 Rosja RoX.KIS
Invictus Gaming Chiny 1 0 Ukraina Natus Vincere
Natus Vincere Ukraina 1 0 Rosja RoX.KIS

Tabele[edytuj | edytuj kod]

Górna tabela[edytuj | edytuj kod]

Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team DK Chiny 2 0 Chiny Invictus Gaming
Evil Geniuses USA 2 0 Szwecja Alliance
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team DK Chiny 2 0 USA Evil Geniuses

Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]

Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina 1 0 Korea Południowa MVP Phoenix
Team Empire Rosja 2 0 Rosja RoX.KIS
Runda 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Invictus Gaming Chiny 1 0 Ukraina Natus Vincere
Alliance Szwecja 0 1 Rosja Team Empire
Runda 3[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Invictus Gaming Chiny 0 2 Rosja Team Empire
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA 1 2 Rosja Team Empire

Wielki Finał[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team DK Chiny 2 0 Rosja Team Empire

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Edycja Dota 2 - Turnieje
2011
BenQ 'The Clash'BenQ 'The Clash 2'Dota 2 Star ChampionshipDota2Replays Brawl
Dreamhack Winter 2011 Corsair Vengeance CupElectronic Sports World Cup 2011InsideDOTA Invitational
It's Gosu Monthly Madness Dota 2 InvitationalMalaysia InvitationalSunday Evening Cup Series Season 1
The Defense Season 1The International 2011WCG Asian Championships 2011
2012
4PL Play4Dota2 2012Absolute Arena Dota 2 InvitationalAbsolute Arena Dota 2 Invitational 2
ASUS Open Final Battle of the YearAtoD Showdown 2AVerMedia Dota 2 CupBeyondTheSummit World Tour
D2E ChallengeDota 2 LostWorld Cup 1Dreamhack Open 2012 ValenciaDreamhack Summer 2012 Corsair Vengeance Cup
Dreamhack Winter 2012 Corsair Vengeance CupECAL: Americas LeagueElectronic Sports World Cup 2012
G-1 Champions League Season 4G-League 2012GEST Dota 2 TournamentGigabyte Dota Masters
GosuLeague First BloodGosuLeague Season 2GosuLeague Season 3GosuLeague Season 4GosuLeague Season 5
Infused CupsIt's Gosu Monthly Madness AsiaIt's Gosu Monthly Madness Season IIIt's Gosu Razer Mini Madness
JeeDota 2 Championship 1JeeDota 2 Championship 2JeeDota 2 Championship 3JeeDota 2 Championship 4
JeeDota 2 Championship 5joinDOTA MastersjoinDOTA OpenProDOTA2 Non-Pro League Season 1
ProDOTA2 Pro League Season 1RaidCall Dota 2 CupRaidCall Dota 2 League Season 1Razer Dota 2 Tournament
Samsung European EncounterStar Ladder Star Series Season 1Star Ladder Star Series Season 2
Star Ladder Star Series Season 3Star Ladder Star Series Season 4Team Dignitas InvitationalThe Asia 2012The Defense Season 2
The Defense Season 3The GD Studio - The Arena 1The GD Studio - The Arena 2The International 2012
The Premier League MastersThe Premier League Season 1The Premier League Season 2Thor Open 2012
WCG Asian Championships 2012World Cyber Games 2012XMAS Skynet Tournament
2013
ACE Dota 2 League4PL Play4Dota2 2013Alienware Cup 2013 Season 1AMD Premier League Season 1
AMD Premier League Season 2American Dota LeagueArmaggeddon Dota 2 Grand Slam Asia
ASUS ROG DreamLeague Kick-Off SeasonAtoD Showdown 3BeyondTheSummit Weekend CupBigpoint Battle
Corsair Gaming Summer Dota 2 Tournament 2013Curse Dota 2 InvitationalD2R Team League Season 1
Dota 2 Canada CupDota 2 Canada Cup Season 2Dota 2 Champions League Season 1Dota 2 Ireland Season 1
Dota 2 Super LeagueDotaCinema Rosh PitDotaHut InvitationalDreamhack Dota 2 Invitational
Dreamhack Summer 2013 ASUS ROG CupE2MAX L33t ChampionshipECL 2013Eizo CupElectronic Sports Prime Dota 2 Cup
Electronic Sports World Cup 2013Fengyun Dota 2 TournamentFragbite Masters 2013G-1 Champions League Season 5
G-League 2013GEST Season 1Gigabyte Premier LeagueGigacon 2014GMPGL SEA Grand Finals Season Five
HyperX Dota 2 League Season 4MLG Columbus 2013MLG Fall Invitational 2013Neolution GosuCup - August 2013
Neolution GosuCup - July 2013Neolution GosuCup - June 2013Neolution GosuCup - September 2013Netolic Pro League 2 East
Netolic Pro League 2 WestNetolic Pro League 3 EastNetolic Pro League 3 WestNetolic Pro League 4 West
Nexon Invitational Super MatchNexon Sponsorship League Season 1Nexon Sponsorship League Season 2Nexon Starter League
NM SpillExpo 2013Pinoy Gaming Festival - Fall 2013Pinoy Gaming Festival - Summer 2013Polish DOTA 2 Online Championships
PRIDE Challenge 2013RaidCall Dota 2 League Season 2RaidCall Dota 2 League Season 3RaidCall EMS One Season 1
RaidCall EMS One Season 2RaidCall EMS One Season 3Ritmix Russian Dota 2 LeagueSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 1
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 2Sino-net Dota 2 TournamentSK Trophy 1SK Trophy 2Southeast Asia League
Star Ladder Star Series Season 5Star Ladder Star Series Season 6Star Ladder Star Series Season 7
Star Ladder Star Series Season 8SteelSeries Euro CupSteelSeries Euro Cup Season 2SteelSeries SEA Cup Season 3
Techlabs Cup 2013 Season 1Techlabs Cup 2013 Season 2The Asia 2013The Defense Season 4The International 2013
The Premier League Season 3The Premier League Season 4The Premier League Season 5WePlay Dota 2 League Season 1
WePlay Dota 2 League Season 2
2014
ACG SEA Invitational 2014AMD D2M LeagueAmerican Dota League Season 2AOC Pro Cup Season 1
Arabian Dota LeagueASUS ROG DreamLeague Season 1ASUS ROG DreamLeague Season 2Balkan Championship
Battle of AmericaBattle of Central Europe Season 1Battle of Central Europe Season 2Battle of Central Europe Season 3
BenQ All-Star ShowmatchBountyHunter SeriesBrasil Game Cup 2014CDEC New Star ChallengeCIS Carnage 2014
Corsair Asia CupCrashGame League Season 2Datbet ChampionshipDeadly Gaming Cup Season 1Dota 2 Canada Cup Season 3
Dota 2 ChallengeDota 2 Champions League Season 2Dota 2 Champions League Season 3Dota 2 Champions League Season 4
Dota 2 League Season 5Dota Pit League Season 2DreamHack Bucharest InvitationalECL 2014ECL 2014 Autumn
ESL One FrankfurtESL One New YorkElectronic Sports Prime Shock Therapy CupEsportal Dota 2 League
Excellent Moscow Cup Season 1Excellent Moscow Cup Season 2Fragbite Masters 2014G-League 2014
Game Show League Season 1GG LeagueGG League Season 2GIGABYTE ChallengeHyperX D2L Western Challengei-League
i-League Season 2IeSF 2014 World ChampionshipIeSF Asian ChampionshipsJapan Dota Cup Season 1
joinDOTA League America Season 1joinDOTA League Asia Season 1joinDOTA League Europe Season 1
joinDOTA League America Season 2joinDOTA League Asia Season 2joinDOTA League Europe Season 2
joinDOTA League America Season 3joinDOTA League Asia Season 3joinDOTA League Europe Season 3
joinDOTA League America Season 4joinDOTA League Asia Season 4joinDOTA League Europe Season 4
Korea Dota 2 League Season 1Korea Dota 2 League Season 2Korea Dota 2 League Season 3Korea Dota 2 League Season 4
MarsTV Dota 2 LeagueMegafon Battle ArenaMLG T.K.O. AmericaMLG T.K.O. EuropeMonster Energy Invitational
MSI Beat IT 2014National Electronic Sports Open 2014National Electronic Sports Tournament 2014Netolic Pro League 5 East
Netolic Pro League 5 WestNexon Sponsorship League Season 3NVIDIA Game 24OK.- Dota 2 CupPinnacle Pro-Am Cup
Red Bull ECL 2013 Grand FinalsSEA Dragon BattleSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 3
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 5Star Ladder SEA PreseasonStar Ladder Star Series Season 9
Star Ladder Star Series Season 10Star Ladder Star Series Season 11SteelSeries Euro Cup Season 3Techlabs Cup 2014 Season 1
Techlabs Cup 2014 Season 2The InauguralThe International 2014The SummitThe Summit 2Trilogy CupV Games Tournament
Vietnam eSports Champions League 2014World Cyber Arena 2014World E-sport Championships 2014WPC 2014
WVW National Electronic Sports Classic Season 1WVW National Electronic Sports Classic Season 2XMA X5 Mega Arena
XMG Captains Draft 2.0XMG Captains Draft InvitationalYard Red FestivalYard White FestivalZotac Starleague 2014
2015
2015 Red Bull Battle Grounds: Dota 2Alienware Area 51 Dota 2 CupAlienware Summer's End Cup
AOC & Rapoo Masters ChampionshipsAsia Arena CupASUS ROG DreamLeague Season 3Bridon Open CupBTS Americas
BTS Americas 2BTS Southeast Asia 1Corsair Gaming ArenaDota 2 Asia ChampionshipsDota 2 Canada Cup Season 4
Dota 2 Canada Cup Season 5Dota 2 Champions League Season 5Dota 2 Champions League Season 6Dota Pit League Season 3
DouyuTV Dota 2 TournamentE-Sport Bets ShowmatchECL 2015 SpringESCC 2015Elimination ModeESL One Frankfurt 2015
ESL One New York 2015Esport SM 2015FirstGameTV Dota 2 CupFrankfurt Major 2015G-Guard ChallengeG-League 2015
Game Show InvitationalGEST SEA CupHitbox EU ChampionshipHitbox EU Championship 2Hitbox Obutto Championship 2
HuomaoTV Mid-summer League Season 1I-League Season 3InsideDOTA Challenge 1InsideDOTA Challenge 2Iron Trophy Europe
joinDOTA League America Season 5joinDOTA League Asia Season 5joinDOTA League Europe Season 5
joinDOTA League America Season 6joinDOTA League Asia Season 6joinDOTA League Europe Season 6
joinDOTA MLG Pro League Season 1joinDOTA MLG Pro League Season 2Major All Stars Dota 2 Tournament
MarsTV Dota 2 League 2015Mineski Pro-Gaming League Season 7 Leg 2MLG World Finals 2015Mountain Trail Challenge
MPGL Season 7 SEAMSI Dragon BattleNanyang Dota 2 ChampionshipsNXTGAME Dota 2 Invitational
RoG Play It Cool Dota 2 InvitationalSEA Dragon Battle 2Star Ladder Pro Series Season 11Star Ladder Star Series Season 12
Sudamerican Master 2Sudamerican Master 3The International 2015The Prime MajorThe Summit 3VPGame Pro League
Yard G2A Fest Ep.1
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.