FANDOM


Star Ladder Star Series Season 7
Star Ladder Star Series Season 7
Lokalizacja: Online
Ukraina - flaga Kijów, Ukraina
Pula nagród: $22,500 USD
Liczba drużyn: 16
Wersja: 6.78
Data rozpoczęcia: 31 sierpnia 2013
Data zakończenia: 13 października 2013

Star Ladder Star Series Season 7 był to turniej, który trwał od maja do lipca 2013 roku.

Pro SeriesEdytuj

DrużynyEdytuj




Uwagi:

KwalifikacjeEdytuj

Runda 1Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Click-Storm Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga NOMP
Nosense Urugwaj - flaga 1 0 Rosja - flaga TM3D
Think Smart Jordania - flaga 1 0 Rosja - flaga OTHERW
SPBS Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga OUTRAGE.
WARDGS Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga EvoPlay
Clarity UE - flaga 1 0 Rosja - flaga uniQ
SEX- Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga ANC-
CHECK Ukraina - flaga 0 1 Korea Południowa - flaga -SOC-
Daymare eSports Białoruś - flaga 0 1 Rosja - flaga Telepathy
MadowLs Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Fakel-17
P85 Kirgistan - flaga 1 0 Rosja - flaga Cleave.
.NEXT Rumunia - flaga 1 0 Rosja - flaga BSE.
ROTK Wielka Brytania - flaga 0 1 Rosja - flaga BGL
.EYE. Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga DWT
Druidz Szwecja - flaga 0 1 Rosja - flaga MIT.
-RED- UE - flaga 0 1 Rosja - flaga ALBUMS
BAGUETTE Francja - flaga 1 0 Rosja - flaga GT-M
Duza Gaming Rosja - flaga 1 0 Ukraina - flaga ScaryFaceZZZ
uniQ- Ukraina - flaga 0 1 Kazachstan - flaga LeagueKz
EI- Rosja - flaga 1 0 Francja - flaga against All authority
Oslik Gaming Rosja - flaga 1 0 Ukraina - flaga SSFF
CLUR Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga ICH
GAM Szwecja - flaga 1 0 UE - flaga E.C.
CYM. Rosja - flaga 0 1 UE - flaga Fnatic
Virus Gaming Francja - flaga 1 0 Rosja - flaga GPE
Aurby Rosja - flaga 1 0 Norwegia - flaga Tmnt
Wutang Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga Team-Ess
K.T Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga WIAR

Runda 2Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Gillette Niemcy - flaga 1 0 Serbia - flaga ONE
Click-Storm Rosja - flaga 1 0 Urugwaj - flaga Nosense
Think Smart Jordania - flaga 1 0 Rosja - flaga SPBS
EvoPlay Rosja - flaga 0 1 UE - flaga Clarity
ANC- Rosja - flaga 0 1 Korea Południowa - flaga -SOC-
Telepathy Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga Fakel-17
P85 Kirgistan - flaga 1 0 Rumunia - flaga .NEXT.
BGL Rosja - flaga 0 1 Ukraina - flaga .EYE.
MIT. Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga ALBUMS
BAGUETTE Francja - flaga 0 1 Rosja - flaga Duza Gaming
LeagueKz Kazachstan - flaga 0 1 Rosja - flaga EI-
Oslik Gaming Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga CLUR
Gam Szwecja - flaga 0 1 UE - flaga Fnatic
Virus Gaming Francja - flaga 1 0 Rosja - flaga Aurby
Wutang Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga WIAR
LG.URAL Rosja - flaga 0 1 UE - flaga aSpera

Runda 3Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Gillette Niemcy - flaga 1 0 Rosja - flaga Click-Storm
Think Smart Jordania - flaga 1 0 UE - flaga Clarity
-SOC- Korea Południowa - flaga 0 1 Rosja - flaga Telepathy
P85 Kirgistan - flaga 1 0 Ukraina - flaga .EYE.
BGL Rosja - flaga 0 1 Ukraina - flaga .EYE.
ALBUMS Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Duza Gaming
EI- Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Oslik Gaming
Fnatic UE - flaga 0 1 Francja - flaga Virus Gaming
WIAR Rosja - flaga 0 1 UE - flaga aSpera

ĆwierćfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Gillette Niemcy - flaga 0 1 Jordania - flaga Think Smart
Telepathy Rosja - flaga 1 0 Kirgistan - flaga P85
Duza Gaming Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga Oslik Gaming
Virus Gaming Francja - flaga 0 1 UE - flaga aSpera

PółfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Think Smart Jordania - flaga 0 1 Rosja - flaga Telepathy
Duza Gaming UE - flaga 1 0 UE - flaga aSpera

FinałEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Telepathy Rosja - flaga 0 2 Rosja - flaga Duza Gaming

WynikiEdytuj

  • Mimo zakwalifikowania się do finału offline, drużyna Francja - flagaQuantic Gaming nie mogli uczestniczyć. Ich slot dano drużynie Rosja - flaga RoX.KIS.

GrupyEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja - flaga The Alliance 13 2
2. Ukraina - flaga Natus Vincere 11 4
3. Francja - flaga Quantic Gaming 11 4
4. Rosja - flaga Team Empire 11 4
5. Ziemia - flaga Rattlesnake.int 10 5
6. Rosja - flaga RoX.KIS 8 7
7. Białoruś - flaga Power Rangers 7 8
8. Kazachstan - flaga Ahead Gaming.kz 7 8
9. Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee 6 9
10. Rosja - flaga Virtus Pro 6 9
11. Rosja - flaga Poseidon 6 9
12. UE - flaga Fnatic 6 9
13. Rosja - flaga Duza Gaming 6 9
14. UE - flaga aSpera 6 9
15. Finlandia - flaga Team Menace.fi 5 10
16. Niemcy - flaga uebelst-gamynG 1 14

MeczeEdytuj

Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus Pro Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga Poseidon
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Finlandia - flaga Team Menace.fi
Rattlesnake.int Ziemia - flaga 1 0 Niemcy - flaga uebelst-gamynG
Fnatic UE - flaga 1 0 Kazachstan - flaga Ahead Gaming.kz
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga Duza Gaming
RoX.KIS Rosja - flaga 1 0 Francja - flaga Quantic Gaming
4 Friends + Chrillee Szwecja - flaga 1 0 Białoruś - flaga Power Rangers
The Alliance Szwecja - flaga 1 0 UE - flaga aSpera
Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Menace.fi Finlandia - flaga 0 1 Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee
aSpera UE - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus Pro
uebelst-gamynG Niemcy - flaga 0 1 Rosja - flaga RoX.KIS
Duza Gaming Rosja - flaga 0 1 UE - flaga Fnatic
Poseidon Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Team Empire
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Szwecja - flaga The Alliance
Power Rangers Białoruś - flaga 0 1 Francja - flaga Quantic Gaming
Ahead Gaming.kz Kazachstan - flaga 0 1 Ziemia - flaga Rattlesnake.int
Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Rattlesnake.int Ziemia - flaga 1 0 Rosja - flaga Duza Gaming
Quantic Gaming Francja - flaga 0 1 Finlandia - flaga Team Menace.fi
4 Friends + Chrillee Szwecja - flaga 0 1 Rosja - flaga Poseidon
RoX.KIS Rosja - flaga 0 1 Kazachstan - flaga Ahead Gaming.kz
Team Empire Rosja - flaga 0 1 UE - flaga aSpera
The Alliance Szwecja - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus Pro
Power Rangers Białoruś - flaga 1 0 Niemcy - flaga uebelst-gamynG
Fnatic UE - flaga 0 1 Ukraina - flaga Natus Vincere
Runda 4Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus Pro Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Team Empire
Poseidon Rosja - flaga 0 1 Francja - flaga Quantic Gaming
Duza Gaming Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga RoX.KIS
Team Menace.fi Finlandia - flaga 1 0 Niemcy - flaga uebelst-gamynG
Ahead Gaming.kz Kazachstan - flaga 0 1 Białoruś - flaga Power Rangers
Fnatic UE - flaga 0 1 Szwecja - flaga Team Alliance
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Ziemia - flaga Rattlesnake.int
aSpera UE - flaga 1 0 Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee
Runda 5Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Menace.fi Finlandia - flaga 0 1 Kazachstan - flaga Ahead Gaming.kz
uebelst-gamynG Niemcy - flaga 0 1 Rosja - flaga Poseidon
4 Friends + Chrillee Szwecja - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus Pro
Rattlesnake.int Ziemia - flaga 1 0 UE - flaga Fnatic
The Alliance Szwecja - flaga 1 0 Rosja - flaga Team Empire
Power Rangers Białoruś - flaga 0 1 Rosja - flaga Duza Gaming
Quantic Gaming Francja - flaga 1 0 UE - flaga aSpera
RoX.KIS Rosja - flaga 0 1 Ukraina - flaga Natus Vincere
Runda 6Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Poseidon Rosja - flaga 1 0 Kazachstan - flaga Ahead Gaming.kz
aSpera UE - flaga 1 0 Niemcy - flaga uebelst-gamynG
Duza Gaming Rosja - flaga 1 0 Finlandia - flaga Team Menace.fi
Fnatic UE - flaga 1 0 Rosja - flaga RoX.KIS
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee
Virtus Pro Rosja - flaga 0 1 Francja - flaga Quantic Gaming
Natus Vincere Ukraina - flaga 0 1 Białoruś - flaga Power Rangers
Rattlesnake.int Ziemia - flaga 0 1 Szwecja - flaga The Alliance
Runda 7Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Poseidon Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga Duza Gaming
Ahead Gaming.kz Kazachstan - flaga 1 0 UE - flaga aSpera
uebelst-gamynG Niemcy - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus Pro
RoX.KIS Rosja - flaga 0 1 Ziemia - flaga Rattlesnake.int
The Alliance Szwecja - flaga 1 0 Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee
Power Rangers Białoruś - flaga 1 0 UE - flaga Fnatic
Team Menace.fi Finlandia - flaga 0 1 Ukraina - flaga Natus Vincere
Quantic Gaming Francja - flaga 0 1 Rosja - flaga Team Empire
Runda 8Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic UE - flaga 0 1 Finlandia - flaga Team Menace.fi
aSpera Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Duza Gaming
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Niemcy - flaga uebelst-gamynG
Rattlesnake.int Ziemia - flaga 1 0 Białoruś - flaga Power Rangers
4 Friends + Chrillee Szwecja - flaga 0 1 Francja - flaga Quantic Gaming
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga Poseidon
Virtus Pro Rosja - flaga 0 1 Kazachstan - flaga Ahead Gaming.kz
RoX.KIS Rosja - flaga 0 1 Szwecja - flaga The Alliance
Runda 9Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ahead Gaming.kz Kazachstan - flaga 0 1 Rosja - flaga Team Empire
aSpera UE - flaga 1 0 Ukraina - flaga Natus Vincere
Duza Gaming Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus Pro
Poseidon Rosja - flaga 0 1 UE - flaga Fnatic
Power Rangers Białoruś - flaga 1 0 Rosja - flaga RoX.KIS
Team Menace.fi Finlandia - flaga 0 1 Ziemia - flaga Rattlesnake.int
The Alliance Szwecja - flaga 1 0 Francja - flaga Quantic Gaming
uebelst-gamynG Niemcy - flaga 1 0 Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee
Runda 10Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus Pro Rosja - flaga 0 1 Ukraina - flaga Natus Vincere
Fnatic UE - flaga 1 0 UE - flaga aSpera
Rattlesnake.int Ziemia - flaga 1 0 Rosja - flaga Poseidon
4 Friends + Chrillee Szwecja - flaga 0 1 Kazachstan - flaga Ahead Gaming.kz
RoX.KIS Rosja - flaga 1 0 Finlandia - flaga Team Menace.fi
Quantic Gaming Francja - flaga 1 0 Niemcy - flaga uebelst-gamynG
Power Rangers Białoruś - flaga 1 0 Szwecja - flaga The Alliance
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga Duza Gaming
Runda 11Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus Pro Rosja - flaga 1 0 UE - flaga Fnatic
aSpera UE - flaga 0 1 Ziemia - flaga Rattlesnake.int
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga Team Empire
Duza Gaming Rosja - flaga 0 1 Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee
Poseidon Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga RoX.KIS
Team Menace.fi Finlandia - flaga 1 0 Białoruś - flaga Power Rangers
The Alliance Szwecja - flaga 1 0 Niemcy - flaga uebelst-gamynG
Ahead Gaming.kz Kazachstan - flaga 0 1 Francja - flaga Quantic Gaming
Runda 12Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
uebelst-gamynG Niemcy - flaga 0 1 Kazachstan - flaga Ahead Gaming.kz
Power Rangers Białoruś - flaga 0 1 Rosja - flaga Poseidon
4 Friends + Chrillee Szwecja - flaga 0 1 Ukraina - flaga Natus Vincere
Quantic Gaming Francja - flaga 1 0 Rosja - flaga Duza Gaming
RoX.KIS Rosja - flaga 1 0 UE - flaga aSpera
Team Empire Rosja - flaga 1 0 UE - flaga Fnatic
Team Menace.fi Finlandia - flaga 0 1 Szwecja - flaga The Alliance
Rattlesnake.int Ziemia - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus Pro
Runda 13Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Poseidon Rosja - flaga 0 1 Finlandia - flaga Team Menace.fi
Duza Gaming Rosja - flaga 1 0 Niemcy - flaga uebelst-gamynG
aSpera UE - flaga 1 0 Białoruś - flaga Power Rangers
Natus Vincere Ukraina - flaga 0 1 Francja - flaga Quantic Gaming
Fnatic UE - flaga 0 1 Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee
Virtus Pro Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga RoX.KIS
The Alliance Szwecja - flaga 1 0 Kazachstan - flaga Ahead Gaming.kz
Team Empire Rosja - flaga 0 1 Ziemia - flaga Rattlesnake.int
Runda 14Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Menace.fi Finlandia - flaga 0 1 UE - flaga aSpera
Ahead Gaming.kz Kazachstan - flaga 0 1 Rosja - flaga Duza Gaming
Power Rangers Białoruś - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus Pro
Poseidon Rosja - flaga 0 1 Szwecja - flaga The Alliance
uebelst-gamynG Niemcy - flaga 0 1 Ukraina - flaga Natus Vincere
RoX.KIS Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Team Empire
Quantic Gaming Francja - flaga 1 0 UE - flaga Fnatic (walkower)
4 Friends + Chrillee Szwecja - flaga 1 0 Ziemia - flaga Rattlesnake.int
Runda 15Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Białoruś - flaga Power Rangers
Natus Vincere Ukraina - flaga 0 1 Kazachstan - flaga Ahead Gaming.kz
Fnatic UE - flaga 1 0 Niemcy - flaga uebelst-gamynG
The Alliance Szwecja - flaga 1 0 Rosja - flaga Duza Gaming
4 Friends + Chrillee Szwecja - flaga 0 1 Rosja - flaga RoX.KIS
aSpera UE - flaga 0 1 Rosja - flaga Poseidon
Rattlesnake.int Ziemia - flaga 0 1 Francja - flaga Quantic Gaming
Virtus Pro Rosja - flaga 1 0 Finlandia - flaga Team Menace.fi
Relegacja play-offEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
SEX Rosja - flaga 2 0 Rosja - flaga Duza Gaming
Team Life Dania - flaga 0 2 UE - flaga aSpera

Finały offlineEdytuj

Górna tabelaEdytuj

PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina - flaga 2 1 Rosja - flaga Team Empire
The Alliance Szwecja - flaga 2 0 Rosja - flaga RoX.KIS
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 2 Szwecja - flaga The Alliance

Dolna tabelaEdytuj

Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Empire Rosja - flaga 2 0 Rosja - flaga RoX.KIS
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina - flaga 2 0 Rosja - flaga Team Empire

Wielki FinałEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
The Alliance Szwecja - flaga 2 3 Ukraina - flaga Natus Vincere

Pula nagródEdytuj

Edycja Dota 2 - Turnieje
2011
BenQ 'The Clash'BenQ 'The Clash 2'Dota 2 Star ChampionshipDota2Replays Brawl
Dreamhack Winter 2011 Corsair Vengeance CupElectronic Sports World Cup 2011InsideDOTA Invitational
It's Gosu Monthly Madness Dota 2 InvitationalMalaysia InvitationalSunday Evening Cup Series Season 1
The Defense Season 1The International 2011WCG Asian Championships 2011
2012
4PL Play4Dota2 2012Absolute Arena Dota 2 InvitationalAbsolute Arena Dota 2 Invitational 2
ASUS Open Final Battle of the YearAtoD Showdown 2AVerMedia Dota 2 CupBeyondTheSummit World Tour
D2E ChallengeDota 2 LostWorld Cup 1Dreamhack Open 2012 ValenciaDreamhack Summer 2012 Corsair Vengeance Cup
Dreamhack Winter 2012 Corsair Vengeance CupECAL: Americas LeagueElectronic Sports World Cup 2012
G-1 Champions League Season 4G-League 2012GEST Dota 2 TournamentGigabyte Dota Masters
GosuLeague First BloodGosuLeague Season 2GosuLeague Season 3GosuLeague Season 4GosuLeague Season 5
Infused CupsIt's Gosu Monthly Madness AsiaIt's Gosu Monthly Madness Season IIIt's Gosu Razer Mini Madness
JeeDota 2 Championship 1JeeDota 2 Championship 2JeeDota 2 Championship 3JeeDota 2 Championship 4
JeeDota 2 Championship 5joinDOTA MastersjoinDOTA OpenProDOTA2 Non-Pro League Season 1
ProDOTA2 Pro League Season 1RaidCall Dota 2 CupRaidCall Dota 2 League Season 1Razer Dota 2 Tournament
Samsung European EncounterStar Ladder Star Series Season 1Star Ladder Star Series Season 2
Star Ladder Star Series Season 3Star Ladder Star Series Season 4Team Dignitas InvitationalThe Asia 2012The Defense Season 2
The Defense Season 3The GD Studio - The Arena 1The GD Studio - The Arena 2The International 2012
The Premier League MastersThe Premier League Season 1The Premier League Season 2Thor Open 2012
WCG Asian Championships 2012World Cyber Games 2012XMAS Skynet Tournament
2013
ACE Dota 2 League4PL Play4Dota2 2013Alienware Cup 2013 Season 1AMD Premier League Season 1
AMD Premier League Season 2American Dota LeagueArmaggeddon Dota 2 Grand Slam Asia
ASUS ROG DreamLeague Kick-Off SeasonAtoD Showdown 3BeyondTheSummit Weekend CupBigpoint Battle
Corsair Gaming Summer Dota 2 Tournament 2013Curse Dota 2 InvitationalD2R Team League Season 1
Dota 2 Canada CupDota 2 Canada Cup Season 2Dota 2 Champions League Season 1Dota 2 Ireland Season 1
Dota 2 Super LeagueDotaCinema Rosh PitDotaHut InvitationalDreamhack Dota 2 Invitational
Dreamhack Summer 2013 ASUS ROG CupE2MAX L33t ChampionshipECL 2013Eizo CupElectronic Sports Prime Dota 2 Cup
Electronic Sports World Cup 2013Fengyun Dota 2 TournamentFragbite Masters 2013G-1 Champions League Season 5
G-League 2013GEST Season 1Gigabyte Premier LeagueGigacon 2014GMPGL SEA Grand Finals Season Five
HyperX Dota 2 League Season 4MLG Columbus 2013MLG Fall Invitational 2013Neolution GosuCup - August 2013
Neolution GosuCup - July 2013Neolution GosuCup - June 2013Neolution GosuCup - September 2013Netolic Pro League 2 East
Netolic Pro League 2 WestNetolic Pro League 3 EastNetolic Pro League 3 WestNetolic Pro League 4 West
Nexon Invitational Super MatchNexon Sponsorship League Season 1Nexon Sponsorship League Season 2Nexon Starter League
NM SpillExpo 2013Pinoy Gaming Festival - Fall 2013Pinoy Gaming Festival - Summer 2013Polish DOTA 2 Online Championships
PRIDE Challenge 2013RaidCall Dota 2 League Season 2RaidCall Dota 2 League Season 3RaidCall EMS One Season 1
RaidCall EMS One Season 2RaidCall EMS One Season 3Ritmix Russian Dota 2 LeagueSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 1
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 2Sino-net Dota 2 TournamentSK Trophy 1SK Trophy 2Southeast Asia League
Star Ladder Star Series Season 5Star Ladder Star Series Season 6Star Ladder Star Series Season 7
Star Ladder Star Series Season 8SteelSeries Euro CupSteelSeries Euro Cup Season 2SteelSeries SEA Cup Season 3
Techlabs Cup 2013 Season 1Techlabs Cup 2013 Season 2The Asia 2013The Defense Season 4The International 2013
The Premier League Season 3The Premier League Season 4The Premier League Season 5WePlay Dota 2 League Season 1
WePlay Dota 2 League Season 2
2014
ACG SEA Invitational 2014AMD D2M LeagueAmerican Dota League Season 2AOC Pro Cup Season 1
Arabian Dota LeagueASUS ROG DreamLeague Season 1ASUS ROG DreamLeague Season 2Balkan Championship
Battle of AmericaBattle of Central Europe Season 1Battle of Central Europe Season 2Battle of Central Europe Season 3
BenQ All-Star ShowmatchBountyHunter SeriesBrasil Game Cup 2014CDEC New Star ChallengeCIS Carnage 2014
Corsair Asia CupCrashGame League Season 2Datbet ChampionshipDeadly Gaming Cup Season 1Dota 2 Canada Cup Season 3
Dota 2 ChallengeDota 2 Champions League Season 2Dota 2 Champions League Season 3Dota 2 Champions League Season 4
Dota 2 League Season 5Dota Pit League Season 2DreamHack Bucharest InvitationalECL 2014ECL 2014 Autumn
ESL One FrankfurtESL One New YorkElectronic Sports Prime Shock Therapy CupEsportal Dota 2 League
Excellent Moscow Cup Season 1Excellent Moscow Cup Season 2Fragbite Masters 2014G-League 2014
Game Show League Season 1GG LeagueGG League Season 2GIGABYTE ChallengeHyperX D2L Western Challengei-League
i-League Season 2IeSF 2014 World ChampionshipIeSF Asian ChampionshipsJapan Dota Cup Season 1
joinDOTA League America Season 1joinDOTA League Asia Season 1joinDOTA League Europe Season 1
joinDOTA League America Season 2joinDOTA League Asia Season 2joinDOTA League Europe Season 2
joinDOTA League America Season 3joinDOTA League Asia Season 3joinDOTA League Europe Season 3
joinDOTA League America Season 4joinDOTA League Asia Season 4joinDOTA League Europe Season 4
Korea Dota 2 League Season 1Korea Dota 2 League Season 2Korea Dota 2 League Season 3Korea Dota 2 League Season 4
MarsTV Dota 2 LeagueMegafon Battle ArenaMLG T.K.O. AmericaMLG T.K.O. EuropeMonster Energy Invitational
MSI Beat IT 2014National Electronic Sports Open 2014National Electronic Sports Tournament 2014Netolic Pro League 5 East
Netolic Pro League 5 WestNexon Sponsorship League Season 3NVIDIA Game 24OK.- Dota 2 CupPinnacle Pro-Am Cup
Red Bull ECL 2013 Grand FinalsSEA Dragon BattleSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 3
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 5Star Ladder SEA PreseasonStar Ladder Star Series Season 9
Star Ladder Star Series Season 10Star Ladder Star Series Season 11SteelSeries Euro Cup Season 3Techlabs Cup 2014 Season 1
Techlabs Cup 2014 Season 2The InauguralThe International 2014The SummitThe Summit 2Trilogy CupV Games Tournament
Vietnam eSports Champions League 2014World Cyber Arena 2014World E-sport Championships 2014WPC 2014
WVW National Electronic Sports Classic Season 1WVW National Electronic Sports Classic Season 2XMA X5 Mega Arena
XMG Captains Draft 2.0XMG Captains Draft InvitationalYard Red FestivalYard White FestivalZotac Starleague 2014
2015
2015 Red Bull Battle Grounds: Dota 2Alienware Area 51 Dota 2 CupAlienware Summer's End Cup
AOC & Rapoo Masters ChampionshipsAsia Arena CupASUS ROG DreamLeague Season 3Bridon Open CupBTS Americas
BTS Americas 2BTS Southeast Asia 1Corsair Gaming ArenaDota 2 Asia ChampionshipsDota 2 Canada Cup Season 4
Dota 2 Canada Cup Season 5Dota 2 Champions League Season 5Dota 2 Champions League Season 6Dota Pit League Season 3
DouyuTV Dota 2 TournamentE-Sport Bets ShowmatchECL 2015 SpringESCC 2015Elimination ModeESL One Frankfurt 2015
ESL One New York 2015Esport SM 2015FirstGameTV Dota 2 CupFrankfurt Major 2015G-Guard ChallengeG-League 2015
Game Show InvitationalGEST SEA CupHitbox EU ChampionshipHitbox EU Championship 2Hitbox Obutto Championship 2
HuomaoTV Mid-summer League Season 1I-League Season 3InsideDOTA Challenge 1InsideDOTA Challenge 2Iron Trophy Europe
joinDOTA League America Season 5joinDOTA League Asia Season 5joinDOTA League Europe Season 5
joinDOTA League America Season 6joinDOTA League Asia Season 6joinDOTA League Europe Season 6
joinDOTA MLG Pro League Season 1joinDOTA MLG Pro League Season 2Major All Stars Dota 2 Tournament
MarsTV Dota 2 League 2015Mineski Pro-Gaming League Season 7 Leg 2MLG World Finals 2015Mountain Trail Challenge
MPGL Season 7 SEAMSI Dragon BattleNanyang Dota 2 ChampionshipsNXTGAME Dota 2 Invitational
RoG Play It Cool Dota 2 InvitationalSEA Dragon Battle 2Star Ladder Pro Series Season 11Star Ladder Star Series Season 12
Sudamerican Master 2Sudamerican Master 3The International 2015The Prime MajorThe Summit 3VPGame Pro League
Yard G2A Fest Ep.1
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.