FANDOM


Star Ladder Star Series Season 5
Star Ladder Star Series Season 5
Lokalizacja: Online
Ukraina - flaga Kijów, Ukraina
Pula nagród: $15,000 USD
Liczba drużyn: 16
Wersja: 6.77
Data rozpoczęcia: 15 lutego 2013
Data zakończenia: 7 kwietnia 2013

Star Ladder Star Series Season 5 był to turniej, który trwał od lutego do kwietnia 2013 roku.

Pro SeriesEdytuj

DrużynyEdytuj




KwalifikacjeEdytuj

Górna tabelaEdytuj

Runda 1Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Kaipi UE - flaga 0 1 Rosja - flaga GrandFathers
NEXT.kz Kazachstan - flaga 1 0 Szwecja - flaga Gam
iCCup Rosja - flaga 1 0 Islandia - flaga Absolute Legends.academy
GT-M Ukraina - flaga 1 0 Turcja - flaga HWA.Kingston
Natural 9 Australia - flaga 1 0 Rosja - flaga LAB
youBoat Szwecja - flaga 1 0 Liban - flaga missclick
Gamer University Peru - flaga 1 0 Rosja - flaga SEX.
ex-Mortal Team Work UE - flaga 0 1 Białoruś - flaga Power Rangers

ĆwierćfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
GrandFathers Rosja - flaga 1 0 Kazachstan - flaga NEXT.kz
iCCup Rosja - flaga 0 1 Ukraina - flaga GT-M
Natural 9 Australia - flaga 1 0 Szwecja - flaga youBoat
Gamer University Peru - flaga 0 1 Białoruś - flaga Power Rangers

PółfinałyEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
GrandFathers Rosja - flaga 1 0 Ukraina - flaga GT-M
Natural 9 Australia - flaga 0 1 Białoruś - flaga Power Rangers

FinałEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
GrandFathers Rosja - flaga 0 1 Białoruś - flaga Power Rangers

Dolna tabelaEdytuj

Runda 1Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Kaipi UE - flaga 1 0 Szwecja - flaga Gam
Absolute Legends.academy Islandia - flaga 1 0 Turcja - flaga HWA.Kingston
LAB Rosja - flaga 0 1 Liban - flaga missclick
SEX. Rosja - flaga 0 1 UE - flaga ex-Mortal Team Work

Runda 2Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
youBoat Szwecja - flaga 1 0 UE - flaga Kaipi
Gamer University Peru - flaga 1 0 Islandia - flaga Absolute Legends.academy
NEXT.kz Kazachstan - flaga 0 1 Liban - flaga missclick
iCCup Rosja - flaga 1 0 UE - flaga ex-Mortal Team Work

Runda 3Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
youBoat Szwecja - flaga 1 0 Peru - flaga Gamer University
misslick Liban - flaga 0 1 Rosja - flaga iCCup

Runda 4Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
GT-M Ukraina - flaga 0 1 Szwecja - flaga youBoat
Natural 9 Australia - flaga 1 0 Rosja - flaga iCCup

Runda 5Edytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
youBoat Szwecja - flaga 0 1 Australia - flaga Natural 9

FinałEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
GrandFathers Rosja - flaga 0 1 Australia - flaga Natural 9

Wielki finałEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Power Rangers Białoruś - flaga 2 1 Australia - flaga Natural 9

WynikiEdytuj

GrupyEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja - flaga No Tidehunter 14 1
2. UE - flaga Fnatic.eu 13 2
3. Rosja - flaga Virtus Pro 12 3
4. Rosja - flaga Team Empire 11 4
5. Ukraina - flaga Natus Vincere 10 5
6. Niemcy - flaga Mousesports 10 5
7. Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee 7 8
8. Rosja - flaga 3D!Clan 6 9
9. Rosja - flaga RoX.KIS 6 9
10. Francja - flaga DD.Dota 6 9
11. Rosja - flaga eL.Pride 6 9
12. Szwecja - flaga TCM Gaming 5 10
13. Białoruś - flaga Power Rangers 5 10
14. Dania - flaga Team 3DMAX 4 11
15. Dania - flaga Absolute Legends.main 4 11
16. Rosja - flaga freedom of the action 1 14

MeczeEdytuj

Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Absolute Legends.main Dania - flaga 1 0 Szwecja - flaga TCM Gaming
Virtus Pro Rosja - flaga 1 0 Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee
Team 3DMAX Dania - flaga 0 1 Rosja - flaga eL.Pride
Fnatic.eu UE - flaga 0 1 Rosja - flaga RoX.KIS
Natus Vincere Ukraina - flaga 0 1 Białoruś - flaga Power Rangers
Mousesports Niemcy - flaga 0 1 Francja - flaga DD.Dota
No Tidehunter Szwecja - flaga 1 0 Rosja - flaga freedom of the action
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga 3D!Clan
Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
DD.Dota Francja - flaga 1 0 Dania - flaga Team 3DMAX
3D!Clan Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus Pro
Team Empire Rosja - flaga 0 1 Ukraina - flaga Natus Vincere
TCM Gaming Szwecja - flaga 0 1 Rosja - flaga eL.Pride
Power Rangers Białoruś - flaga 0 1 UE - flaga Fnatic.eu
RoX.KIS Rosja - flaga 0 1 Szwecja - flaga No Tidehunter
4 Friends + Chrillee Szwecja - flaga 0 1 Niemcy - flaga Mousesports
freedom of the action Rosja - flaga 0 1 Dania - flaga Absolute Legends.main
Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mousesports Niemcy - flaga 1 0 Rosja - flaga 3D!Clan
Natus Vincere Ukraina - flaga 0 1 UE - flaga Fnatic.eu
TCM Gaming Szwecja - flaga 1 0 Francja - flaga DD.Dota
eL.Pride Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga freedom of the action
Virtus Pro Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Team Empire
No Tidehunter Szwecja - flaga 1 0 Białoruś - flaga Power Rangers
Team 3DMAX Dania - flaga 0 1 Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee
Absolute Legends.main Dania - flaga 0 1 Rosja - flaga RoX.KIS
Runda 4Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Niemcy - flaga Mousesports
No Tidehunter Szwecja - flaga 0 1 UE - flaga Fnatic.eu
4 Friends + Chrillee Szwecja - flaga 1 0 Szwecja - flaga TCM Gaming
Power Rangers Białoruś - flaga 0 1 Dania - flaga Absolute Legends.main
Natus Vincere Ukraina - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus Pro
DD.Dota Francja - flaga 1 0 Rosja - flaga freedom of the action
3D!Clan Rosja - flaga 1 0 Dania - flaga Team 3DMAX
RoX.KIS Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga eL.Pride
Runda 5Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
freedom of the action Rosja - flaga 1 0 Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee
Team 3DMAX Dania - flaga 1 0 Rosja - flaga Team Empire
eL.Pride Rosja - flaga 1 0 Białoruś - flaga Power Rangers
DD.Dota Francja - flaga 0 1 Rosja - flaga RoX.KIS
Fnatic.eu UE - flaga 1 0 Dania - flaga Absolute Legends.main (walkower)
TCM Gaming Szwecja - flaga 0 1 Rosja - flaga 3D!Clan
Natus Vincere Ukraina - flaga 0 1 Szwecja - flaga No Tidehunter
Virtus Pro Rosja - flaga 1 0 Niemcy - flaga Mousesports
Runda 6Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
3D!Clan Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga freedom of the action
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Szwecja - flaga TCM Gaming
Power Rangers Białoruś - flaga 0 1 Francja - flaga DD.Dota
Fnatic.eu UE - flaga 1 0 Rosja - flaga eL.Pride
No Tidehunter Szwecja - flaga 1 0 Dania - flaga Absolute Legends.main
Mousesports Niemcy - flaga 1 0 Ukraina - flaga Natus Vincere
Virtus Pro Rosja - flaga 1 0 Dania - flaga Team 3DMAX
RoX.KIS Rosja - flaga 0 1 Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee
Runda 7Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
RoX.KIS Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga 3D!Clan
TCM Gaming Szwecja - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus Pro
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga freedom of the action
eL.Pride Rosja - flaga 0 1 Szwecja - flaga No Tidehunter
Team 3DMAX Dania - flaga 0 1 Niemcy - flaga Mousesports
DD.Dota Francja - flaga 0 1 UE - flaga Fnatic.eu
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Dania - flaga Absolute Legends.main
4 Friends + Chrillee Szwecja - flaga 1 0 Białoruś - flaga Power Rangers
Runda 8Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mousesports Niemcy - flaga 1 0 Szwecja - flaga TCM Gaming
Virtus Pro Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga freedom of the action
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Dania - flaga Team 3DMAX
No Tidehunter Szwecja - flaga 1 0 Francja - flaga DD.Dota (walkower)
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga RoX.KIS
Absolute Legends.main Dania - flaga 0 1 Rosja - flaga eL.Pride
Fnatic.eu UE - flaga 1 0 Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee
Power Rangers Białoruś - flaga 1 0 Rosja - flaga 3D!Clan
Runda 9Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Power Rangers Białoruś - flaga 0 1 Rosja - flaga Team Empire
RoX.KIS Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus Pro
TCM Gaming Szwecja - flaga 1 0 Dania - flaga Team 3DMAX
No Tidehunter Szwecja - flaga 1 0 Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee
3D!Clan Rosja - flaga 0 1 UE - flaga Fnatic.eu
Mousesports Niemcy - flaga 1 0 Rosja - flaga freedom of the action
DD.Dota Francja - flaga 1 0 Dania - flaga Absolute Legends.main
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga eL.Pride
Runda 10Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Absolute Legends.main Dania - flaga 0 1 Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Szwecja - flaga TCM Gaming
eL.Pride Rosja - flaga 1 0 Francja - flaga DD.Dota
Fnatic.eu UE - flaga 1 0 Rosja - flaga Team Empire
Virtus Pro Rosja - flaga 1 0 Białoruś - flaga Power Rangers
Team 3DMAX Dania - flaga 1 0 Rosja - flaga freedom of the action
No Tidehunter Szwecja - flaga 1 0 Rosja - flaga 3D!Clan (walkower)
Mousesports Niemcy - flaga 1 0 Rosja - flaga RoX.KIS
Runda 11Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus Pro Rosja - flaga 0 1 UE - flaga Fnatic.eu
TCM Gaming Szwecja - flaga 1 0 Rosja - flaga freedom of the action
Absolute Legends.main Dania - flaga 1 0 Rosja - flaga 3D!Clan
Team Empire Rosja - flaga 0 1 Szwecja - flaga No Tidehunter
RoX.KIS Rosja - flaga 1 0 Dania - flaga Team 3DMAX (walkower)
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Francja - flaga DD.Dota
4 Friends + Chrillee Szwecja - flaga 1 0 Rosja - flaga eL.Pride
Power Rangers Białoruś - flaga 1 0 Niemcy - flaga Mousesports
Runda 12Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
eL.Pride Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga 3D!Clan
Mousesports Niemcy - flaga 1 0 UE - flaga Fnatic.eu
Virtus Pro Rosja - flaga 0 1 Szwecja - flaga No Tidehunter
DD.Dota Francja - flaga 1 0 Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Dania - flaga Absolute Legends.main (walkower)
Team 3DMAX Dania - flaga 1 0 Białoruś - flaga Power Rangers
TCM Gaming Szwecja - flaga 1 0 Rosja - flaga RoX.KIS
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga freedom of the action
Runda 13Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus Pro Rosja - flaga 1 0 Dania - flaga Absolute Legends.main
No Tidehunter Szwecja - flaga 1 0 Niemcy - flaga Mousesports
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga eL.Pride
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee
RoX.KIS Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga freedom of the action
3D!Clan Rosja - flaga 1 0 Francja - flaga DD.Dota
Fnatic.eu UE - flaga 1 0 Dania - flaga Team 3DMAX
TCM Gaming Szwecja - flaga 1 0 Białoruś - flaga Power Rangers
Runda 14Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
freedom of the action Rosja - flaga 0 1 Białoruś - flaga Power Rangers
Absolute Legends.main Dania - flaga 0 1 Niemcy - flaga Mousesports
Virtus Pro Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga eL.Pride
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga RoX.KIS
Team 3DMAX Dania - flaga 0 1 Szwecja - flaga No Tidehunter
4 Friends + Chrillee Szwecja - flaga 1 0 Rosja - flaga 3D!Clan
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Francja - flaga DD.Dota (walkower)
TCM Gaming Szwecja - flaga 0 1 UE - flaga Fnatic.eu
Runda 15Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga 3D!Clan
Fnatic.eu UE - flaga 1 0 Rosja - flaga freedom of the action
Mousesports Niemcy - flaga 1 0 Rosja - flaga eL.Pride
Power Rangers Białoruś - flaga 1 0 Rosja - flaga RoX.KIS
Virtus Pro Rosja - flaga 1 0 Francja - flaga DD.Dota
No Tidehunter Szwecja - flaga 1 0 Szwecja - flaga TCM Gaming
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Szwecja - flaga 4 Friends + Chrillee
Absolute Legends.main Dania - flaga 0 1 Dania - flaga Team 3DMAX

Finały offlineEdytuj

Górna tabelaEdytuj

PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
No Tidehunter Szwecja - flaga 2 0 Rosja - flaga Team Empire
Fnatic.eu UE - flaga 0 2 Rosja - flaga Virtus Pro
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
No Tidehunter Szwecja - flaga 2 0 Rosja - flaga Virtus Pro

Dolna tabelaEdytuj

Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Empire Rosja - flaga 1 2 UE - flaga Fnatic.eu
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus Pro Rosja - flaga 0 2 UE - flaga Fnatic.eu

Wielki FinałEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
No Tidehunter Szwecja - flaga 3 2 UE - flaga Fnatic.eu

Pula nagródEdytuj

Edycja Dota 2 - Turnieje
2011
BenQ 'The Clash'BenQ 'The Clash 2'Dota 2 Star ChampionshipDota2Replays Brawl
Dreamhack Winter 2011 Corsair Vengeance CupElectronic Sports World Cup 2011InsideDOTA Invitational
It's Gosu Monthly Madness Dota 2 InvitationalMalaysia InvitationalSunday Evening Cup Series Season 1
The Defense Season 1The International 2011WCG Asian Championships 2011
2012
4PL Play4Dota2 2012Absolute Arena Dota 2 InvitationalAbsolute Arena Dota 2 Invitational 2
ASUS Open Final Battle of the YearAtoD Showdown 2AVerMedia Dota 2 CupBeyondTheSummit World Tour
D2E ChallengeDota 2 LostWorld Cup 1Dreamhack Open 2012 ValenciaDreamhack Summer 2012 Corsair Vengeance Cup
Dreamhack Winter 2012 Corsair Vengeance CupECAL: Americas LeagueElectronic Sports World Cup 2012
G-1 Champions League Season 4G-League 2012GEST Dota 2 TournamentGigabyte Dota Masters
GosuLeague First BloodGosuLeague Season 2GosuLeague Season 3GosuLeague Season 4GosuLeague Season 5
Infused CupsIt's Gosu Monthly Madness AsiaIt's Gosu Monthly Madness Season IIIt's Gosu Razer Mini Madness
JeeDota 2 Championship 1JeeDota 2 Championship 2JeeDota 2 Championship 3JeeDota 2 Championship 4
JeeDota 2 Championship 5joinDOTA MastersjoinDOTA OpenProDOTA2 Non-Pro League Season 1
ProDOTA2 Pro League Season 1RaidCall Dota 2 CupRaidCall Dota 2 League Season 1Razer Dota 2 Tournament
Samsung European EncounterStar Ladder Star Series Season 1Star Ladder Star Series Season 2
Star Ladder Star Series Season 3Star Ladder Star Series Season 4Team Dignitas InvitationalThe Asia 2012The Defense Season 2
The Defense Season 3The GD Studio - The Arena 1The GD Studio - The Arena 2The International 2012
The Premier League MastersThe Premier League Season 1The Premier League Season 2Thor Open 2012
WCG Asian Championships 2012World Cyber Games 2012XMAS Skynet Tournament
2013
ACE Dota 2 League4PL Play4Dota2 2013Alienware Cup 2013 Season 1AMD Premier League Season 1
AMD Premier League Season 2American Dota LeagueArmaggeddon Dota 2 Grand Slam Asia
ASUS ROG DreamLeague Kick-Off SeasonAtoD Showdown 3BeyondTheSummit Weekend CupBigpoint Battle
Corsair Gaming Summer Dota 2 Tournament 2013Curse Dota 2 InvitationalD2R Team League Season 1
Dota 2 Canada CupDota 2 Canada Cup Season 2Dota 2 Champions League Season 1Dota 2 Ireland Season 1
Dota 2 Super LeagueDotaCinema Rosh PitDotaHut InvitationalDreamhack Dota 2 Invitational
Dreamhack Summer 2013 ASUS ROG CupE2MAX L33t ChampionshipECL 2013Eizo CupElectronic Sports Prime Dota 2 Cup
Electronic Sports World Cup 2013Fengyun Dota 2 TournamentFragbite Masters 2013G-1 Champions League Season 5
G-League 2013GEST Season 1Gigabyte Premier LeagueGigacon 2014GMPGL SEA Grand Finals Season Five
HyperX Dota 2 League Season 4MLG Columbus 2013MLG Fall Invitational 2013Neolution GosuCup - August 2013
Neolution GosuCup - July 2013Neolution GosuCup - June 2013Neolution GosuCup - September 2013Netolic Pro League 2 East
Netolic Pro League 2 WestNetolic Pro League 3 EastNetolic Pro League 3 WestNetolic Pro League 4 West
Nexon Invitational Super MatchNexon Sponsorship League Season 1Nexon Sponsorship League Season 2Nexon Starter League
NM SpillExpo 2013Pinoy Gaming Festival - Fall 2013Pinoy Gaming Festival - Summer 2013Polish DOTA 2 Online Championships
PRIDE Challenge 2013RaidCall Dota 2 League Season 2RaidCall Dota 2 League Season 3RaidCall EMS One Season 1
RaidCall EMS One Season 2RaidCall EMS One Season 3Ritmix Russian Dota 2 LeagueSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 1
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 2Sino-net Dota 2 TournamentSK Trophy 1SK Trophy 2Southeast Asia League
Star Ladder Star Series Season 5Star Ladder Star Series Season 6Star Ladder Star Series Season 7
Star Ladder Star Series Season 8SteelSeries Euro CupSteelSeries Euro Cup Season 2SteelSeries SEA Cup Season 3
Techlabs Cup 2013 Season 1Techlabs Cup 2013 Season 2The Asia 2013The Defense Season 4The International 2013
The Premier League Season 3The Premier League Season 4The Premier League Season 5WePlay Dota 2 League Season 1
WePlay Dota 2 League Season 2
2014
ACG SEA Invitational 2014AMD D2M LeagueAmerican Dota League Season 2AOC Pro Cup Season 1
Arabian Dota LeagueASUS ROG DreamLeague Season 1ASUS ROG DreamLeague Season 2Balkan Championship
Battle of AmericaBattle of Central Europe Season 1Battle of Central Europe Season 2Battle of Central Europe Season 3
BenQ All-Star ShowmatchBountyHunter SeriesBrasil Game Cup 2014CDEC New Star ChallengeCIS Carnage 2014
Corsair Asia CupCrashGame League Season 2Datbet ChampionshipDeadly Gaming Cup Season 1Dota 2 Canada Cup Season 3
Dota 2 ChallengeDota 2 Champions League Season 2Dota 2 Champions League Season 3Dota 2 Champions League Season 4
Dota 2 League Season 5Dota Pit League Season 2DreamHack Bucharest InvitationalECL 2014ECL 2014 Autumn
ESL One FrankfurtESL One New YorkElectronic Sports Prime Shock Therapy CupEsportal Dota 2 League
Excellent Moscow Cup Season 1Excellent Moscow Cup Season 2Fragbite Masters 2014G-League 2014
Game Show League Season 1GG LeagueGG League Season 2GIGABYTE ChallengeHyperX D2L Western Challengei-League
i-League Season 2IeSF 2014 World ChampionshipIeSF Asian ChampionshipsJapan Dota Cup Season 1
joinDOTA League America Season 1joinDOTA League Asia Season 1joinDOTA League Europe Season 1
joinDOTA League America Season 2joinDOTA League Asia Season 2joinDOTA League Europe Season 2
joinDOTA League America Season 3joinDOTA League Asia Season 3joinDOTA League Europe Season 3
joinDOTA League America Season 4joinDOTA League Asia Season 4joinDOTA League Europe Season 4
Korea Dota 2 League Season 1Korea Dota 2 League Season 2Korea Dota 2 League Season 3Korea Dota 2 League Season 4
MarsTV Dota 2 LeagueMegafon Battle ArenaMLG T.K.O. AmericaMLG T.K.O. EuropeMonster Energy Invitational
MSI Beat IT 2014National Electronic Sports Open 2014National Electronic Sports Tournament 2014Netolic Pro League 5 East
Netolic Pro League 5 WestNexon Sponsorship League Season 3NVIDIA Game 24OK.- Dota 2 CupPinnacle Pro-Am Cup
Red Bull ECL 2013 Grand FinalsSEA Dragon BattleSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 3
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 5Star Ladder SEA PreseasonStar Ladder Star Series Season 9
Star Ladder Star Series Season 10Star Ladder Star Series Season 11SteelSeries Euro Cup Season 3Techlabs Cup 2014 Season 1
Techlabs Cup 2014 Season 2The InauguralThe International 2014The SummitThe Summit 2Trilogy CupV Games Tournament
Vietnam eSports Champions League 2014World Cyber Arena 2014World E-sport Championships 2014WPC 2014
WVW National Electronic Sports Classic Season 1WVW National Electronic Sports Classic Season 2XMA X5 Mega Arena
XMG Captains Draft 2.0XMG Captains Draft InvitationalYard Red FestivalYard White FestivalZotac Starleague 2014
2015
2015 Red Bull Battle Grounds: Dota 2Alienware Area 51 Dota 2 CupAlienware Summer's End Cup
AOC & Rapoo Masters ChampionshipsAsia Arena CupASUS ROG DreamLeague Season 3Bridon Open CupBTS Americas
BTS Americas 2BTS Southeast Asia 1Corsair Gaming ArenaDota 2 Asia ChampionshipsDota 2 Canada Cup Season 4
Dota 2 Canada Cup Season 5Dota 2 Champions League Season 5Dota 2 Champions League Season 6Dota Pit League Season 3
DouyuTV Dota 2 TournamentE-Sport Bets ShowmatchECL 2015 SpringESCC 2015Elimination ModeESL One Frankfurt 2015
ESL One New York 2015Esport SM 2015FirstGameTV Dota 2 CupFrankfurt Major 2015G-Guard ChallengeG-League 2015
Game Show InvitationalGEST SEA CupHitbox EU ChampionshipHitbox EU Championship 2Hitbox Obutto Championship 2
HuomaoTV Mid-summer League Season 1I-League Season 3InsideDOTA Challenge 1InsideDOTA Challenge 2Iron Trophy Europe
joinDOTA League America Season 5joinDOTA League Asia Season 5joinDOTA League Europe Season 5
joinDOTA League America Season 6joinDOTA League Asia Season 6joinDOTA League Europe Season 6
joinDOTA MLG Pro League Season 1joinDOTA MLG Pro League Season 2Major All Stars Dota 2 Tournament
MarsTV Dota 2 League 2015Mineski Pro-Gaming League Season 7 Leg 2MLG World Finals 2015Mountain Trail Challenge
MPGL Season 7 SEAMSI Dragon BattleNanyang Dota 2 ChampionshipsNXTGAME Dota 2 Invitational
RoG Play It Cool Dota 2 InvitationalSEA Dragon Battle 2Star Ladder Pro Series Season 11Star Ladder Star Series Season 12
Sudamerican Master 2Sudamerican Master 3The International 2015The Prime MajorThe Summit 3VPGame Pro League
Yard G2A Fest Ep.1
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.