FANDOM


Star Ladder Star Series Season 3
Star Ladder Star Series Season 1-4
Lokalizacja: Online
Ukraina - flaga Kijów, Ukraina
Pula nagród: $15,000 USD
Liczba drużyn: 16
Wersja: 6.74/6.75
Data rozpoczęcia: 17 września 2012
Data zakończenia: 21 października 2012

Star Ladder Star Series Season 3 był to turniej, który trwał od września do października 2012 roku.

Pro SeriesEdytuj

DrużynyEdytuj




WynikiEdytuj

Uwaga:

GrupyEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Rosja - flaga Team Empire 14 1
2. Rosja - flaga Moscow Five 12 3
3. USA - flaga Quantic Gaming 10 5
4. Niemcy - flaga The GD B-Team 10 5
5. Rosja - flaga Virtus Pro 10 5
6. Szwecja - flaga Pulse Esports 10 5
7. Ukraina - flaga Natus Vincere 10 5
8. Rumunia - flaga Absolute Legends 9 6
9. USA - flaga Evil Geniuses 9 6
10. Niemcy - flaga MeetYourMakers 9 6
11. UE - flaga Fnatic 5 10
12. Ukraina - flaga Eclypsia Gaming 5 10
13. Kazachstan - flaga NEXT.kz 3 12
14. Bułgaria - flaga Darer Entertainment 3 12
15. Szwecja - flaga Counter Logic Gaming 1 14
16. Rosja - flaga The Retry 0 15

MeczeEdytuj

Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic UE - flaga 0 1 Ukraina - flaga Eclypsia Gaming
NEXT.kz Kazachstan - flaga 0 1 Rosja - flaga Moscow Five
MeetYourMakers Niemcy - flaga 1 0 Ukraina - flaga Natus Vincere
Evil Geniuses USA - flaga 0 1 Rosja - flaga Team Empire
Pulse Esports Szwecja - flaga 1 0 Rosja - flaga The Retry (walkower)
Darer Entertainment Bułgaria - flaga 0 1 USA - flaga Quantic Gaming
The GD B-Team Niemcy - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus Pro
Absolute Legends Rumunia - flaga 1 0 Szwecja - flaga Counter Logic Gaming (walkower)
Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga The Retry (walkower)
NEXT.kz Kazachstan - flaga 1 0 Szwecja - flaga Counter Logic Gaming (walkower)
Fnatic UE - flaga 0 1 USA - flaga Evil Geniuses
The GD B-Team Niemcy - flaga 1 0 Rumunia - flaga Absolute Legends
Virtus Pro Rosja - flaga 0 1 Szwecja - flaga Pulse Esports
Quantic Gaming USA - flaga 1 0 Niemcy - flaga MeetYourMakers
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Ukraina - flaga Eclypsia Gaming
Moscow Five Rosja - flaga 1 0 Bułgaria - flaga Darer Entertainment
Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus Pro
Quantic Gaming USA - flaga 1 0 Ukraina - flaga Eclypsia Gaming
Fnatic UE - flaga 1 0 Rosja - flaga The Retry (walkower)
MeetYourMakers Niemcy - flaga 0 1 Rosja - flaga Moscow Five
Evil Geniuses USA - flaga 1 0 Ukraina - flaga Natus Vincere
Pulse Esports Szwecja - flaga 0 1 Rumunia - flaga Absolute Legends
Darer Entertainment Bułgaria - flaga 1 0 Kazachstan - flaga NEXT.kz (walkower)
The GD B-Team Niemcy - flaga 1 0 Szwecja - flaga Counter Logic Gaming (walkower)
Runda 4Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA - flaga 0 1 USA - flaga Quantic Gaming
Fnatic UE - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus Pro
Moscow Five Rosja - flaga 1 0 Ukraina - flaga Eclypsia Gaming
Darer Entertainment Bułgaria - flaga 0 1 Niemcy - flaga MeetYourMakers
The GD B-Team Niemcy - flaga 1 0 Kazachstan - flaga NEXT.kz
Absolute Legends Rumunia - flaga 0 1 Rosja - flaga Team Empire
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga The Retry (walkower)
Pulse Esports Szwecja - flaga 1 0 Szwecja - flaga Counter Logic Gaming (walkower)
Runda 5Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Quantic Gaming USA - flaga 1 0 Rosja - flaga The Retry (walkower)
Absolute Legends Rumunia - flaga 1 0 UE - flaga Fnatic
Evil Geniuses USA - flaga 0 1 Rosja - flaga Moscow Five
Eclypsia Gaming Ukraina - flaga 1 0 Bułgaria - flaga Darer Entertainment
Natus Vincere Ukraina - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus Pro
Pulse Esports Szwecja - flaga 0 1 Niemcy - flaga The GD B-Team
NEXT.kz Kazachstan - flaga 0 1 Niemcy - flaga MeetYourMakers
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Szwecja - flaga Counter Logic Gaming (walkower)
Runda 6Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Moscow Five Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga The Retry (walkower)
Virtus Pro Rosja - flaga 1 0 USA - flaga Quantic Gaming
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Niemcy - flaga The GD B-Team
MeetYourMakers Niemcy - flaga 1 0 Ukraina - flaga Eclypsia Gaming
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Rumunia - flaga Absolute Legends
Evil Geniuses USA - flaga 1 0 Bułgaria - flaga Darer Entertainment
Fnatic UE - flaga 1 0 Szwecja - flaga Counter Logic Gaming (walkower)
Pulse Esports Szwecja - flaga 1 0 Kazachstan - flaga NEXT.kz
Runda 7Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA - flaga 1 0 Niemcy - flaga MeetYourMakers
Virtus Pro Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Moscow Five
Eclypsia Gaming Ukraina - flaga 1 0 Kazachstan - flaga NEXT.kz
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Szwecja - flaga Pulse Esports
Absolute Legends Rumunia - flaga 1 0 USA - flaga Quantic Gaming
Darer Entertainment Bułgaria - flaga 1 0 Rosja - flaga The Retry (walkower)
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Szwecja - flaga Counter Logic Gaming (walkower)
Fnatic UE - flaga 0 1 Niemcy - flaga The GD B-Team
Runda 8Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Darer Entertainment Bułgaria - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus Pro
NEXT.kz Kazachstan - flaga 0 1 Rosja - flaga Team Empire
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Niemcy - flaga The GD B-Team
Quantic Gaming USA - flaga 1 0 Szwecja - flaga Counter Logic Gaming (walkower)
MeetYourMakers Niemcy - flaga 1 0 Rosja - flaga The Retry (walkower)
Moscow Five Rosja - flaga 0 1 Rumunia - flaga Absolute Legends
Eclypsia Gaming Ukraina - flaga 0 1 USA - flaga Quantic Gaming
Pulse Esports Szwecja - flaga 1 0 UE - flaga Fnatic
Runda 9Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
The GD B-Team Niemcy - flaga 0 1 USA - flaga Quantic Gaming
Moscow Five Rosja - flaga 1 0 Szwecja - flaga Counter Logic Gaming (walkower)
Eclypsia Gaming Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga The Retry (walkower)
MeetYourMakers Niemcy - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus Pro
Natus Vincere Ukraina - flaga 0 1 Szwecja - flaga Pulse Esports
Evil Geniuses USA - flaga 1 0 Kazachstan - flaga NEXT.kz (walkower)
Fnatic UE - flaga 0 1 Rosja - flaga Team Empire
Absolute Legends Rumunia - flaga 1 0 Bułgaria - flaga Darer Entertainment
Runda 10Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic UE - flaga 0 1 Kazachstan - flaga NEXT.kz
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Ukraina - flaga Natus Vincere
Evil Geniuses USA - flaga 1 0 Rosja - flaga The Retry (walkower)
The GD B-Team Niemcy - flaga 1 0 Rosja - flaga Moscow Five
Eclypsia Gaming Ukraina - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus Pro
Pulse Esports Szwecja - flaga 0 1 USA - flaga Quantic Gaming
MeetYourMakers Niemcy - flaga 1 0 Rumunia - flaga Absolute Legends
Darer Entertainment Bułgaria - flaga 1 0 Szwecja - flaga Counter Logic Gaming (walkower)
Runda 11Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Empire Rosja - flaga 1 0 USA - flaga Quantic Gaming
Evil Geniuses USA - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus Pro
Darer Entertainment Bułgaria - flaga 0 1 Niemcy - flaga The GD B-Team
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 UE - flaga Fnatic
Absolute Legends Rumunia - flaga 1 0 Ukraina - flaga Eclypsia Gaming
NEXT.kz Kazachstan - flaga 1 0 Rosja - flaga The Retry (walkower)
MeetYourMakers Niemcy - flaga 1 0 Szwecja - flaga Counter Logic Gaming (walkower)
Pulse Esports Szwecja - flaga 0 1 Rosja - flaga Moscow Five
Runda 12Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic UE - flaga 0 1 USA - flaga Quantic Gaming
Moscow Five Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga Team Empire
MeetYourMakers Niemcy - flaga 1 0 Niemcy - flaga The GD B-Team
Eclypsia Gaming Ukraina - flaga 1 0 Szwecja - flaga Counter Logic Gaming (walkower)
Absolute Legends Rumunia - flaga 0 1 USA - flaga Evil Geniuses
Virtus Pro Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga The Retry (walkower)
Pulse Esports Szwecja - flaga 1 0 Bułgaria - flaga Darer Entertainment
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Kazachstan - flaga NEXT.kz
Runda 13Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Fnatic UE - flaga 0 1 Rosja - flaga Moscow Five
Darer Entertainment Bułgaria - flaga 0 1 Rosja - flaga Team Empire
NEXT.kz Kazachstan - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus Pro
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 USA - flaga Quantic Gaming
Absolute Legends Rumunia - flaga 1 0 Rosja - flaga The Retry (walkower)
Evil Geniuses USA - flaga 1 0 Szwecja - flaga Counter Logic Gaming (walkower)
Eclypsia Gaming Ukraina - flaga 0 1 Niemcy - flaga The GD B-Team
Pulse Esports Szwecja - flaga 1 0 Niemcy - flaga MeetYourMakers
Runda 14Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Counter Logic Gaming Szwecja - flaga 1 0 Rosja - flaga The Retry (walkower)
Evil Geniuses USA - flaga 0 1 Niemcy - flaga The GD B-Team
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Niemcy - flaga MeetYourMakers
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga Moscow Five
Virtus Pro Rosja - flaga 1 0 Rumunia - flaga Absolute Legends
Quantic Gaming USA - flaga 1 0 Kazachstan - flaga NEXT.kz (walkower)
Eclypsia Gaming Ukraina - flaga 0 1 Szwecja - flaga Pulse Esports
Fnatic UE - flaga 1 0 Bułgaria - flaga Darer Entertainment
Runda 15Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus Pro Rosja - flaga 1 0 Szwecja - flaga Counter Logic Gaming (walkower)
Eclypsia Gaming Ukraina - flaga 0 1 Rosja - flaga Team Empire
Quantic Gaming USA - flaga 0 1 Rosja - flaga Moscow Five
NEXT.kz Kazachstan - flaga 0 1 Rumunia - flaga Absolute Legends
Darer Entertainment Bułgaria - flaga 0 1 Ukraina - flaga Natus Vincere
The GD B-Team Niemcy - flaga 1 0 Rosja - flaga The Retry (walkower)
Fnatic UE - flaga 1 0 Niemcy - flaga MeetYourMakers
Evil Geniuses USA - flaga 0 1 Szwecja - flaga Pulse Esports

Finały offlineEdytuj

Etap grupowyEdytuj

Grupa AEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Ukraina - flaga Natus Vincere 4 0
2. Rosja - flaga Team Empire 2 2
3. Rosja - flaga Virtus Pro 0 4
MeczeEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus Pro Rosja - flaga 0 2 Rosja - flaga Team Empire
Natus Vincere Ukraina - flaga 2 0 Rosja - flaga Virtus Pro
Team Empire Rosja - flaga 0 2 Ukraina - flaga Natus Vincere
Grupa BEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Niemcy - flaga The GD B-Team 5 1
2. Szwecja - flaga Pulse Esports 4 2
3. Rosja - flaga Moscow Five 2 4
4. Niemcy - flaga MeetYourMakers 1 5
MeczeEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Pulse Esports Szwecja - flaga 0 2 Niemcy - flaga The GD B-Team
Moscow Five Rosja - flaga 1 1 Niemcy - flaga MeetYourMakers
The GD B-Team Niemcy - flaga 1 1 Rosja - flaga Moscow Five
Pulse Esports Szwecja - flaga 2 0 Niemcy - flaga MeetYourMakers
MeetYourMakers Niemcy - flaga 0 2 Niemcy - flaga The GD B-Team
Moscow Five Rosja - flaga 0 2 Szwecja - flaga Pulse Esports

Faza pucharowaEdytuj

Górna tabelaEdytuj
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina - flaga 2 1 Szwecja - flaga Pulse Esports
Team Empire Rosja - flaga 1 2 Niemcy - flaga The GD B-Team
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina - flaga 2 1 Niemcy - flaga The GD B-Team
Dolna tabelaEdytuj
Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Pulse Esports Szwecja - flaga 0 2 Rosja - flaga Team Empire
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
The GD B-Team Niemcy - flaga 0 2 Rosja - flaga Team Empire
Wielki FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina - flaga 3 1 Rosja - flaga Team Empire

Pula nagródEdytuj

Edycja Dota 2 - Turnieje
2011
BenQ 'The Clash'BenQ 'The Clash 2'Dota 2 Star ChampionshipDota2Replays Brawl
Dreamhack Winter 2011 Corsair Vengeance CupElectronic Sports World Cup 2011InsideDOTA Invitational
It's Gosu Monthly Madness Dota 2 InvitationalMalaysia InvitationalSunday Evening Cup Series Season 1
The Defense Season 1The International 2011WCG Asian Championships 2011
2012
4PL Play4Dota2 2012Absolute Arena Dota 2 InvitationalAbsolute Arena Dota 2 Invitational 2
ASUS Open Final Battle of the YearAtoD Showdown 2AVerMedia Dota 2 CupBeyondTheSummit World Tour
D2E ChallengeDota 2 LostWorld Cup 1Dreamhack Open 2012 ValenciaDreamhack Summer 2012 Corsair Vengeance Cup
Dreamhack Winter 2012 Corsair Vengeance CupECAL: Americas LeagueElectronic Sports World Cup 2012
G-1 Champions League Season 4G-League 2012GEST Dota 2 TournamentGigabyte Dota Masters
GosuLeague First BloodGosuLeague Season 2GosuLeague Season 3GosuLeague Season 4GosuLeague Season 5
Infused CupsIt's Gosu Monthly Madness AsiaIt's Gosu Monthly Madness Season IIIt's Gosu Razer Mini Madness
JeeDota 2 Championship 1JeeDota 2 Championship 2JeeDota 2 Championship 3JeeDota 2 Championship 4
JeeDota 2 Championship 5joinDOTA MastersjoinDOTA OpenProDOTA2 Non-Pro League Season 1
ProDOTA2 Pro League Season 1RaidCall Dota 2 CupRaidCall Dota 2 League Season 1Razer Dota 2 Tournament
Samsung European EncounterStar Ladder Star Series Season 1Star Ladder Star Series Season 2
Star Ladder Star Series Season 3Star Ladder Star Series Season 4Team Dignitas InvitationalThe Asia 2012The Defense Season 2
The Defense Season 3The GD Studio - The Arena 1The GD Studio - The Arena 2The International 2012
The Premier League MastersThe Premier League Season 1The Premier League Season 2Thor Open 2012
WCG Asian Championships 2012World Cyber Games 2012XMAS Skynet Tournament
2013
ACE Dota 2 League4PL Play4Dota2 2013Alienware Cup 2013 Season 1AMD Premier League Season 1
AMD Premier League Season 2American Dota LeagueArmaggeddon Dota 2 Grand Slam Asia
ASUS ROG DreamLeague Kick-Off SeasonAtoD Showdown 3BeyondTheSummit Weekend CupBigpoint Battle
Corsair Gaming Summer Dota 2 Tournament 2013Curse Dota 2 InvitationalD2R Team League Season 1
Dota 2 Canada CupDota 2 Canada Cup Season 2Dota 2 Champions League Season 1Dota 2 Ireland Season 1
Dota 2 Super LeagueDotaCinema Rosh PitDotaHut InvitationalDreamhack Dota 2 Invitational
Dreamhack Summer 2013 ASUS ROG CupE2MAX L33t ChampionshipECL 2013Eizo CupElectronic Sports Prime Dota 2 Cup
Electronic Sports World Cup 2013Fengyun Dota 2 TournamentFragbite Masters 2013G-1 Champions League Season 5
G-League 2013GEST Season 1Gigabyte Premier LeagueGigacon 2014GMPGL SEA Grand Finals Season Five
HyperX Dota 2 League Season 4MLG Columbus 2013MLG Fall Invitational 2013Neolution GosuCup - August 2013
Neolution GosuCup - July 2013Neolution GosuCup - June 2013Neolution GosuCup - September 2013Netolic Pro League 2 East
Netolic Pro League 2 WestNetolic Pro League 3 EastNetolic Pro League 3 WestNetolic Pro League 4 West
Nexon Invitational Super MatchNexon Sponsorship League Season 1Nexon Sponsorship League Season 2Nexon Starter League
NM SpillExpo 2013Pinoy Gaming Festival - Fall 2013Pinoy Gaming Festival - Summer 2013Polish DOTA 2 Online Championships
PRIDE Challenge 2013RaidCall Dota 2 League Season 2RaidCall Dota 2 League Season 3RaidCall EMS One Season 1
RaidCall EMS One Season 2RaidCall EMS One Season 3Ritmix Russian Dota 2 LeagueSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 1
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 2Sino-net Dota 2 TournamentSK Trophy 1SK Trophy 2Southeast Asia League
Star Ladder Star Series Season 5Star Ladder Star Series Season 6Star Ladder Star Series Season 7
Star Ladder Star Series Season 8SteelSeries Euro CupSteelSeries Euro Cup Season 2SteelSeries SEA Cup Season 3
Techlabs Cup 2013 Season 1Techlabs Cup 2013 Season 2The Asia 2013The Defense Season 4The International 2013
The Premier League Season 3The Premier League Season 4The Premier League Season 5WePlay Dota 2 League Season 1
WePlay Dota 2 League Season 2
2014
ACG SEA Invitational 2014AMD D2M LeagueAmerican Dota League Season 2AOC Pro Cup Season 1
Arabian Dota LeagueASUS ROG DreamLeague Season 1ASUS ROG DreamLeague Season 2Balkan Championship
Battle of AmericaBattle of Central Europe Season 1Battle of Central Europe Season 2Battle of Central Europe Season 3
BenQ All-Star ShowmatchBountyHunter SeriesBrasil Game Cup 2014CDEC New Star ChallengeCIS Carnage 2014
Corsair Asia CupCrashGame League Season 2Datbet ChampionshipDeadly Gaming Cup Season 1Dota 2 Canada Cup Season 3
Dota 2 ChallengeDota 2 Champions League Season 2Dota 2 Champions League Season 3Dota 2 Champions League Season 4
Dota 2 League Season 5Dota Pit League Season 2DreamHack Bucharest InvitationalECL 2014ECL 2014 Autumn
ESL One FrankfurtESL One New YorkElectronic Sports Prime Shock Therapy CupEsportal Dota 2 League
Excellent Moscow Cup Season 1Excellent Moscow Cup Season 2Fragbite Masters 2014G-League 2014
Game Show League Season 1GG LeagueGG League Season 2GIGABYTE ChallengeHyperX D2L Western Challengei-League
i-League Season 2IeSF 2014 World ChampionshipIeSF Asian ChampionshipsJapan Dota Cup Season 1
joinDOTA League America Season 1joinDOTA League Asia Season 1joinDOTA League Europe Season 1
joinDOTA League America Season 2joinDOTA League Asia Season 2joinDOTA League Europe Season 2
joinDOTA League America Season 3joinDOTA League Asia Season 3joinDOTA League Europe Season 3
joinDOTA League America Season 4joinDOTA League Asia Season 4joinDOTA League Europe Season 4
Korea Dota 2 League Season 1Korea Dota 2 League Season 2Korea Dota 2 League Season 3Korea Dota 2 League Season 4
MarsTV Dota 2 LeagueMegafon Battle ArenaMLG T.K.O. AmericaMLG T.K.O. EuropeMonster Energy Invitational
MSI Beat IT 2014National Electronic Sports Open 2014National Electronic Sports Tournament 2014Netolic Pro League 5 East
Netolic Pro League 5 WestNexon Sponsorship League Season 3NVIDIA Game 24OK.- Dota 2 CupPinnacle Pro-Am Cup
Red Bull ECL 2013 Grand FinalsSEA Dragon BattleSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 3
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 5Star Ladder SEA PreseasonStar Ladder Star Series Season 9
Star Ladder Star Series Season 10Star Ladder Star Series Season 11SteelSeries Euro Cup Season 3Techlabs Cup 2014 Season 1
Techlabs Cup 2014 Season 2The InauguralThe International 2014The SummitThe Summit 2Trilogy CupV Games Tournament
Vietnam eSports Champions League 2014World Cyber Arena 2014World E-sport Championships 2014WPC 2014
WVW National Electronic Sports Classic Season 1WVW National Electronic Sports Classic Season 2XMA X5 Mega Arena
XMG Captains Draft 2.0XMG Captains Draft InvitationalYard Red FestivalYard White FestivalZotac Starleague 2014
2015
2015 Red Bull Battle Grounds: Dota 2Alienware Area 51 Dota 2 CupAlienware Summer's End Cup
AOC & Rapoo Masters ChampionshipsAsia Arena CupASUS ROG DreamLeague Season 3Bridon Open CupBTS Americas
BTS Americas 2BTS Southeast Asia 1Corsair Gaming ArenaDota 2 Asia ChampionshipsDota 2 Canada Cup Season 4
Dota 2 Canada Cup Season 5Dota 2 Champions League Season 5Dota 2 Champions League Season 6Dota Pit League Season 3
DouyuTV Dota 2 TournamentE-Sport Bets ShowmatchECL 2015 SpringESCC 2015Elimination ModeESL One Frankfurt 2015
ESL One New York 2015Esport SM 2015FirstGameTV Dota 2 CupFrankfurt Major 2015G-Guard ChallengeG-League 2015
Game Show InvitationalGEST SEA CupHitbox EU ChampionshipHitbox EU Championship 2Hitbox Obutto Championship 2
HuomaoTV Mid-summer League Season 1I-League Season 3InsideDOTA Challenge 1InsideDOTA Challenge 2Iron Trophy Europe
joinDOTA League America Season 5joinDOTA League Asia Season 5joinDOTA League Europe Season 5
joinDOTA League America Season 6joinDOTA League Asia Season 6joinDOTA League Europe Season 6
joinDOTA MLG Pro League Season 1joinDOTA MLG Pro League Season 2Major All Stars Dota 2 Tournament
MarsTV Dota 2 League 2015Mineski Pro-Gaming League Season 7 Leg 2MLG World Finals 2015Mountain Trail Challenge
MPGL Season 7 SEAMSI Dragon BattleNanyang Dota 2 ChampionshipsNXTGAME Dota 2 Invitational
RoG Play It Cool Dota 2 InvitationalSEA Dragon Battle 2Star Ladder Pro Series Season 11Star Ladder Star Series Season 12
Sudamerican Master 2Sudamerican Master 3The International 2015The Prime MajorThe Summit 3VPGame Pro League
Yard G2A Fest Ep.1
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.