Star Ladder Star Series Season 12
Star Ladder Star Series Season 12.png
Lokalizacja: Online
Rumunia Bukareszt, Rumunia
Pula nagród: $80,000+
Liczba drużyn: 40
Data rozpoczęcia: 10 marca 2015
Data zakończenia: 6 kwietnia 2015

Star Ladder Star Series Season 12 był to turniej, który trwał od marca do kwietnia 2015 roku.

Drużyny[edytuj | edytuj kod]

Star Series EU+RU[edytuj | edytuj kod]




Uwagi:

Star Series America[edytuj | edytuj kod]





Star Series China[edytuj | edytuj kod]





Star Series SEA[edytuj | edytuj kod]





Uwaga:

Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Star Series EU+RU[edytuj | edytuj kod]

Etap grupowy 1[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE Team Secret 3 0
2. Grecja London Conspiracy 2 1
3. Rosja Duza Gaming 1 2
4. Rosja Moscow Five 0 3
Mecze grupy A[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Duza Gaming Rosja 0 2 UE Team Secret
London Conspiracy Grecja 2 0 Rosja Duza Gaming
Team Secret UE 2 1 Rosja Moscow Five
Moscow Five Rosja 1 2 Grecja London Conspiracy
Moscow Five Rosja 0 2 Rosja Duza Gaming
Team Secret UE 2 0 Grecja London Conspiracy
Grupa B[edytuj | edytuj kod]
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Rosja Team Empire 3 0
2. Niemcy GOOMBA Gaming 1 2
3. Ukraina Natus Vincere 1 2
4. Bułgaria Basically Unknown 1 2
Mecze grupy B[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Empire Rosja 2 0 Bułgaria Basically Unknown
Team Empire Rosja 2 0 Ukraina Natus Vincere
Natus Vincere Ukraina 1 2 Bułgaria Basically Unknown
GOOMBA Gaming Niemcy 0 2 Rosja Team Empire
Natus Vincere Ukraina 2 1 Niemcy GOOMBA Gaming
Basically Unknown Bułgaria 0 2 Niemcy GOOMBA Gaming
Grupa C[edytuj | edytuj kod]
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE Cloud9 3 0
2. Ukraina ScaryFaceZ 2 1
3. Rosja Vega Squadron 1 2
4. Rosja HellRaisers 0 3
Mecze grupy C[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cloud9 UE 2 1 Ukraina ScaryFaceZ
HellRaisers Rosja 0 2 Rosja Vega Squadron
Vega Squadron Rosja 1 2 UE Cloud9
HellRaisers Rosja 1 2 Ukraina ScaryFaceZ
Cloud9 UE 2 0 Rosja HellRaisers
ScaryFaceZ Ukraina 2 0 Rosja Vega Squadron
Grupa D[edytuj | edytuj kod]
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja Alliance 3 0
2. Rosja ASUS.Polar 2 1
3. Szwecja Ninjas in Pyjamas 1 2
4. Białoruś Power Rangers 0 3
Mecze grupy D[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ASUS.Polar Rosja 2 0 Białoruś Power Rangers
Alliance Szwecja 2 0 Rosja ASUS.Polar
Ninjas in Pyjamas Szwecja 0 2 Rosja ASUS.Polar
Alliance Szwecja 2 0 Białoruś Power Rangers
Ninjas in Pyjamas Szwecja 0 2 Szwecja Alliance
Power Rangers Białoruś 1 2 Szwecja Ninjas in Pyjamas

Etap grupowy 2[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE Cloud9 3 0
2. Grecja London Conspiracy 1 2
3. Rosja ASUS.Polar 1 2
4. Rosja Team Empire 1 2
Mecze grupy A[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ASUS.Polar Rosja 2 1 Grecja London Conspiracy
Cloud9 UE 2 0 Grecja London Conspiracy
Team Empire Rosja 0 2 UE Cloud9
Team Empire Rosja 0 2 Grecja London Conspiracy
Team Empire Rosja 2 0 Rosja ASUS.Polar
Cloud9 UE 2 1 Rosja ASUS.Polar
Grupa B[edytuj | edytuj kod]
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Szwecja Alliance 3 0
2. UE Team Secret 2 1
3. Ukraina ScaryFaceZ 1 2
4. Niemcy GOOMBA Gaming 0 3
Mecze grupy B[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
GOOMBA Gaming Niemcy 1 2 Ukraina ScaryFaceZ
Team Secret UE 0 2 Szwecja Alliance
Team Secret UE 2 0 Niemcy GOOMBA Gaming
Team Secret UE 2 1 Ukraina ScaryFaceZ
Alliance Szwecja 2 0 Ukraina ScaryFaceZ
Alliance Szwecja 2 1 Niemcy GOOMBA Gaming

Star Series America[edytuj | edytuj kod]

Etap 1 - grupowy[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Kanada Void Boys 3 0
2. USA Wheel Whreck 2 1
3. Brazylia paiN Gaming 1 2
4. USA Team eHug 0 3
Mecze grupy A[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Void Boys Kanada 2 1 USA Wheel Whreck
Team eHug USA 0 2 Brazylia paiN Gaming
Void Boys Kanada 2 1 Brazylia paiN Gaming
Team eHug USA 1 2 USA Wheel Whreck
Void Boys Kanada 2 0 USA Team eHug
Wheel Whreck USA 2 1 Brazylia paiN Gaming
Grupa B[edytuj | edytuj kod]
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE Team Tinker 3 0
2. USA compLexity Gaming 2 1
3. Peru Not Today 1 2
4. USA Team Leviathan 0 3
Mecze grupy B[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Tinker UE 2 0 USA Team Leviathan
Not Today Peru 0 2 USA compLexity Gaming
compLexity Gaming USA 0 2 UE Team Tinker
Not Today Peru 2 1 USA Team Leviathan
Team Tinker UE 2 0 Peru Not Today
Team Leviathan USA 1 2 USA compLexity Gaming

Etap 2[edytuj | edytuj kod]

Górna tabela[edytuj | edytuj kod]
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Wheel Whreck USA 1 2 UE Team Tinker
compLexity Gaming USA 2 1 Kanada Void Boys
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Tinker UE 2 0 USA compLexity Gaming
Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]
Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Wheel Whreck USA 2 1 Kanada Void Boys
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
compLexity Gaming USA 0 2 USA Wheel Whreck
Wielki finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Tinker UE 2 1 USA Wheel Whreck

Star Series China[edytuj | edytuj kod]

Etap 1 - grupowy[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Chiny Invictus Gaming 3 0
2. Chiny LGD Gaming 2 1
3. Chiny EHOME 1 2
4. Chiny TongFu 0 3
Mecze grupy A[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Invictus Gaming Chiny 2 0 Chiny TongFu
Invictus Gaming Chiny 2 0 Chiny LGD Gaming
Invictus Gaming Chiny 2 0 Chiny EHOME
LGD Gaming Chiny 2 1 Chiny EHOME
LGD Gaming Chiny 2 1 Chiny TongFu
EHOME Chiny 2 1 Chiny TongFu
Grupa B[edytuj | edytuj kod]
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Chiny Vici Gaming 2 1
2. Chiny Newbee 2 1
3. Chiny HyperGloryTeam 1 2
4. Chiny Team DK 1 2
Mecze grupy B[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Newbee Chiny 2 1 Chiny HyperGloryTeam
Vici Gaming Chiny 1 2 Chiny HyperGloryTeam
Vici Gaming Chiny 2 0 Chiny Team DK
Newbee Chiny 2 0 Chiny Team DK
Vici Gaming Chiny 2 0 Chiny Newbee
HyperGloryTeam Chiny 0 2 Chiny Team DK

Etap 2[edytuj | edytuj kod]

Górna tabela[edytuj | edytuj kod]
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Invictus Gaming Chiny 2 0 Chiny Newbee
Vici Gaming Chiny 1 2 Chiny LGD Gaming
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Invictus Gaming Chiny 2 1 Chiny LGD Gaming
Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]
Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Newbee Chiny 0 2 Chiny Vici Gaming
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
LGD Gaming Chiny 1 2 Chiny Vici Gaming
Wielki finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Invictus Gaming Chiny Zakwalifikowanie Zakwalifikowanie Chiny Vici Gaming

Star Series SEA[edytuj | edytuj kod]

Etap 1 - grupowy[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Malezja Team Malaysia 3 0
2. Filipiny Mineski 1 2
3. Malezja Invasion e-Sports 1 2
4. Singapur 5eva 1 2
Mecze grupy A[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Malaysia Malezja 2 0 Malezja Invasion e-Sports
Invasion e-Sports Malezja 1 2 Singapur 5eva
Invasion e-Sports Malezja 2 1 Filipiny Mineski
Mineski Filipiny 2 0 Singapur 5eva
Team Malaysia Malezja 2 0 Filipiny Mineski
5eva Singapur 0 2 Malezja Team Malaysia
Grupa B[edytuj | edytuj kod]
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Tajlandia Signature.Trust 3 0
2. Korea Południowa MVP Phoenix 2 1
3. Malezja G Guard Esports 1 2
4. Wietnam Aces Gaming 0 3
Mecze grupy B[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Aces Gaming Wietnam 0 2 Korea Południowa MVP Phoenix
Signature.Trust Tajlandia 2 0 Malezja G Guard Esports
Signature.Trust Tajlandia 2 0 Wietnam Aces Gaming
MVP Phoenix Korea Południowa 2 0 Malezja G Guard Esports
MVP Phoenix Korea Południowa 1 2 Tajlandia Signature.Trust
G Guard Esports Malezja 2 1 Wietnam Aces Gaming

Etap 2[edytuj | edytuj kod]

Górna tabela[edytuj | edytuj kod]
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Malaysia Malezja 0 2 Korea Południowa MVP Phoenix
Signature.Trust Tajlandia 2 0 Filipiny Mineski
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MVP Phoenix Korea Południowa 2 0 Tajlandia Signature.Trust
Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]
Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Malaysia Malezja 2 0 Filipiny Mineski
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Signature.Trust Tajlandia 0 2 Malezja Team Malaysia
Wielki finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MVP Phoenix Korea Południowa 1 2 Malezja Team Malaysia

Faza pucharowa[edytuj | edytuj kod]

Górna tabela[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Vici Gaming Chiny 2 0 Grecja London Conspiracy
Cloud9 UE 2 0 UE Team Tinker
Invictus Gaming Chiny 2 0 Szwecja Alliance
Team Malaysia Malezja 2 1 UE Team Secret
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Vici Gaming Chiny 2 0 UE Cloud9
Invictus Gaming Chiny 2 0 Malezja Team Malaysia
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Vici Gaming Chiny 2 1 Chiny Invictus Gaming

Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]

Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
London Conspiracy Grecja 0 2 UE Team Tinker
Alliance Szwecja 2 0 UE Team Secret
Runda 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Malaysia Malezja 1 2 UE Team Tinker
Cloud9 UE 2 0 Szwecja Alliance
Runda 3[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Tinker UE 0 2 UE Cloud9
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Invictus Gaming Chiny 2 1 UE Cloud9

Wielki Finał[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Vici Gaming Chiny 3 1 Chiny Invictus Gaming

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Edycja Dota 2 - Turnieje
2011
BenQ 'The Clash'BenQ 'The Clash 2'Dota 2 Star ChampionshipDota2Replays Brawl
Dreamhack Winter 2011 Corsair Vengeance CupElectronic Sports World Cup 2011InsideDOTA Invitational
It's Gosu Monthly Madness Dota 2 InvitationalMalaysia InvitationalSunday Evening Cup Series Season 1
The Defense Season 1The International 2011WCG Asian Championships 2011
2012
4PL Play4Dota2 2012Absolute Arena Dota 2 InvitationalAbsolute Arena Dota 2 Invitational 2
ASUS Open Final Battle of the YearAtoD Showdown 2AVerMedia Dota 2 CupBeyondTheSummit World Tour
D2E ChallengeDota 2 LostWorld Cup 1Dreamhack Open 2012 ValenciaDreamhack Summer 2012 Corsair Vengeance Cup
Dreamhack Winter 2012 Corsair Vengeance CupECAL: Americas LeagueElectronic Sports World Cup 2012
G-1 Champions League Season 4G-League 2012GEST Dota 2 TournamentGigabyte Dota Masters
GosuLeague First BloodGosuLeague Season 2GosuLeague Season 3GosuLeague Season 4GosuLeague Season 5
Infused CupsIt's Gosu Monthly Madness AsiaIt's Gosu Monthly Madness Season IIIt's Gosu Razer Mini Madness
JeeDota 2 Championship 1JeeDota 2 Championship 2JeeDota 2 Championship 3JeeDota 2 Championship 4
JeeDota 2 Championship 5joinDOTA MastersjoinDOTA OpenProDOTA2 Non-Pro League Season 1
ProDOTA2 Pro League Season 1RaidCall Dota 2 CupRaidCall Dota 2 League Season 1Razer Dota 2 Tournament
Samsung European EncounterStar Ladder Star Series Season 1Star Ladder Star Series Season 2
Star Ladder Star Series Season 3Star Ladder Star Series Season 4Team Dignitas InvitationalThe Asia 2012The Defense Season 2
The Defense Season 3The GD Studio - The Arena 1The GD Studio - The Arena 2The International 2012
The Premier League MastersThe Premier League Season 1The Premier League Season 2Thor Open 2012
WCG Asian Championships 2012World Cyber Games 2012XMAS Skynet Tournament
2013
ACE Dota 2 League4PL Play4Dota2 2013Alienware Cup 2013 Season 1AMD Premier League Season 1
AMD Premier League Season 2American Dota LeagueArmaggeddon Dota 2 Grand Slam Asia
ASUS ROG DreamLeague Kick-Off SeasonAtoD Showdown 3BeyondTheSummit Weekend CupBigpoint Battle
Corsair Gaming Summer Dota 2 Tournament 2013Curse Dota 2 InvitationalD2R Team League Season 1
Dota 2 Canada CupDota 2 Canada Cup Season 2Dota 2 Champions League Season 1Dota 2 Ireland Season 1
Dota 2 Super LeagueDotaCinema Rosh PitDotaHut InvitationalDreamhack Dota 2 Invitational
Dreamhack Summer 2013 ASUS ROG CupE2MAX L33t ChampionshipECL 2013Eizo CupElectronic Sports Prime Dota 2 Cup
Electronic Sports World Cup 2013Fengyun Dota 2 TournamentFragbite Masters 2013G-1 Champions League Season 5
G-League 2013GEST Season 1Gigabyte Premier LeagueGigacon 2014GMPGL SEA Grand Finals Season Five
HyperX Dota 2 League Season 4MLG Columbus 2013MLG Fall Invitational 2013Neolution GosuCup - August 2013
Neolution GosuCup - July 2013Neolution GosuCup - June 2013Neolution GosuCup - September 2013Netolic Pro League 2 East
Netolic Pro League 2 WestNetolic Pro League 3 EastNetolic Pro League 3 WestNetolic Pro League 4 West
Nexon Invitational Super MatchNexon Sponsorship League Season 1Nexon Sponsorship League Season 2Nexon Starter League
NM SpillExpo 2013Pinoy Gaming Festival - Fall 2013Pinoy Gaming Festival - Summer 2013Polish DOTA 2 Online Championships
PRIDE Challenge 2013RaidCall Dota 2 League Season 2RaidCall Dota 2 League Season 3RaidCall EMS One Season 1
RaidCall EMS One Season 2RaidCall EMS One Season 3Ritmix Russian Dota 2 LeagueSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 1
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 2Sino-net Dota 2 TournamentSK Trophy 1SK Trophy 2Southeast Asia League
Star Ladder Star Series Season 5Star Ladder Star Series Season 6Star Ladder Star Series Season 7
Star Ladder Star Series Season 8SteelSeries Euro CupSteelSeries Euro Cup Season 2SteelSeries SEA Cup Season 3
Techlabs Cup 2013 Season 1Techlabs Cup 2013 Season 2The Asia 2013The Defense Season 4The International 2013
The Premier League Season 3The Premier League Season 4The Premier League Season 5WePlay Dota 2 League Season 1
WePlay Dota 2 League Season 2
2014
ACG SEA Invitational 2014AMD D2M LeagueAmerican Dota League Season 2AOC Pro Cup Season 1
Arabian Dota LeagueASUS ROG DreamLeague Season 1ASUS ROG DreamLeague Season 2Balkan Championship
Battle of AmericaBattle of Central Europe Season 1Battle of Central Europe Season 2Battle of Central Europe Season 3
BenQ All-Star ShowmatchBountyHunter SeriesBrasil Game Cup 2014CDEC New Star ChallengeCIS Carnage 2014
Corsair Asia CupCrashGame League Season 2Datbet ChampionshipDeadly Gaming Cup Season 1Dota 2 Canada Cup Season 3
Dota 2 ChallengeDota 2 Champions League Season 2Dota 2 Champions League Season 3Dota 2 Champions League Season 4
Dota 2 League Season 5Dota Pit League Season 2DreamHack Bucharest InvitationalECL 2014ECL 2014 Autumn
ESL One FrankfurtESL One New YorkElectronic Sports Prime Shock Therapy CupEsportal Dota 2 League
Excellent Moscow Cup Season 1Excellent Moscow Cup Season 2Fragbite Masters 2014G-League 2014
Game Show League Season 1GG LeagueGG League Season 2GIGABYTE ChallengeHyperX D2L Western Challengei-League
i-League Season 2IeSF 2014 World ChampionshipIeSF Asian ChampionshipsJapan Dota Cup Season 1
joinDOTA League America Season 1joinDOTA League Asia Season 1joinDOTA League Europe Season 1
joinDOTA League America Season 2joinDOTA League Asia Season 2joinDOTA League Europe Season 2
joinDOTA League America Season 3joinDOTA League Asia Season 3joinDOTA League Europe Season 3
joinDOTA League America Season 4joinDOTA League Asia Season 4joinDOTA League Europe Season 4
Korea Dota 2 League Season 1Korea Dota 2 League Season 2Korea Dota 2 League Season 3Korea Dota 2 League Season 4
MarsTV Dota 2 LeagueMegafon Battle ArenaMLG T.K.O. AmericaMLG T.K.O. EuropeMonster Energy Invitational
MSI Beat IT 2014National Electronic Sports Open 2014National Electronic Sports Tournament 2014Netolic Pro League 5 East
Netolic Pro League 5 WestNexon Sponsorship League Season 3NVIDIA Game 24OK.- Dota 2 CupPinnacle Pro-Am Cup
Red Bull ECL 2013 Grand FinalsSEA Dragon BattleSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 3
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 5Star Ladder SEA PreseasonStar Ladder Star Series Season 9
Star Ladder Star Series Season 10Star Ladder Star Series Season 11SteelSeries Euro Cup Season 3Techlabs Cup 2014 Season 1
Techlabs Cup 2014 Season 2The InauguralThe International 2014The SummitThe Summit 2Trilogy CupV Games Tournament
Vietnam eSports Champions League 2014World Cyber Arena 2014World E-sport Championships 2014WPC 2014
WVW National Electronic Sports Classic Season 1WVW National Electronic Sports Classic Season 2XMA X5 Mega Arena
XMG Captains Draft 2.0XMG Captains Draft InvitationalYard Red FestivalYard White FestivalZotac Starleague 2014
2015
2015 Red Bull Battle Grounds: Dota 2Alienware Area 51 Dota 2 CupAlienware Summer's End Cup
AOC & Rapoo Masters ChampionshipsAsia Arena CupASUS ROG DreamLeague Season 3Bridon Open CupBTS Americas
BTS Americas 2BTS Southeast Asia 1Corsair Gaming ArenaDota 2 Asia ChampionshipsDota 2 Canada Cup Season 4
Dota 2 Canada Cup Season 5Dota 2 Champions League Season 5Dota 2 Champions League Season 6Dota Pit League Season 3
DouyuTV Dota 2 TournamentE-Sport Bets ShowmatchECL 2015 SpringESCC 2015Elimination ModeESL One Frankfurt 2015
ESL One New York 2015Esport SM 2015FirstGameTV Dota 2 CupFrankfurt Major 2015G-Guard ChallengeG-League 2015
Game Show InvitationalGEST SEA CupHitbox EU ChampionshipHitbox EU Championship 2Hitbox Obutto Championship 2
HuomaoTV Mid-summer League Season 1I-League Season 3InsideDOTA Challenge 1InsideDOTA Challenge 2Iron Trophy Europe
joinDOTA League America Season 5joinDOTA League Asia Season 5joinDOTA League Europe Season 5
joinDOTA League America Season 6joinDOTA League Asia Season 6joinDOTA League Europe Season 6
joinDOTA MLG Pro League Season 1joinDOTA MLG Pro League Season 2Major All Stars Dota 2 Tournament
MarsTV Dota 2 League 2015Mineski Pro-Gaming League Season 7 Leg 2MLG World Finals 2015Mountain Trail Challenge
MPGL Season 7 SEAMSI Dragon BattleNanyang Dota 2 ChampionshipsNXTGAME Dota 2 Invitational
RoG Play It Cool Dota 2 InvitationalSEA Dragon Battle 2Star Ladder Pro Series Season 11Star Ladder Star Series Season 12
Sudamerican Master 2Sudamerican Master 3The International 2015The Prime MajorThe Summit 3VPGame Pro League
Yard G2A Fest Ep.1
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.