Star Ladder Star Series Season 11
Star Ladder Star Series Season 11.png
Lokalizacja: Online
Ukraina Kijów, Ukraina
Pula nagród: ~$121,999 USD
Liczba drużyn: 42
Data rozpoczęcia: 14 listopada 2014
Data zakończenia: 18 stycznia 2015

Star Ladder Star Series Season 11 był to turniej, który trwał od listopada 2014 do stycznia 2015 roku.

Pro Series[edytuj | edytuj kod]

Drużyny[edytuj | edytuj kod]

Star Series EU+RU[edytuj | edytuj kod]




Uwagi:

Star Series America[edytuj | edytuj kod]





Uwagi:

Star Series China[edytuj | edytuj kod]





Star Series SEA[edytuj | edytuj kod]





Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Star Series EU+RU[edytuj | edytuj kod]

  • UE Team Secret poinformowało, że nie wezmą udziału w dodatkowych meczach z powodu nie bycia w stanie uczestniczyć w finale.

Grupa[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Rosja Team Empire 12 3
2. Szwecja Ninjas in Pyjamas 11 4
3. Rosja HellRaisers 11 4
4. Ukraina Virtus.pro Polar 11 4
5. UE Team Secret 11 4
6. Białoruś Power Rangers 10 5
7. Ukraina Natus Vincere 9 6
8. Rosja Vega Squadron 8 7
9. Szwecja Basically Unknown 6 9
10. Rosja Virtus.pro 6 9
11. Szwecja Alliance 6 9
12. Niemcy GOOMBA Gaming 5 10
13. Serbia mYinsanity 4 11
14. Finlandia 4 Anchors + SC 4 11
15. Kazachstan xGame.kz 4 11
16. Ukraina Natasha ishet Parnya 2 13
Mecze[edytuj | edytuj kod]
14-26 listopada 2014[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
xGame.kz Kazachstan 0 1 Serbia mYinsanity
HellRaisers Rosja 1 0 Ukraina Natasha ishet Parnya
mYinsanity Serbia 1 0 Ukraina Natasha ishet Parnya
Natasha ishet Parnya Ukraina 0 1 Niemcy GOOMBA Gaming
Natasha ishet Parnya Ukraina 0 1 Rosja Vega Squadron
Power Rangers Białoruś 1 0 Kazachstan xGame.kz
mYinsanity Serbia 0 1 Niemcy GOOMBA Gaming
Vega Squadron Rosja 0 1 UE Team Secret
mYinsanity Serbia 0 1 Białoruś Power Rangers
Team Secret UE 0 1 Kazachstan xGame.kz
Team Secret UE 1 0 Rosja HellRaisers
GOOMBA Gaming Niemcy 0 1 Rosja HellRaisers
mYinsanity Serbia 0 1 Ukraina Natus Vincere
HellRaisers Rosja 1 0 Rosja Vega Squadron
GOOMBA Gaming Niemcy 1 0 Kazachstan xGame.kz
xGame.kz Kazachstan 0 1 Rosja HellRaisers
Vega Squadron Rosja 1 0 Rosja Team Empire
Team Secret UE 1 0 Niemcy GOOMBA Gaming
mYinsanity Serbia 0 1 UE Team Secret
Natus Vincere Ukraina 1 0 Kazachstan xGame.kz
Natasha ishet Parnya Ukraina 1 0 Białoruś Power Rangers
GOOMBA Gaming Niemcy 0 1 Rosja Vega Squadron
Team Empire Rosja 1 0 Niemcy GOOMBA Gaming
Team Secret UE 1 0 Rosja Virtus.pro
Natasha ishet Parnya Ukraina 0 1 Ukraina Natus Vincere
Natus Vincere Ukraina 0 1 UE Team Secret
GOOMBA Gaming Niemcy 0 1 Ukraina Natus Vincere
9-15 grudnia[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Rosja 1 0 Rosja Vega Squadron
Virtus.pro Polar Ukraina 1 0 Ukraina Natasha ishet Parnya
Alliance Szwecja 0 1 Ukraina Natasha ishet Parnya
Virtus.pro Rosja 1 0 Kazachstan xGame.kz
Team Empire Rosja 1 0 Kazachstan xGame.kz
Virtus.pro Rosja 0 1 Finlandia 4 Anchors + SC
HellRaisers Rosja 0 1 Ukraina Natus Vincere
HellRaisers Rosja 1 0 Rosja Virtus.pro
xGame.kz Kazachstan 0 1 Ukraina Virtus.pro Polar
Alliance Szwecja 0 1 Rosja Team Empire
4 Anchors + SC Finlandia 0 1 Ukraina Natus Vincere
Ninjas in Pyjamas Szwecja 1 0 Ukraina Natus Vincere
HellRaisers Rosja 1 0 Serbia mYinsanity
Natasha ishet Parnya Ukraina 0 1 Kazachstan xGame.kz
4 Anchors + SC Finlandia 0 1 Rosja HellRaisers
GOOMBA Gaming Niemcy 0 1 Białoruś Power Rangers
4 Anchors + SC Finlandia 0 1 Szwecja Alliance
Ninjas in Pyjamas Szwecja 1 0 Szwecja Alliance
GOOMBA Gaming Niemcy 0 1 Rosja Virtus.pro
Basically Unknown Szwecja 0 1 Rosja Virtus.pro
Virtus.pro Rosja 0 1 Białoruś Power Rangers
Basically Unknown Szwecja 0 1 Finlandia 4 Anchors + SC
Basically Unknown Szwecja 0 1 Ukraina Natus Vincere
Virtus.pro Rosja 1 0 Serbia mYinsanity
mYinsanity Serbia 1 0 Rosja Team Empire
Basically Unknown Szwecja 1 0 Rosja Team Empire
HellRaisers Rosja 1 0 Szwecja Alliance
Ninjas in Pyjamas Szwecja 0 1 Rosja Vega Squadron
Alliance Szwecja 0 1 Białoruś Power Rangers
Virtus.pro Rosja 0 1 Rosja Team Empire
Alliance Szwecja 0 1 Rosja Vega Squadron
GOOMBA Gaming Niemcy 0 1 Szwecja Alliance
Team Secret UE 1 0 Szwecja Alliance
Alliance Szwecja 0 1 Szwecja Basically Unknown
16-21 grudnia[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Rosja 0 1 Szwecja Alliance
Vega Squadron Rosja 0 1 Białoruś Power Rangers
Ninjas in Pyjamas Szwecja 1 0 Rosja HellRaisers
Team Secret UE 1 0 Ukraina Natasha ishet Parnya
4 Anchors + SC Finlandia 0 1 UE Team Secret
4 Anchors + SC Finlandia 0 1 Białoruś Power Rangers
Vega Squadron Rosja 0 1 Kazachstan xGame.kz
Power Rangers Białoruś 0 1 Rosja HellRaisers
Ninjas in Pyjamas Szwecja 1 0 Kazachstan xGame.kz
Ninjas in Pyjamas Szwecja 1 0 Ukraina Virtus.pro Polar
GOOMBA Gaming Niemcy 0 1 Ukraina Virtus.pro Polar
Ninjas in Pyjamas Szwecja 0 1 Niemcy GOOMBA Gaming
Virtus.pro Polar Ukraina 1 0 Szwecja Alliance
Virtus.pro Polar Ukraina 1 0 Białoruś Power Rangers
xGame.kz Kazachstan 0 1 Szwecja Alliance
Team Secret UE 1 0 Szwecja Basically Unknown
Vega Squadron Rosja 0 1 Szwecja Basically Unknown
Ninjas in Pyjamas Szwecja 1 0 Serbia mYinsanity
4 Anchors + SC Finlandia 1 0 Kazachstan xGame.kz
4 Anchors + SC Finlandia 0 1 Niemcy GOOMBA Gaming
Team Empire Rosja 1 0 Ukraina Natasha ishet Parnya
Basically Unknown Szwecja 0 1 Ukraina Virtus.pro Polar
Team Empire Rosja 1 0 Rosja HellRaisers
HellRaisers Rosja 1 0 Ukraina Virtus.pro Polar
Vega Squadron Rosja 1 0 Serbia mYinsanity
Vega Squadron Rosja 1 0 Finlandia 4 Anchors + SC
mYinsanity Serbia 1 0 Finlandia 4 Anchors + SC
Virtus.pro Rosja 0 1 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Natasha ishet Parnya Ukraina 0 1 Finlandia 4 Anchors + SC
GOOMBA Gaming Niemcy 0 1 Szwecja Basically Unknown
Ninjas in Pyjamas Szwecja 1 0 Finlandia 4 Anchors + SC
Basically Unknown Szwecja 1 0 Ukraina Natasha ishet Parnya
HellRaisers Rosja 1 0 Szwecja Basically Unknown
22-26 grudnia[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Alliance Szwecja 1 0 Serbia mYinsanity
4 Anchors + SC Finlandia 0 1 Rosja Team Empire
Basically Unknown Szwecja 0 1 Białoruś Power Rangers
Basically Unknown Szwecja 0 1 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Team Empire Rosja 1 0 UE Team Secret (walkower)
Ninjas in Pyjamas Szwecja 1 0 UE Team Secret
Basically Unknown Szwecja 1 0 Serbia mYinsanity
Team Secret UE 1 0 Białoruś Power Rangers
Virtus.pro Polar Ukraina 0 1 Rosja Vega Squadron
Team Secret UE 0 1 Ukraina Virtus.pro Polar
4 Anchors + SC Finlandia 0 1 Ukraina Virtus.pro Polar
Virtus.pro Rosja 1 0 Ukraina Natasha ishet Parnya (walkower)
Natus Vincere Ukraina 1 0 Rosja Virtus.pro
Team Empire Rosja 1 0 Ukraina Virtus.pro Polar
Team Empire Rosja 1 0 Ukraina Natus Vincere
Virtus.pro Polar Ukraina 1 0 Rosja Virtus.pro
Power Rangers Białoruś 1 0 Ukraina Natus Vincere
Virtus.pro Polar Ukraina 1 0 Serbia mYinsanity
Natus Vincere Ukraina 0 1 Ukraina Virtus.pro Polar
Vega Squadron Rosja 0 1 Ukraina Natus Vincere
Alliance Szwecja 1 0 Ukraina Natus Vincere
Power Rangers Białoruś 1 0 Szwecja Ninjas in Pyjamas
xGame.kz Kazachstan 1 0 Szwecja Basically Unknown
Ninjas in Pyjamas Szwecja 1 0 Ukraina Natasha ishet Parnya (walkower)
Team Empire Rosja 1 0 Białoruś Power Rangers
Ninjas in Pyjamas Szwecja 0 1 Rosja Team Empire

Star Series America[edytuj | edytuj kod]

Grupa[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Team eHug 7 0
2. USA Sneaky Nyx Assassins 6 1
3. USA Team Leviathan 3 4
4. USA ROOT Gaming 3 4
5. USA compLexity Gaming 3 4
6. USA Wheel Whreck While Whistling 3 4
7. Brazylia paiN Gaming 2 5
8. Peru Not Today 1 6
Mecze[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sneaky Nyx Assassins USA 1 0 Brazylia paiN Gaming
compLexity Gaming USA 0 1 USA Sneaky Nyx Assassins
compLexity Gaming USA 1 0 USA Team Leviathan
paiN Gaming Brazylia 1 0 USA Team Leviathan
ROOT Gaming USA 0 1 USA Sneaky Nyx Assassins
Sneaky Nyx Assassins USA 1 0 Peru Not Today
Team eHug USA 1 0 USA Team Leviathan
Team Leviathan USA 1 0 USA ROOT Gaming
Team Leviathan USA 0 1 USA Sneaky Nyx Assassins
Team eHug USA 1 0 Brazylia paiN Gaming
Sneaky Nyx Assassins USA 0 1 USA Team eHug
Not Today Peru 0 1 USA Team Leviathan
ROOT Gaming USA 0 1 Brazylia paiN Gaming
Not Today Peru 1 0 Brazylia paiN Gaming
Wheel Whreck While Whistling USA 0 1 USA Sneaky Nyx Assassins
Wheel Whreck While Whistling USA 1 0 USA compLexity Gaming
Not Today Peru 0 1 USA compLexity Gaming
Team eHug USA 1 0 Peru Not Today
Team eHug USA 1 0 USA ROOT Gaming
Wheel Whreck While Whistling USA 0 1 USA Team eHug
compLexity Gaming USA 0 1 USA ROOT Gaming
Wheel Whreck While Whistling USA 0 1 USA ROOT Gaming
Wheel Whreck While Whistling USA 1 0 Peru Not Today
paiN Gaming Brazylia 0 1 USA compLexity Gaming
paiN Gaming Brazylia 0 1 USA Wheel Whreck While Whistling
Team Leviathan USA 1 0 USA Wheel Whreck While Whistling
Not Today Peru 0 1 USA ROOT Gaming
Team eHug USA 1 0 USA compLexity Gaming
Dodatkowe mecze[edytuj | edytuj kod]
Górna tabela[edytuj | edytuj kod]
Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Leviathan USA 2 1 USA ROOT Gaming
Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]
Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
compLexity Gaming USA 2 0 USA Wheel Whreck While Whistling
Runda 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ROOT Gaming USA 2 0 USA compLexity Gaming
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Leviathan USA Zakwalifikowani Zakwalifikowani USA ROOT Gaming
Playoff[edytuj | edytuj kod]
Górna tabela[edytuj | edytuj kod]
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team eHug USA 2 1 USA ROOT Gaming
FIRE USA 2 0 USA Team Leviathan
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team eHug USA 0 2 USA FIRE
Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]
Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ROOT Gaming USA 2 0 USA Team Leviathan
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team eHug USA 0 2 USA ROOT Gaming
Wielki finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FIRE USA 3 0 USA ROOT Gaming

Star Series China[edytuj | edytuj kod]

Grupa[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Chiny Vici Gaming 6 1
2. Chiny LGD Gaming 4 3
3. Chiny CDEC Gaming 4 3
4. Chiny Invictus Gaming 4 3
5. Chiny HyperGloryTeam 3 4
6. Chiny Immortal Magneto Gaming 3 4
7. Chiny LAI Gaming 2 5
8. Chiny Speed Gaming 2 5
Mecze[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Speed Gaming Chiny 1 0 Chiny Vici Gaming
Immortal Magneto Gaming Chiny 0 1 Chiny CDEC Gaming
CDEC Gaming Chiny 0 1 Chiny LGD Gaming
Immortal Magneto Gaming Chiny 0 1 Chiny Vici Gaming
CDEC Gaming Chiny 0 1 Chiny Speed Gaming
HyperGloryTeam Chiny 1 0 Chiny LAI Gaming
CDEC Gaming Chiny 0 1 Chiny Vici Gaming
HyperGloryTeam Chiny 1 0 Chiny Immortal Magneto Gaming
Vici Gaming Chiny 1 0 Chiny LAI Gaming
Vici Gaming Chiny 1 0 Chiny HyperGloryTeam
LAI Gaming Chiny 0 1 Chiny CDEC Gaming
CDEC Gaming Chiny 1 0 Chiny HyperGloryTeam
LAI Gaming Chiny 1 0 Chiny Speed Gaming
LGD Gaming Chiny 1 0 Chiny HyperGloryTeam
Invictus Gaming Chiny 0 1 Chiny CDEC Gaming
Speed Gaming Chiny 0 1 Chiny Immortal Magneto Gaming
LGD Gaming Chiny 1 0 Chiny Speed Gaming
LAI Gaming Chiny 1 0 Chiny Invictus Gaming
Speed Gaming Chiny 0 1 Chiny HyperGloryTeam
Invictus Gaming Chiny 1 0 Chiny Immortal Magneto Gaming
Vici Gaming Chiny 1 0 Chiny Invictus Gaming
LGD Gaming Chiny 0 1 Chiny Vici Gaming
LAI Gaming Chiny 0 1 Chiny Immortal Magneto Gaming
Invictus Gaming Chiny 1 0 Chiny LGD Gaming
Immortal Magneto Gaming Chiny 1 0 Chiny LGD Gaming
Invictus Gaming Chiny 1 0 Chiny Speed Gaming
LGD Gaming Chiny 1 0 Chiny LAI Gaming
HyperGloryTeam Chiny 0 1 Chiny Invictus Gaming
Playoff[edytuj | edytuj kod]
Górna tabela[edytuj | edytuj kod]
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Vici Gaming Chiny 0 2 Chiny CDEC Gaming
LGD Gaming Chiny 0 2 Chiny Invictus Gaming
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
CDEC Gaming Chiny 0 2 Chiny Invictus Gaming
Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]
Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Vici Gaming Chiny 2 1 Chiny LGD Gaming
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
CDEC Gaming Chiny 2 0 Chiny Vici Gaming
Wielki finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Invictus Gaming Chiny Zakwalifikowani Zakwalifikowani Chiny CDEC Gaming

Star Series SEA[edytuj | edytuj kod]

Grupa[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Singapur First Departure 7 2
2. Malezja Invasion e-Sports 7 2
3. Korea Południowa MVP Phoenix 6 3
4. Korea Południowa Rave 6 3
5. Malezja G Guard Esports 4 5
6. Tajlandia MiTH.Trust 4 5
7. Singapur Insidious Idol 4 5
8. Malezja Team Malaysia 4 5
9. Australia Can't Say Wips 3 6
10. Filipiny Execration 0 9
Mecze[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Insidious Idol Singapur 1 0 Filipiny Execration
MiTH.Trust Tajlandia 0 1 Malezja Invasion e-Sports
First Departure Singapur 1 0 Australia Can't Say Wips
Insidious Idol Singapur 0 1 Singapur First Departure
Rave Korea Południowa 1 0 Tajlandia MiTH.Trust
G Guard Esports Malezja 1 0 Tajlandia MiTH.Trust
Invasion e-Sports Malezja 0 1 Korea Południowa Rave
Can't Say Wips Australia 0 1 Korea Południowa Rave
Insidious Idol Singapur 0 1 Malezja G Guard Esports
G Guard Esports Malezja 0 1 Malezja Invasion e-Sports
First Departure Singapur 1 0 Filipiny Execration
Invasion e-Sports Malezja 1 0 Australia Can't Say Wips
G Guard Esports Malezja 1 0 Korea Południowa Rave
MiTH.Trust Tajlandia 1 0 Malezja Team Malaysia
Execration Filipiny 0 1 Korea Południowa Rave
Insidious Idol Singapur 0 1 Malezja Invasion e-Sports
Execration Filipiny 0 1 Malezja Invasion e-Sports
MiTH.Trust Tajlandia 1 0 Australia Can't Say Wips
Team Malaysia Malezja 0 1 Singapur Insidious Idol
Invasion e-Sports Malezja 1 0 Malezja Team Malaysia
Execration Filipiny 0 1 Malezja G Guard Esports
Rave Korea Południowa 1 0 Singapur Insidious Idol
Team Malaysia Malezja 0 1 Australia Can't Say Wips
First Departure Singapur 1 0 Korea Południowa Rave
Rave Korea Południowa 1 0 Malezja Team Malaysia
First Departure Singapur 0 1 Malezja Team Malaysia
Team Malaysia Malezja 1 0 Filipiny Execration
First Departure Singapur 1 0 Tajlandia MiTH.Trust
Can't Say Wips Australia 0 1 Singapur Insidious Idol
Can't Say Wips Australia 1 0 Filipiny Execration
G Guard Esports Malezja 0 1 Singapur First Departure
G Guard Esports Malezja 0 1 Malezja Team Malaysia
Invasion e-Sports Malezja 0 1 Singapur First Departure
Execration Filipiny 0 1 Tajlandia MiTH.Trust
MVP Phoenix Korea Południowa 1 0 Tajlandia MiTH.Trust
MVP Phoenix Korea Południowa 1 0 Malezja G Guard Esports
Execration Filipiny 0 1 Korea Południowa MVP Phoenix
MiTH.Trust Tajlandia 1 0 Singapur Insidious Idol
MVP Phoenix Korea Południowa 0 1 Malezja Invasion e-Sports
MVP Phoenix Korea Południowa 1 0 Singapur First Departure
Can't Say Wips Australia 0 1 Korea Południowa MVP Phoenix
Can't Say Wips Australia 1 0 Malezja G Guard Esports
Team Malaysia Malezja 1 0 Korea Południowa MVP Phoenix
Insidious Idol Singapur 1 0 Korea Południowa MVP Phoenix
Rave Korea Południowa 0 1 Korea Południowa MVP Phoenix
Playoff[edytuj | edytuj kod]
Górna tabela[edytuj | edytuj kod]
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
First Departure Singapur 2 1 Korea Południowa Rave
Invasion e-Sports Malezja 0 2 Korea Południowa MVP Phoenix
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
First Departure Singapur 0 2 Korea Południowa MVP Phoenix
Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]
Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Rave Korea Południowa 2 1 Malezja Invasion e-Sports
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
First Departure Singapur 1 2 Korea Południowa Rave
Wielki finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
MVP Phoenix Korea Południowa 3 2 Korea Południowa Rave

Faza pucharowa[edytuj | edytuj kod]

Górna tabela[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Empire Rosja 2 0 USA FIRE
HellRaisers Rosja 0 2 Ukraina Natus Vincere
MVP Phoenix Korea Południowa 0 2 Ukraina Virtus.pro Polar
Ninjas in Pyjamas Szwecja 2 1 Białoruś Power Rangers
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Empire Rosja 2 0 Ukraina Natus Vincere
Virtus.pro Polar Ukraina 0 2 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Empire Rosja 2 0 Szwecja Ninjas in Pyjamas

Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]

Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
FIRE USA 2 0 Rosja HellRaisers
MVP Phoenix Korea Południowa 2 0 Białoruś Power Rangers
Runda 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polar Ukraina 2 0 USA FIRE
Natus Vincere Ukraina 0 2 Korea Południowa MVP Phoenix
Runda 3[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Polar Ukraina 2 0 Korea Południowa MVP Phoenix
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Ninjas in Pyjamas Szwecja 0 2 Ukraina Virtus.pro Polar

Wielki Finał[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Empire Rosja 3 1 Ukraina Virtus.pro Polar

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Edycja Dota 2 - Turnieje
2011
BenQ 'The Clash'BenQ 'The Clash 2'Dota 2 Star ChampionshipDota2Replays Brawl
Dreamhack Winter 2011 Corsair Vengeance CupElectronic Sports World Cup 2011InsideDOTA Invitational
It's Gosu Monthly Madness Dota 2 InvitationalMalaysia InvitationalSunday Evening Cup Series Season 1
The Defense Season 1The International 2011WCG Asian Championships 2011
2012
4PL Play4Dota2 2012Absolute Arena Dota 2 InvitationalAbsolute Arena Dota 2 Invitational 2
ASUS Open Final Battle of the YearAtoD Showdown 2AVerMedia Dota 2 CupBeyondTheSummit World Tour
D2E ChallengeDota 2 LostWorld Cup 1Dreamhack Open 2012 ValenciaDreamhack Summer 2012 Corsair Vengeance Cup
Dreamhack Winter 2012 Corsair Vengeance CupECAL: Americas LeagueElectronic Sports World Cup 2012
G-1 Champions League Season 4G-League 2012GEST Dota 2 TournamentGigabyte Dota Masters
GosuLeague First BloodGosuLeague Season 2GosuLeague Season 3GosuLeague Season 4GosuLeague Season 5
Infused CupsIt's Gosu Monthly Madness AsiaIt's Gosu Monthly Madness Season IIIt's Gosu Razer Mini Madness
JeeDota 2 Championship 1JeeDota 2 Championship 2JeeDota 2 Championship 3JeeDota 2 Championship 4
JeeDota 2 Championship 5joinDOTA MastersjoinDOTA OpenProDOTA2 Non-Pro League Season 1
ProDOTA2 Pro League Season 1RaidCall Dota 2 CupRaidCall Dota 2 League Season 1Razer Dota 2 Tournament
Samsung European EncounterStar Ladder Star Series Season 1Star Ladder Star Series Season 2
Star Ladder Star Series Season 3Star Ladder Star Series Season 4Team Dignitas InvitationalThe Asia 2012The Defense Season 2
The Defense Season 3The GD Studio - The Arena 1The GD Studio - The Arena 2The International 2012
The Premier League MastersThe Premier League Season 1The Premier League Season 2Thor Open 2012
WCG Asian Championships 2012World Cyber Games 2012XMAS Skynet Tournament
2013
ACE Dota 2 League4PL Play4Dota2 2013Alienware Cup 2013 Season 1AMD Premier League Season 1
AMD Premier League Season 2American Dota LeagueArmaggeddon Dota 2 Grand Slam Asia
ASUS ROG DreamLeague Kick-Off SeasonAtoD Showdown 3BeyondTheSummit Weekend CupBigpoint Battle
Corsair Gaming Summer Dota 2 Tournament 2013Curse Dota 2 InvitationalD2R Team League Season 1
Dota 2 Canada CupDota 2 Canada Cup Season 2Dota 2 Champions League Season 1Dota 2 Ireland Season 1
Dota 2 Super LeagueDotaCinema Rosh PitDotaHut InvitationalDreamhack Dota 2 Invitational
Dreamhack Summer 2013 ASUS ROG CupE2MAX L33t ChampionshipECL 2013Eizo CupElectronic Sports Prime Dota 2 Cup
Electronic Sports World Cup 2013Fengyun Dota 2 TournamentFragbite Masters 2013G-1 Champions League Season 5
G-League 2013GEST Season 1Gigabyte Premier LeagueGigacon 2014GMPGL SEA Grand Finals Season Five
HyperX Dota 2 League Season 4MLG Columbus 2013MLG Fall Invitational 2013Neolution GosuCup - August 2013
Neolution GosuCup - July 2013Neolution GosuCup - June 2013Neolution GosuCup - September 2013Netolic Pro League 2 East
Netolic Pro League 2 WestNetolic Pro League 3 EastNetolic Pro League 3 WestNetolic Pro League 4 West
Nexon Invitational Super MatchNexon Sponsorship League Season 1Nexon Sponsorship League Season 2Nexon Starter League
NM SpillExpo 2013Pinoy Gaming Festival - Fall 2013Pinoy Gaming Festival - Summer 2013Polish DOTA 2 Online Championships
PRIDE Challenge 2013RaidCall Dota 2 League Season 2RaidCall Dota 2 League Season 3RaidCall EMS One Season 1
RaidCall EMS One Season 2RaidCall EMS One Season 3Ritmix Russian Dota 2 LeagueSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 1
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 2Sino-net Dota 2 TournamentSK Trophy 1SK Trophy 2Southeast Asia League
Star Ladder Star Series Season 5Star Ladder Star Series Season 6Star Ladder Star Series Season 7
Star Ladder Star Series Season 8SteelSeries Euro CupSteelSeries Euro Cup Season 2SteelSeries SEA Cup Season 3
Techlabs Cup 2013 Season 1Techlabs Cup 2013 Season 2The Asia 2013The Defense Season 4The International 2013
The Premier League Season 3The Premier League Season 4The Premier League Season 5WePlay Dota 2 League Season 1
WePlay Dota 2 League Season 2
2014
ACG SEA Invitational 2014AMD D2M LeagueAmerican Dota League Season 2AOC Pro Cup Season 1
Arabian Dota LeagueASUS ROG DreamLeague Season 1ASUS ROG DreamLeague Season 2Balkan Championship
Battle of AmericaBattle of Central Europe Season 1Battle of Central Europe Season 2Battle of Central Europe Season 3
BenQ All-Star ShowmatchBountyHunter SeriesBrasil Game Cup 2014CDEC New Star ChallengeCIS Carnage 2014
Corsair Asia CupCrashGame League Season 2Datbet ChampionshipDeadly Gaming Cup Season 1Dota 2 Canada Cup Season 3
Dota 2 ChallengeDota 2 Champions League Season 2Dota 2 Champions League Season 3Dota 2 Champions League Season 4
Dota 2 League Season 5Dota Pit League Season 2DreamHack Bucharest InvitationalECL 2014ECL 2014 Autumn
ESL One FrankfurtESL One New YorkElectronic Sports Prime Shock Therapy CupEsportal Dota 2 League
Excellent Moscow Cup Season 1Excellent Moscow Cup Season 2Fragbite Masters 2014G-League 2014
Game Show League Season 1GG LeagueGG League Season 2GIGABYTE ChallengeHyperX D2L Western Challengei-League
i-League Season 2IeSF 2014 World ChampionshipIeSF Asian ChampionshipsJapan Dota Cup Season 1
joinDOTA League America Season 1joinDOTA League Asia Season 1joinDOTA League Europe Season 1
joinDOTA League America Season 2joinDOTA League Asia Season 2joinDOTA League Europe Season 2
joinDOTA League America Season 3joinDOTA League Asia Season 3joinDOTA League Europe Season 3
joinDOTA League America Season 4joinDOTA League Asia Season 4joinDOTA League Europe Season 4
Korea Dota 2 League Season 1Korea Dota 2 League Season 2Korea Dota 2 League Season 3Korea Dota 2 League Season 4
MarsTV Dota 2 LeagueMegafon Battle ArenaMLG T.K.O. AmericaMLG T.K.O. EuropeMonster Energy Invitational
MSI Beat IT 2014National Electronic Sports Open 2014National Electronic Sports Tournament 2014Netolic Pro League 5 East
Netolic Pro League 5 WestNexon Sponsorship League Season 3NVIDIA Game 24OK.- Dota 2 CupPinnacle Pro-Am Cup
Red Bull ECL 2013 Grand FinalsSEA Dragon BattleSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 3
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 5Star Ladder SEA PreseasonStar Ladder Star Series Season 9
Star Ladder Star Series Season 10Star Ladder Star Series Season 11SteelSeries Euro Cup Season 3Techlabs Cup 2014 Season 1
Techlabs Cup 2014 Season 2The InauguralThe International 2014The SummitThe Summit 2Trilogy CupV Games Tournament
Vietnam eSports Champions League 2014World Cyber Arena 2014World E-sport Championships 2014WPC 2014
WVW National Electronic Sports Classic Season 1WVW National Electronic Sports Classic Season 2XMA X5 Mega Arena
XMG Captains Draft 2.0XMG Captains Draft InvitationalYard Red FestivalYard White FestivalZotac Starleague 2014
2015
2015 Red Bull Battle Grounds: Dota 2Alienware Area 51 Dota 2 CupAlienware Summer's End Cup
AOC & Rapoo Masters ChampionshipsAsia Arena CupASUS ROG DreamLeague Season 3Bridon Open CupBTS Americas
BTS Americas 2BTS Southeast Asia 1Corsair Gaming ArenaDota 2 Asia ChampionshipsDota 2 Canada Cup Season 4
Dota 2 Canada Cup Season 5Dota 2 Champions League Season 5Dota 2 Champions League Season 6Dota Pit League Season 3
DouyuTV Dota 2 TournamentE-Sport Bets ShowmatchECL 2015 SpringESCC 2015Elimination ModeESL One Frankfurt 2015
ESL One New York 2015Esport SM 2015FirstGameTV Dota 2 CupFrankfurt Major 2015G-Guard ChallengeG-League 2015
Game Show InvitationalGEST SEA CupHitbox EU ChampionshipHitbox EU Championship 2Hitbox Obutto Championship 2
HuomaoTV Mid-summer League Season 1I-League Season 3InsideDOTA Challenge 1InsideDOTA Challenge 2Iron Trophy Europe
joinDOTA League America Season 5joinDOTA League Asia Season 5joinDOTA League Europe Season 5
joinDOTA League America Season 6joinDOTA League Asia Season 6joinDOTA League Europe Season 6
joinDOTA MLG Pro League Season 1joinDOTA MLG Pro League Season 2Major All Stars Dota 2 Tournament
MarsTV Dota 2 League 2015Mineski Pro-Gaming League Season 7 Leg 2MLG World Finals 2015Mountain Trail Challenge
MPGL Season 7 SEAMSI Dragon BattleNanyang Dota 2 ChampionshipsNXTGAME Dota 2 Invitational
RoG Play It Cool Dota 2 InvitationalSEA Dragon Battle 2Star Ladder Pro Series Season 11Star Ladder Star Series Season 12
Sudamerican Master 2Sudamerican Master 3The International 2015The Prime MajorThe Summit 3VPGame Pro League
Yard G2A Fest Ep.1
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.