Star Ladder Star Series Season 10
Star Ladder Star Series Season 10.png
Lokalizacja: Online
Ukraina Kijów, Ukraina
Pula nagród: $273,980 USD
Liczba drużyn: 48
Data rozpoczęcia: 15 sierpnia 2014
Data zakończenia: 26 października 2014

Star Ladder Star Series Season 10 był to turniej, który trwał od sierpnia do października 2014 roku.

Pro Series[edytuj | edytuj kod]

Drużyny[edytuj | edytuj kod]

Star Series EU+RU[edytuj | edytuj kod]




Star Series America[edytuj | edytuj kod]





Star Series China[edytuj | edytuj kod]





Star Series SEA[edytuj | edytuj kod]




Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Star Series EU+RU[edytuj | edytuj kod]

Grupa[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE Secret Team 13 1
2. UE Team Tinker 12 3
3. Ukraina Natus Vincere 10 4
4. Szwecja The Alliance 10 5
5. Rosja Virtus.pro 9 6
6. Ziemia Cloud 9 9 6
7. Rosja Team Empire 8 7
8. Finlandia 4 Anchors + Sea Captain 7 8
9. Białoruś Power Rangers 7 8
10. Rosja Kompas.Gaming 7 8
11. Rosja Virtus.pro Polar 6 9
12. UE Fnatic 5 10
13. Ukraina HellRaisers 5 10
14. Rosja Album Sheets 4 11
15. Kazachstan xGame.kz 4 11
16. Rosja Cleave 3 12
Mecze[edytuj | edytuj kod]
27 sierpnia-1 września[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
The Alliance Szwecja 1 0 Ziemia Cloud 9
Natus Vincere Ukraina 1 0 Rosja Album Sheets
The Alliance Szwecja 1 0 UE Secret Team
Virtus.pro Rosja 1 0 Ziemia Cloud 9
Natus Vincere Ukraina 1 0 Szwecja The Alliance
Natus Vincere Ukraina 1 0 Kazachstan xGame.kz
Power Rangers Białoruś 0 1 UE Team Tinker
Cloud 9 Ziemia 1 0 Rosja Album Sheets
Kompas.Gaming Rosja 0 1 Białoruś Power Rangers
Natus Vincere Ukraina 1 0 Rosja Virtus.pro Polar
Virtus.pro Rosja 1 0 Ukraina HellRaisers
Kompas.Gaming Rosja 0 1 UE Team Tinker
Cleave Rosja 0 1 UE Secret Team
Natus Vincere Ukraina 1 0 Rosja Kompas.Gaming
Natus Vincere Ukraina 1 0 Rosja Cleave
Kompas.Gaming Rosja 0 1 Rosja Album Sheets
Cleave Rosja 0 1 UE Team Tinker
Natus Vincere Ukraina 1 0 Rosja Virtus.pro Polar
Cloud 9 Ziemia 1 0 Ukraina Natus Vincere
3-10 września[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
xGame.kz Kazachstan 0 1 UE Team Tinker
Secret Team UE 1 0 Kazachstan xGame.kz
The Alliance Szwecja 1 0 Rosja Cleave
HellRaisers Ukraina 1 0 Rosja Virtus.pro Polar
xGame.kz Kazachstan 0 1 Rosja Cleave
xGame.kz Kazachstan 0 1 Białoruś Power Rangers
HellRaisers Ukraina 1 0 Rosja Kompas.Gaming
Album Sheets Rosja 1 0 Ukraina HellRaisers
Team Empire Rosja 1 0 Kazachstan xGame.kz
xGame.kz Kazachstan 1 0 Rosja Kompas.Gaming
Album Sheets Rosja 0 1 UE Team Tinker
Album Sheets Rosja 0 1 Rosja Virtus.pro Polar
Virtus.pro Polar Rosja 1 0 Kazachstan xGame.kz
The Alliance Szwecja 1 0 Rosja Team Empire
The Alliance Szwecja 0 1 UE Team Tinker
HellRaisers Ukraina 0 1 UE Secret Team
Fnatic UE 0 1 Kazachstan xGame.kz
Fnatic UE 0 1 Rosja Kompas.Gaming
Cleave Rosja 0 1 Rosja Kompas.Gaming
The Alliance Szwecja 0 1 Rosja Album Sheets
11-18 września[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Kompas.Gaming Rosja 0 1 UE Secret Team
xGame.kz Kazachstan 0 1 Ziemia Cloud 9
Fnatic UE 1 0 Szwecja The Alliance
Fnatic UE 0 1 Ziemia Cloud 9
Cloud 9 Ziemia 1 0 Rosja Cleave
Secret Team UE 1 0 Rosja Album Sheets
Power Rangers Białoruś 0 1 Ziemia Cloud 9
The Alliance Szwecja 1 0 Białoruś Power Rangers
Fnatic UE 1 0 Rosja Cleave
Cleave Rosja 0 1 Białoruś Power Rangers
Fnatic UE 0 1 Białoruś Power Rangers
Power Rangers Białoruś 0 1 UE Secret Team
Power Rangers Białoruś 1 0 Rosja Album Sheets
4 Anchors + Sea Captain Finlandia 1 0 Białoruś Power Rangers
Secret Team UE 1 0 UE Fnatic
Cloud 9 Ziemia 0 1 UE Team Tinker
Cloud 9 Ziemia 0 1 Rosja Kompas.Gaming
Kompas.Gaming Rosja 1 0 Rosja Team Empire
HellRaisers Ukraina 0 1 UE Team Tinker
Team Empire Ukraina 0 1 Rosja Virtus.pro Polar
Team Tinker UE 1 0 Rosja Virtus.pro Polar
Virtus.pro Polar Rosja 0 1 Rosja Virtus.pro
Team Empire Rosja 1 0 UE Team Tinker
Team Tinker UE 1 0 UE Fnatic
Power Rangers Białoruś 1 0 Ukraina Natus Vincere
The Alliance Szwecja 1 0 Rosja Virtus.pro
19-26 września[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
4 Anchors + Sea Captain Finlandia 1 0 Rosja Virtus.pro
Natus Vincere Ukraina 0 1 Ukraina HellRaisers
Virtus.pro Polar Rosja 0 1 Ziemia Cloud 9
Team Empire Rosja 1 0 Ukraina Natus Vincere
Cleave Rosja 0 1 Rosja Team Empire
Cloud 9 Ziemia 0 1 Rosja Team Empire
Team Empire Rosja 1 0 Białoruś Power Rangers
Natus Vincere Ukraina 1 0 Rosja Virtus.pro
Cloud 9 Ziemia 1 0 Ukraina HellRaisers
Virtus.pro Rosja 1 0 Rosja Cleave
Fnatic UE 1 0 Rosja Team Empire
Natus Vincere Ukraina 0 1 Ukraina HellRaisers
Virtus.pro Polar Rosja 0 1 Ziemia Cloud 9
4 Anchors + Sea Captain Finlandia 1 0 UE Fnatic
Album Sheets Rosja 1 0 Rosja Team Empire
xGame.kz Kazachstan 1 0 Rosja Album Sheets
Natus Vincere Ukraina 1 0 Finlandia 4 Anchors + Sea Captain
Kompas.Gaming Rosja 1 0 Rosja Virtus.pro Polar
Album Sheets Rosja 0 1 Rosja Cleave
Cloud 9 Ziemia 1 0 Finlandia 4 Anchors + Sea Captain
Secret Team UE 1 0 Ziemia Cloud 9
xGame.kz Kazachstan 0 1 Finlandia 4 Anchors + Sea Captain
4 Anchors + Sea Captain Finlandia 0 1 UE Secret Team
27 września-3 października[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
4 Anchors + Sea Captain Finlandia 0 1 Rosja Cleave
4 Anchors + Sea Captain Finlandia 1 0 Rosja Album Sheets
The Alliance Szwecja 1 0 Kazachstan xGame.kz
4 Anchors + Sea Captain Finlandia 0 1 Szwecja Alliance
Alliance Szwecja 0 1 Rosja Kompas.Gaming
HellRaisers Ukraina 0 1 Szwecja Alliance
4 Anchors + Sea Captain Finlandia 1 0 Rosja Kompas.Gaming
HellRaisers Ukraina 0 1 Finlandia 4 Anchors + Sea Captain
HellRaisers Ukraina 1 0 UE Fnatic
Virtus.pro Rosja 0 1 Rosja Kompas.Gaming
4 Anchors + Sea Captain Finlandia 0 1 Rosja Virtus.pro Polar
Team Empire Rosja 0 1 UE Secret Team
HellRaisers Ukraina 0 1 Białoruś Power Rangers
Virtus.pro Rosja 1 0 UE Fnatic
Fnatic UE 1 0 Rosja Album Sheets
Secret Team UE 1 0 Rosja Virtus.pro Polar
Power Rangers Białoruś 0 1 Rosja Virtus.pro
Team Tinker UE 0 1 UE Secret Team
Virtus.pro Rosja 0 1 UE Secret Team
Team Tinker UE 1 0 Finlandia 4 Anchors + Sea Captain
4-7 października[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Empire Rosja 0 1 Rosja Virtus.pro
Virtus.pro Polar Rosja 1 0 Białoruś Power Rangers
Fnatic UE 1 0 Rosja Virtus.pro Polar
Virtus.pro Polar Rosja 1 0 Rosja Cleave
HellRaisers Ukraina 0 1 Kazachstan xGame.kz
HellRaisers Ukraina 1 0 Rosja Cleave
Virtus.pro Rosja 1 0 Rosja Album Sheets
4 Anchors + Sea Captain Finlandia 0 1 Rosja Team Empire
Team Tinker UE 1 0 Rosja Virtus.pro
Virtus.pro Polar Rosja (walkower) 0 1 Szwecja The Alliance
Natus Vincere Ukraina 1 0 UE Fnatic

Star Series America[edytuj | edytuj kod]

Grupa[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Evil Geniuses 6 1
2. USA Na`Vi North America 5 2
3. Peru Not Today 5 2
4. USA Sneaky Nyx Assassins 4 3
5. USA Shadows of the Past 3 4
6. Peru Union Gaming 3 4
7. Brazylia paiN Gaming 1 6
8. USA Dream Destroyers 1 6
Mecze[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Not Today Peru 1 0 USA Dream Destroyers
Na'Vi North America USA 1 0 Brazylia paiN Gaming
Evil Geniuses USA 1 0 USA Shadows of the Past
Sneaky Nyx Assassins USA 1 0 Peru Union Gaming
Na'Vi North America USA 1 0 USA Dream Destroyers
Not Today Peru 0 1 USA Evil Geniuses
Union Gaming Peru 0 1 USA Shadows of the Past
Dream Destroyers USA 0 1 USA Sneaky Nyx Assassins
Sneaky Nyx Assassins USA 1 0 Brazylia paiN Gaming
Shadows of the Past USA 1 0 USA Sneaky Nyx Assassins
Union Gaming Peru 1 0 USA Dream Destroyers
Na'Vi North America USA 1 0 Peru Not Today
paiN Gaming Brazylia 0 1 USA Shadows of the Past
Shadows of the Past USA 0 1 USA Na'Vi North America
Dream Destroyers USA 0 1 Brazylia paiN Gaming
Evil Geniuses USA 1 0 Peru Union Gaming
Union Gaming Peru 1 0 Brazylia paiN Gaming
Sneaky Nyx Assassins USA 0 1 Peru Not Today
Evil Geniuses USA 0 1 USA Sneaky Nyx Assassins
paiN Gaming Brazylia 0 1 USA Evil Geniuses
Na'Vi North America USA 0 1 USA Evil Geniuses
Not Today Peru 1 0 Peru Union Gaming
Shadows of the Past USA 0 1 USA Dream Destroyers
Shadows of the Past USA 0 1 Peru Not Today
Na'Vi North America USA 0 1 Peru Union Gaming
Evil Geniuses USA 1 0 USA Dream Destroyers
Not Today Peru 1 0 Brazylia paiN Gaming
Sneaky Nyx Assassins USA 0 1 USA Na'Vi North America
Playoff[edytuj | edytuj kod]
Górna tabela[edytuj | edytuj kod]
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA 2 0 USA Sneaky Nyx Assassins
Na`Vi North America USA 2 0 Peru Not Today
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA 2 1 USA Na`Vi North America
Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]
Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sneaky Nyx Assassins USA 2 0 Peru Not Today
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Na`Vi North America USA 0 2 USA Sneaky Nyx Assassins
Wielki finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA 3 2 USA Sneaky Nyx Assassins

Star Series China[edytuj | edytuj kod]

Grupa[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Chiny Vici Gaming 6 1
2. Chiny Newbee 5 2
3. Chiny HyperGloryTeam 5 2
4. Chiny LAI Gaming 4 3
5. Chiny Invictus Gaming 4 3
6. Chiny LGD Gaming 3 4
7. Chiny LGD.CDEC 1 6
8. Chiny TongFu 0 7
Mecze[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HyperGloryTeam Chiny 1 0 Chiny LGD Gaming
Invictus Gaming Chiny 1 0 Chiny LGD.CDEC
Vici Gaming Chiny 1 0 Chiny LAI Gaming
Vici Gaming Chiny 0 1 Chiny HyperGloryTeam
Newbee Chiny 1 0 Chiny LAI Gaming
Invictus Gaming Chiny 1 0 Chiny TongFu
LGD Gaming Chiny 1 0 Chiny LGD.CDEC
LAI Gaming Chiny 1 0 Chiny Invictus Gaming
HyperGloryTeam Chiny 1 0 Chiny Invictus Gaming
Newbee Chiny 0 1 Chiny Vici Gaming
TongFu Chiny 0 1 Chiny LGD Gaming
TongFu Chiny 0 1 Chiny LAI Gaming
Newbee Chiny 1 0 Chiny HyperGloryTeam
LGD Gaming Chiny 0 1 Chiny Invictus Gaming
LGD.CDEC Chiny 0 1 Chiny HyperGloryTeam
HyperGloryTeam Chiny 0 1 Chiny LAI Gaming
LGD.CDEC Chiny 1 0 Chiny TongFu
Newbee Chiny 1 0 Chiny LGD Gaming
Vici Gaming Chiny 1 0 Chiny Invictus Gaming
LGD Gaming Chiny 1 0 Chiny LAI Gaming
LGD.CDEC Chiny 0 1 Chiny Vici Gaming
Newbee Chiny 0 1 Chiny Invictus Gaming
Vici Gaming Chiny 1 0 Chiny TongFu
Playoff[edytuj | edytuj kod]
Górna tabela[edytuj | edytuj kod]
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Vici Gaming Chiny 2 0 Chiny LAI Gaming
Newbee Chiny 2 0 Chiny HyperGloryTeam
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Vici Gaming Chiny 2 1 Chiny Newbee
Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]
Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
LAI Gaming Chiny 2 0 Chiny HyperGloryTeam
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Newbee Chiny 2 0 Chiny LAI Gaming
Wielki finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Vici Gaming Chiny Zakwalifikowani Zakwalifikowani Chiny Newbee

Star Series SEA[edytuj | edytuj kod]

Grupa[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Filipiny Execration 9 2
2. Malezja Titan 9 2
3. Malezja Johnny's Revenge 9 2
4. Malezja Invasion e-Sports 7 4
5. Malezja Arrow Gaming 6 5
6. Filipiny MSI-EvoGT 4 7
7. Tajlandia MiTH.Trust 4 7
8. Tajlandia Awake 4 7
9. Filipiny Mineski Infinity 4 7
10. Australia Team Immunity 4 7
11. Singapur First Departure 3 8
12. Singapur Insidious Idol 3 8
Mecze[edytuj | edytuj kod]
20-30 sierpnia[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Titan Malezja 0 1 Malezja Arrow Gaming
Execration Filipiny 1 0 Filipiny MSI-EvoGT
MiTH.Trust Tajlandia 0 1 Malezja Invasion e-Sports
Johnny's Revenge Malezja 1 0 Australia Team Immunity
First Departure Singapur 0 1 Tajlandia Awake
Insidious Idol Singapur 0 1 Filipiny Mineski Infinity
Titan Malezja 0 1 Filipiny Execration
Team Immunity Australia 1 0 Tajlandia Awake
First Departure Singapur 1 0 Filipiny MSI-EvoGT
MiTH.Trust Tajlandia 1 0 Singapur Insidious Idol
Arrow Gaming Malezja 0 1 Filipiny Mineski Infinity
Invasion e-Sports Malezja 0 1 Malezja Johnny's Revenge
Arrow Gaming Malezja 1 0 Malezja Johnny's Revenge
Titan Malezja 1 0 Singapur First Departure
MiTH.Trust Tajlandia 1 0 Filipiny Mineski Infinity
Insidious Idol Singapur 1 0 Tajlandia Awake
Execration Filipiny 1 0 Australia Team Immunity
Awake Tajlandia 0 1 Filipiny Execration
Invasion e-Sports Malezja 0 1 Filipiny MSI-EvoGT
Arrow Gaming Malezja 0 1 Singapur Insidious Idol
First Departure Singapur 0 1 Malezja Johnny's Revenge
Invasion e-Sports Malezja 1 0 Filipiny Mineski Infinity
Team Immunity Australia 1 0 Singapur First Departure
Insidious Idol Singapur 0 1 Filipiny MSI-EvoGT
MiTH.Trust Tajlandia 1 0 Australia Team Immunity
Mineski Infinity Filipiny 0 1 Malezja Johnny's Revenge
3-27 września[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Titan Malezja 1 0 Tajlandia MiTH.Trust
Arrow Gaming Malezja 1 0 Tajlandia Awake
Titan Malezja 1 0 Filipiny MSI-EvoGT
Awake Tajlandia 0 1 Malezja Invasion e-Sports
Execration Filipiny 1 0 Singapur First Departure
Invasion e-Sports Malezja 1 0 Malezja Execration
MiTH.Trust Tajlandia 1 0 Malezja Arrow Gaming
Insidious Idol Singapur 0 1 Malezja Johnny's Revenge
Arrow Gaming Malezja 1 0 Singapur First Departure
MSI-EvoGT Filipiny 1 0 Tajlandia MiTH.Trust
Johnny's Revenge Malezja 1 0 Tajlandia Awake
Team Immunity Australia 0 1 Filipiny MSI-EvoGT
Titan Malezja 1 0 Filipiny Mineski Infinity
Execration Filipiny 1 0 Filipiny Mineski Infinity
Team Immunity Australia 0 1 Singapur Insidious Idol
Invasion e-Sports Malezja 0 1 Malezja Titan
Team Immunity Australia 0 1 Malezja Titan
Insidious Idol Singapur 0 1 Filipiny Execration
Mineski Infinity Filipiny (walkower) 0 1 Tajlandia Awake
Awake Tajlandia 0 1 Malezja Titan
First Departure Singapur 0 1 Malezja Invasion e-Sports
Titan Malezja 1 0 Singapur Insidious Idol
Johnny's Revenge Malezja 1 0 Filipiny MSI-EvoGT
Arrow Gaming Malezja 1 0 Filipiny MSI-EvoGT
Execration Filipiny 1 0 Tajlandia MiTH.Trust
MiTH.Trust Tajlandia 0 1 Malezja Johnny's Revenge
Arrow Gaming Malezja 1 0 Australia Team Immunity
Invasion e-Sports Malezja 1 0 Singapur Insidious Idol
First Departure Singapur 0 1 Filipiny Mineski Infinity
Awake Tajlandia 1 0 Tajlandia MiTH.Trust
Mineski Infinity Filipiny 1 0 Filipiny MSI-EvoGT
Team Immunity Australia 1 0 Malezja Invasion e-Sports
Insidious Idol Singapur (walkower) 0 1 Singapur First Departure
Invasion e-Sports Malezja 1 0 Malezja Arrow Gaming
Titan Malezja 1 0 Malezja Johnny's Revenge
Arrow Gaming Malezja 0 1 Filipiny Execration
MSI-EvoGT Filipiny 0 1 Tajlandia Awake
First Departure Singapur 1 0 Tajlandia MiTH.Trust
Mineski Infinity Filipiny 0 1 Australia Team Immunity
Johnny's Revenge Malezja 1 0 Filipiny Execration
Dodatkowe mecze[edytuj | edytuj kod]
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Filipiny Execration 2 0
2. Malezja Titan 0 1
3. Malezja Johnny's Revenge 0 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Johnny's Revenge Malezja 0 1 Filipiny Execration
Titan Malezja 0 1 Filipiny Execration

Faza pucharowa[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA Evil Geniuses 2 1
2. UE Team Tinker 2 1
3. Szwecja Alliance 1 2
4. Ziemia Cloud 9 1 2
Mecze grupy A[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA 1 0 UE Team Tinker
Team Tinker UE 1 0 Szwecja Alliance
Evil Geniuses USA 1 0 Szwecja Alliance
Cloud 9 Ziemia 0 1 UE Team Tinker
Cloud 9 Ziemia 1 0 USA Evil Geniuses
Cloud 9 Ziemia 0 1 Szwecja Alliance

Grupa B[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE Secret Team 3 0
2. Ukraina Natus Vincere 1 2
3. Rosja Virtus.pro 1 2
4. Filipiny Execration 1 2
Mecze grupy B[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Rosja 0 1 UE Secret Team
Execration Filipiny 0 1 Ukraina Natus Vincere
Execration Filipiny 1 0 Rosja Virtus.pro
Natus Vincere Ukraina 0 1 Rosja Virtus.pro
Execration Filipiny 0 1 UE Secret Team
Natus Vincere Ukraina 0 1 UE Secret Team
Dodatkowe mecze[edytuj | edytuj kod]
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Ukraina Natus Vincere 2 0
2. Rosja Virtus.pro 1 1
3. Filipiny Execration 0 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina 1 0 Rosja Virtus.pro
Virtus.pro Rosja 1 0 Filipiny Execration
Execration Filipiny 0 1 Ukraina Natus Vincere

Tabele[edytuj | edytuj kod]

Górna tabela[edytuj | edytuj kod]

Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA 2 1 Ukraina Natus Vincere
Secret Team UE 2 0 UE Team Tinker
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA 0 2 UE Secret Team

Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]

Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Rosja 0 1 Ziemia Cloud 9
Alliance Szwecja 1 0 Filipiny Execration
Runda 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina 0 1 Ziemia Cloud 9
Team Tinker UE 0 1 Szwecja Alliance
Runda 3[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cloud 9 Ziemia 2 1 Szwecja Alliance
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA 2 1 Ziemia Cloud 9

Wielki Finał[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Secret Team UE 1 3 USA Evil Geniuses

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Edycja Dota 2 - Turnieje
2011
BenQ 'The Clash'BenQ 'The Clash 2'Dota 2 Star ChampionshipDota2Replays Brawl
Dreamhack Winter 2011 Corsair Vengeance CupElectronic Sports World Cup 2011InsideDOTA Invitational
It's Gosu Monthly Madness Dota 2 InvitationalMalaysia InvitationalSunday Evening Cup Series Season 1
The Defense Season 1The International 2011WCG Asian Championships 2011
2012
4PL Play4Dota2 2012Absolute Arena Dota 2 InvitationalAbsolute Arena Dota 2 Invitational 2
ASUS Open Final Battle of the YearAtoD Showdown 2AVerMedia Dota 2 CupBeyondTheSummit World Tour
D2E ChallengeDota 2 LostWorld Cup 1Dreamhack Open 2012 ValenciaDreamhack Summer 2012 Corsair Vengeance Cup
Dreamhack Winter 2012 Corsair Vengeance CupECAL: Americas LeagueElectronic Sports World Cup 2012
G-1 Champions League Season 4G-League 2012GEST Dota 2 TournamentGigabyte Dota Masters
GosuLeague First BloodGosuLeague Season 2GosuLeague Season 3GosuLeague Season 4GosuLeague Season 5
Infused CupsIt's Gosu Monthly Madness AsiaIt's Gosu Monthly Madness Season IIIt's Gosu Razer Mini Madness
JeeDota 2 Championship 1JeeDota 2 Championship 2JeeDota 2 Championship 3JeeDota 2 Championship 4
JeeDota 2 Championship 5joinDOTA MastersjoinDOTA OpenProDOTA2 Non-Pro League Season 1
ProDOTA2 Pro League Season 1RaidCall Dota 2 CupRaidCall Dota 2 League Season 1Razer Dota 2 Tournament
Samsung European EncounterStar Ladder Star Series Season 1Star Ladder Star Series Season 2
Star Ladder Star Series Season 3Star Ladder Star Series Season 4Team Dignitas InvitationalThe Asia 2012The Defense Season 2
The Defense Season 3The GD Studio - The Arena 1The GD Studio - The Arena 2The International 2012
The Premier League MastersThe Premier League Season 1The Premier League Season 2Thor Open 2012
WCG Asian Championships 2012World Cyber Games 2012XMAS Skynet Tournament
2013
ACE Dota 2 League4PL Play4Dota2 2013Alienware Cup 2013 Season 1AMD Premier League Season 1
AMD Premier League Season 2American Dota LeagueArmaggeddon Dota 2 Grand Slam Asia
ASUS ROG DreamLeague Kick-Off SeasonAtoD Showdown 3BeyondTheSummit Weekend CupBigpoint Battle
Corsair Gaming Summer Dota 2 Tournament 2013Curse Dota 2 InvitationalD2R Team League Season 1
Dota 2 Canada CupDota 2 Canada Cup Season 2Dota 2 Champions League Season 1Dota 2 Ireland Season 1
Dota 2 Super LeagueDotaCinema Rosh PitDotaHut InvitationalDreamhack Dota 2 Invitational
Dreamhack Summer 2013 ASUS ROG CupE2MAX L33t ChampionshipECL 2013Eizo CupElectronic Sports Prime Dota 2 Cup
Electronic Sports World Cup 2013Fengyun Dota 2 TournamentFragbite Masters 2013G-1 Champions League Season 5
G-League 2013GEST Season 1Gigabyte Premier LeagueGigacon 2014GMPGL SEA Grand Finals Season Five
HyperX Dota 2 League Season 4MLG Columbus 2013MLG Fall Invitational 2013Neolution GosuCup - August 2013
Neolution GosuCup - July 2013Neolution GosuCup - June 2013Neolution GosuCup - September 2013Netolic Pro League 2 East
Netolic Pro League 2 WestNetolic Pro League 3 EastNetolic Pro League 3 WestNetolic Pro League 4 West
Nexon Invitational Super MatchNexon Sponsorship League Season 1Nexon Sponsorship League Season 2Nexon Starter League
NM SpillExpo 2013Pinoy Gaming Festival - Fall 2013Pinoy Gaming Festival - Summer 2013Polish DOTA 2 Online Championships
PRIDE Challenge 2013RaidCall Dota 2 League Season 2RaidCall Dota 2 League Season 3RaidCall EMS One Season 1
RaidCall EMS One Season 2RaidCall EMS One Season 3Ritmix Russian Dota 2 LeagueSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 1
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 2Sino-net Dota 2 TournamentSK Trophy 1SK Trophy 2Southeast Asia League
Star Ladder Star Series Season 5Star Ladder Star Series Season 6Star Ladder Star Series Season 7
Star Ladder Star Series Season 8SteelSeries Euro CupSteelSeries Euro Cup Season 2SteelSeries SEA Cup Season 3
Techlabs Cup 2013 Season 1Techlabs Cup 2013 Season 2The Asia 2013The Defense Season 4The International 2013
The Premier League Season 3The Premier League Season 4The Premier League Season 5WePlay Dota 2 League Season 1
WePlay Dota 2 League Season 2
2014
ACG SEA Invitational 2014AMD D2M LeagueAmerican Dota League Season 2AOC Pro Cup Season 1
Arabian Dota LeagueASUS ROG DreamLeague Season 1ASUS ROG DreamLeague Season 2Balkan Championship
Battle of AmericaBattle of Central Europe Season 1Battle of Central Europe Season 2Battle of Central Europe Season 3
BenQ All-Star ShowmatchBountyHunter SeriesBrasil Game Cup 2014CDEC New Star ChallengeCIS Carnage 2014
Corsair Asia CupCrashGame League Season 2Datbet ChampionshipDeadly Gaming Cup Season 1Dota 2 Canada Cup Season 3
Dota 2 ChallengeDota 2 Champions League Season 2Dota 2 Champions League Season 3Dota 2 Champions League Season 4
Dota 2 League Season 5Dota Pit League Season 2DreamHack Bucharest InvitationalECL 2014ECL 2014 Autumn
ESL One FrankfurtESL One New YorkElectronic Sports Prime Shock Therapy CupEsportal Dota 2 League
Excellent Moscow Cup Season 1Excellent Moscow Cup Season 2Fragbite Masters 2014G-League 2014
Game Show League Season 1GG LeagueGG League Season 2GIGABYTE ChallengeHyperX D2L Western Challengei-League
i-League Season 2IeSF 2014 World ChampionshipIeSF Asian ChampionshipsJapan Dota Cup Season 1
joinDOTA League America Season 1joinDOTA League Asia Season 1joinDOTA League Europe Season 1
joinDOTA League America Season 2joinDOTA League Asia Season 2joinDOTA League Europe Season 2
joinDOTA League America Season 3joinDOTA League Asia Season 3joinDOTA League Europe Season 3
joinDOTA League America Season 4joinDOTA League Asia Season 4joinDOTA League Europe Season 4
Korea Dota 2 League Season 1Korea Dota 2 League Season 2Korea Dota 2 League Season 3Korea Dota 2 League Season 4
MarsTV Dota 2 LeagueMegafon Battle ArenaMLG T.K.O. AmericaMLG T.K.O. EuropeMonster Energy Invitational
MSI Beat IT 2014National Electronic Sports Open 2014National Electronic Sports Tournament 2014Netolic Pro League 5 East
Netolic Pro League 5 WestNexon Sponsorship League Season 3NVIDIA Game 24OK.- Dota 2 CupPinnacle Pro-Am Cup
Red Bull ECL 2013 Grand FinalsSEA Dragon BattleSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 3
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 5Star Ladder SEA PreseasonStar Ladder Star Series Season 9
Star Ladder Star Series Season 10Star Ladder Star Series Season 11SteelSeries Euro Cup Season 3Techlabs Cup 2014 Season 1
Techlabs Cup 2014 Season 2The InauguralThe International 2014The SummitThe Summit 2Trilogy CupV Games Tournament
Vietnam eSports Champions League 2014World Cyber Arena 2014World E-sport Championships 2014WPC 2014
WVW National Electronic Sports Classic Season 1WVW National Electronic Sports Classic Season 2XMA X5 Mega Arena
XMG Captains Draft 2.0XMG Captains Draft InvitationalYard Red FestivalYard White FestivalZotac Starleague 2014
2015
2015 Red Bull Battle Grounds: Dota 2Alienware Area 51 Dota 2 CupAlienware Summer's End Cup
AOC & Rapoo Masters ChampionshipsAsia Arena CupASUS ROG DreamLeague Season 3Bridon Open CupBTS Americas
BTS Americas 2BTS Southeast Asia 1Corsair Gaming ArenaDota 2 Asia ChampionshipsDota 2 Canada Cup Season 4
Dota 2 Canada Cup Season 5Dota 2 Champions League Season 5Dota 2 Champions League Season 6Dota Pit League Season 3
DouyuTV Dota 2 TournamentE-Sport Bets ShowmatchECL 2015 SpringESCC 2015Elimination ModeESL One Frankfurt 2015
ESL One New York 2015Esport SM 2015FirstGameTV Dota 2 CupFrankfurt Major 2015G-Guard ChallengeG-League 2015
Game Show InvitationalGEST SEA CupHitbox EU ChampionshipHitbox EU Championship 2Hitbox Obutto Championship 2
HuomaoTV Mid-summer League Season 1I-League Season 3InsideDOTA Challenge 1InsideDOTA Challenge 2Iron Trophy Europe
joinDOTA League America Season 5joinDOTA League Asia Season 5joinDOTA League Europe Season 5
joinDOTA League America Season 6joinDOTA League Asia Season 6joinDOTA League Europe Season 6
joinDOTA MLG Pro League Season 1joinDOTA MLG Pro League Season 2Major All Stars Dota 2 Tournament
MarsTV Dota 2 League 2015Mineski Pro-Gaming League Season 7 Leg 2MLG World Finals 2015Mountain Trail Challenge
MPGL Season 7 SEAMSI Dragon BattleNanyang Dota 2 ChampionshipsNXTGAME Dota 2 Invitational
RoG Play It Cool Dota 2 InvitationalSEA Dragon Battle 2Star Ladder Pro Series Season 11Star Ladder Star Series Season 12
Sudamerican Master 2Sudamerican Master 3The International 2015The Prime MajorThe Summit 3VPGame Pro League
Yard G2A Fest Ep.1
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.