FANDOM


Star Ladder Star Series Season 10
Star Ladder Star Series Season 10
Lokalizacja: Online
Ukraina - flaga Kijów, Ukraina
Pula nagród: $273,980 USD
Liczba drużyn: 48
Data rozpoczęcia: 15 sierpnia 2014
Data zakończenia: 26 października 2014

Star Ladder Star Series Season 10 był to turniej, który trwał od sierpnia do października 2014 roku.

Pro SeriesEdytuj

DrużynyEdytuj

Star Series EU+RUEdytuj




Star Series AmericaEdytuj





Star Series ChinaEdytuj





Star Series SEAEdytuj




WynikiEdytuj

Star Series EU+RUEdytuj

GrupaEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE - flaga Secret Team 13 1
2. UE - flaga Team Tinker 12 3
3. Ukraina - flaga Natus Vincere 10 4
4. Szwecja - flaga The Alliance 10 5
5. Rosja - flaga Virtus.pro 9 6
6. Ziemia - flaga Cloud 9 9 6
7. Rosja - flaga Team Empire 8 7
8. Finlandia - flaga 4 Anchors + Sea Captain 7 8
9. Białoruś - flaga Power Rangers 7 8
10. Rosja - flaga Kompas.Gaming 7 8
11. Rosja - flaga Virtus.pro Polar 6 9
12. UE - flaga Fnatic 5 10
13. Ukraina - flaga HellRaisers 5 10
14. Rosja - flaga Album Sheets 4 11
15. Kazachstan - flaga xGame.kz 4 11
16. Rosja - flaga Cleave 3 12
MeczeEdytuj
27 sierpnia-1 wrześniaEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
The Alliance Szwecja - flaga 1 0 Ziemia - flaga Cloud 9
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga Album Sheets
The Alliance Szwecja - flaga 1 0 UE - flaga Secret Team
Virtus.pro Rosja - flaga 1 0 Ziemia - flaga Cloud 9
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Szwecja - flaga The Alliance
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Kazachstan - flaga xGame.kz
Power Rangers Białoruś - flaga 0 1 UE - flaga Team Tinker
Cloud 9 Ziemia - flaga 1 0 Rosja - flaga Album Sheets
Kompas.Gaming Rosja - flaga 0 1 Białoruś - flaga Power Rangers
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus.pro Polar
Virtus.pro Rosja - flaga 1 0 Ukraina - flaga HellRaisers
Kompas.Gaming Rosja - flaga 0 1 UE - flaga Team Tinker
Cleave Rosja - flaga 0 1 UE - flaga Secret Team
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga Kompas.Gaming
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga Cleave
Kompas.Gaming Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Album Sheets
Cleave Rosja - flaga 0 1 UE - flaga Team Tinker
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus.pro Polar
Cloud 9 Ziemia - flaga 1 0 Ukraina - flaga Natus Vincere
3-10 wrześniaEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
xGame.kz Kazachstan - flaga 0 1 UE - flaga Team Tinker
Secret Team UE - flaga 1 0 Kazachstan - flaga xGame.kz
The Alliance Szwecja - flaga 1 0 Rosja - flaga Cleave
HellRaisers Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus.pro Polar
xGame.kz Kazachstan - flaga 0 1 Rosja - flaga Cleave
xGame.kz Kazachstan - flaga 0 1 Białoruś - flaga Power Rangers
HellRaisers Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga Kompas.Gaming
Album Sheets Rosja - flaga 1 0 Ukraina - flaga HellRaisers
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Kazachstan - flaga xGame.kz
xGame.kz Kazachstan - flaga 1 0 Rosja - flaga Kompas.Gaming
Album Sheets Rosja - flaga 0 1 UE - flaga Team Tinker
Album Sheets Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus.pro Polar
Virtus.pro Polar Rosja - flaga 1 0 Kazachstan - flaga xGame.kz
The Alliance Szwecja - flaga 1 0 Rosja - flaga Team Empire
The Alliance Szwecja - flaga 0 1 UE - flaga Team Tinker
HellRaisers Ukraina - flaga 0 1 UE - flaga Secret Team
Fnatic UE - flaga 0 1 Kazachstan - flaga xGame.kz
Fnatic UE - flaga 0 1 Rosja - flaga Kompas.Gaming
Cleave Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Kompas.Gaming
The Alliance Szwecja - flaga 0 1 Rosja - flaga Album Sheets
11-18 wrześniaEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Kompas.Gaming Rosja - flaga 0 1 UE - flaga Secret Team
xGame.kz Kazachstan - flaga 0 1 Ziemia - flaga Cloud 9
Fnatic UE - flaga 1 0 Szwecja - flaga The Alliance
Fnatic UE - flaga 0 1 Ziemia - flaga Cloud 9
Cloud 9 Ziemia - flaga 1 0 Rosja - flaga Cleave
Secret Team UE - flaga 1 0 Rosja - flaga Album Sheets
Power Rangers Białoruś - flaga 0 1 Ziemia - flaga Cloud 9
The Alliance Szwecja - flaga 1 0 Białoruś - flaga Power Rangers
Fnatic UE - flaga 1 0 Rosja - flaga Cleave
Cleave Rosja - flaga 0 1 Białoruś - flaga Power Rangers
Fnatic UE - flaga 0 1 Białoruś - flaga Power Rangers
Power Rangers Białoruś - flaga 0 1 UE - flaga Secret Team
Power Rangers Białoruś - flaga 1 0 Rosja - flaga Album Sheets
4 Anchors + Sea Captain Finlandia - flaga 1 0 Białoruś - flaga Power Rangers
Secret Team UE - flaga 1 0 UE - flaga Fnatic
Cloud 9 Ziemia - flaga 0 1 UE - flaga Team Tinker
Cloud 9 Ziemia - flaga 0 1 Rosja - flaga Kompas.Gaming
Kompas.Gaming Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga Team Empire
HellRaisers Ukraina - flaga 0 1 UE - flaga Team Tinker
Team Empire Ukraina - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus.pro Polar
Team Tinker UE - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus.pro Polar
Virtus.pro Polar Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus.pro
Team Empire Rosja - flaga 1 0 UE - flaga Team Tinker
Team Tinker UE - flaga 1 0 UE - flaga Fnatic
Power Rangers Białoruś - flaga 1 0 Ukraina - flaga Natus Vincere
The Alliance Szwecja - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus.pro
19-26 wrześniaEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
4 Anchors + Sea Captain Finlandia - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus.pro
Natus Vincere Ukraina - flaga 0 1 Ukraina - flaga HellRaisers
Virtus.pro Polar Rosja - flaga 0 1 Ziemia - flaga Cloud 9
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Ukraina - flaga Natus Vincere
Cleave Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Team Empire
Cloud 9 Ziemia - flaga 0 1 Rosja - flaga Team Empire
Team Empire Rosja - flaga 1 0 Białoruś - flaga Power Rangers
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus.pro
Cloud 9 Ziemia - flaga 1 0 Ukraina - flaga HellRaisers
Virtus.pro Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga Cleave
Fnatic UE - flaga 1 0 Rosja - flaga Team Empire
Natus Vincere Ukraina - flaga 0 1 Ukraina - flaga HellRaisers
Virtus.pro Polar Rosja - flaga 0 1 Ziemia - flaga Cloud 9
4 Anchors + Sea Captain Finlandia - flaga 1 0 UE - flaga Fnatic
Album Sheets Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga Team Empire
xGame.kz Kazachstan - flaga 1 0 Rosja - flaga Album Sheets
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Finlandia - flaga 4 Anchors + Sea Captain
Kompas.Gaming Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus.pro Polar
Album Sheets Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Cleave
Cloud 9 Ziemia - flaga 1 0 Finlandia - flaga 4 Anchors + Sea Captain
Secret Team UE - flaga 1 0 Ziemia - flaga Cloud 9
xGame.kz Kazachstan - flaga 0 1 Finlandia - flaga 4 Anchors + Sea Captain
4 Anchors + Sea Captain Finlandia - flaga 0 1 UE - flaga Secret Team
27 września-3 październikaEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
4 Anchors + Sea Captain Finlandia - flaga 0 1 Rosja - flaga Cleave
4 Anchors + Sea Captain Finlandia - flaga 1 0 Rosja - flaga Album Sheets
The Alliance Szwecja - flaga 1 0 Kazachstan - flaga xGame.kz
4 Anchors + Sea Captain Finlandia - flaga 0 1 Szwecja - flaga Alliance
Alliance Szwecja - flaga 0 1 Rosja - flaga Kompas.Gaming
HellRaisers Ukraina - flaga 0 1 Szwecja - flaga Alliance
4 Anchors + Sea Captain Finlandia - flaga 1 0 Rosja - flaga Kompas.Gaming
HellRaisers Ukraina - flaga 0 1 Finlandia - flaga 4 Anchors + Sea Captain
HellRaisers Ukraina - flaga 1 0 UE - flaga Fnatic
Virtus.pro Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Kompas.Gaming
4 Anchors + Sea Captain Finlandia - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus.pro Polar
Team Empire Rosja - flaga 0 1 UE - flaga Secret Team
HellRaisers Ukraina - flaga 0 1 Białoruś - flaga Power Rangers
Virtus.pro Rosja - flaga 1 0 UE - flaga Fnatic
Fnatic UE - flaga 1 0 Rosja - flaga Album Sheets
Secret Team UE - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus.pro Polar
Power Rangers Białoruś - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus.pro
Team Tinker UE - flaga 0 1 UE - flaga Secret Team
Virtus.pro Rosja - flaga 0 1 UE - flaga Secret Team
Team Tinker UE - flaga 1 0 Finlandia - flaga 4 Anchors + Sea Captain
4-7 październikaEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Empire Rosja - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus.pro
Virtus.pro Polar Rosja - flaga 1 0 Białoruś - flaga Power Rangers
Fnatic UE - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus.pro Polar
Virtus.pro Polar Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga Cleave
HellRaisers Ukraina - flaga 0 1 Kazachstan - flaga xGame.kz
HellRaisers Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga Cleave
Virtus.pro Rosja - flaga 1 0 Rosja - flaga Album Sheets
4 Anchors + Sea Captain Finlandia - flaga 0 1 Rosja - flaga Team Empire
Team Tinker UE - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus.pro
Virtus.pro Polar Rosja - flaga (walkower) 0 1 Szwecja - flaga The Alliance
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 UE - flaga Fnatic

Star Series AmericaEdytuj

GrupaEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA - flaga Evil Geniuses 6 1
2. USA - flaga Na`Vi North America 5 2
3. Peru - flaga Not Today 5 2
4. USA - flaga Sneaky Nyx Assassins 4 3
5. USA - flaga Shadows of the Past 3 4
6. Peru - flaga Union Gaming 3 4
7. Brazylia - flaga paiN Gaming 1 6
8. USA - flaga Dream Destroyers 1 6
MeczeEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Not Today Peru - flaga 1 0 USA - flaga Dream Destroyers
Na'Vi North America USA - flaga 1 0 Brazylia - flaga paiN Gaming
Evil Geniuses USA - flaga 1 0 USA - flaga Shadows of the Past
Sneaky Nyx Assassins USA - flaga 1 0 Peru - flaga Union Gaming
Na'Vi North America USA - flaga 1 0 USA - flaga Dream Destroyers
Not Today Peru - flaga 0 1 USA - flaga Evil Geniuses
Union Gaming Peru - flaga 0 1 USA - flaga Shadows of the Past
Dream Destroyers USA - flaga 0 1 USA - flaga Sneaky Nyx Assassins
Sneaky Nyx Assassins USA - flaga 1 0 Brazylia - flaga paiN Gaming
Shadows of the Past USA - flaga 1 0 USA - flaga Sneaky Nyx Assassins
Union Gaming Peru - flaga 1 0 USA - flaga Dream Destroyers
Na'Vi North America USA - flaga 1 0 Peru - flaga Not Today
paiN Gaming Brazylia - flaga 0 1 USA - flaga Shadows of the Past
Shadows of the Past USA - flaga 0 1 USA - flaga Na'Vi North America
Dream Destroyers USA - flaga 0 1 Brazylia - flaga paiN Gaming
Evil Geniuses USA - flaga 1 0 Peru - flaga Union Gaming
Union Gaming Peru - flaga 1 0 Brazylia - flaga paiN Gaming
Sneaky Nyx Assassins USA - flaga 0 1 Peru - flaga Not Today
Evil Geniuses USA - flaga 0 1 USA - flaga Sneaky Nyx Assassins
paiN Gaming Brazylia - flaga 0 1 USA - flaga Evil Geniuses
Na'Vi North America USA - flaga 0 1 USA - flaga Evil Geniuses
Not Today Peru - flaga 1 0 Peru - flaga Union Gaming
Shadows of the Past USA - flaga 0 1 USA - flaga Dream Destroyers
Shadows of the Past USA - flaga 0 1 Peru - flaga Not Today
Na'Vi North America USA - flaga 0 1 Peru - flaga Union Gaming
Evil Geniuses USA - flaga 1 0 USA - flaga Dream Destroyers
Not Today Peru - flaga 1 0 Brazylia - flaga paiN Gaming
Sneaky Nyx Assassins USA - flaga 0 1 USA - flaga Na'Vi North America
PlayoffEdytuj
Górna tabelaEdytuj
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA - flaga 2 0 USA - flaga Sneaky Nyx Assassins
Na`Vi North America USA - flaga 2 0 Peru - flaga Not Today
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA - flaga 2 1 USA - flaga Na`Vi North America
Dolna tabelaEdytuj
Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Sneaky Nyx Assassins USA - flaga 2 0 Peru - flaga Not Today
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Na`Vi North America USA - flaga 0 2 USA - flaga Sneaky Nyx Assassins
Wielki finałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA - flaga 3 2 USA - flaga Sneaky Nyx Assassins

Star Series ChinaEdytuj

GrupaEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Chiny - flaga Vici Gaming 6 1
2. Chiny - flaga Newbee 5 2
3. Chiny - flaga HyperGloryTeam 5 2
4. Chiny - flaga LAI Gaming 4 3
5. Chiny - flaga Invictus Gaming 4 3
6. Chiny - flaga LGD Gaming 3 4
7. Chiny - flaga LGD.CDEC 1 6
8. Chiny - flaga TongFu 0 7
MeczeEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HyperGloryTeam Chiny - flaga 1 0 Chiny - flaga LGD Gaming
Invictus Gaming Chiny - flaga 1 0 Chiny - flaga LGD.CDEC
Vici Gaming Chiny - flaga 1 0 Chiny - flaga LAI Gaming
Vici Gaming Chiny - flaga 0 1 Chiny - flaga HyperGloryTeam
Newbee Chiny - flaga 1 0 Chiny - flaga LAI Gaming
Invictus Gaming Chiny - flaga 1 0 Chiny - flaga TongFu
LGD Gaming Chiny - flaga 1 0 Chiny - flaga LGD.CDEC
LAI Gaming Chiny - flaga 1 0 Chiny - flaga Invictus Gaming
HyperGloryTeam Chiny - flaga 1 0 Chiny - flaga Invictus Gaming
Newbee Chiny - flaga 0 1 Chiny - flaga Vici Gaming
TongFu Chiny - flaga 0 1 Chiny - flaga LGD Gaming
TongFu Chiny - flaga 0 1 Chiny - flaga LAI Gaming
Newbee Chiny - flaga 1 0 Chiny - flaga HyperGloryTeam
LGD Gaming Chiny - flaga 0 1 Chiny - flaga Invictus Gaming
LGD.CDEC Chiny - flaga 0 1 Chiny - flaga HyperGloryTeam
HyperGloryTeam Chiny - flaga 0 1 Chiny - flaga LAI Gaming
LGD.CDEC Chiny - flaga 1 0 Chiny - flaga TongFu
Newbee Chiny - flaga 1 0 Chiny - flaga LGD Gaming
Vici Gaming Chiny - flaga 1 0 Chiny - flaga Invictus Gaming
LGD Gaming Chiny - flaga 1 0 Chiny - flaga LAI Gaming
LGD.CDEC Chiny - flaga 0 1 Chiny - flaga Vici Gaming
Newbee Chiny - flaga 0 1 Chiny - flaga Invictus Gaming
Vici Gaming Chiny - flaga 1 0 Chiny - flaga TongFu
PlayoffEdytuj
Górna tabelaEdytuj
PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Vici Gaming Chiny - flaga 2 0 Chiny - flaga LAI Gaming
Newbee Chiny - flaga 2 0 Chiny - flaga HyperGloryTeam
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Vici Gaming Chiny - flaga 2 1 Chiny - flaga Newbee
Dolna tabelaEdytuj
Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
LAI Gaming Chiny - flaga 2 0 Chiny - flaga HyperGloryTeam
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Newbee Chiny - flaga 2 0 Chiny - flaga LAI Gaming
Wielki finałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Vici Gaming Chiny - flaga Zakwalifikowani Zakwalifikowani Chiny - flaga Newbee

Star Series SEAEdytuj

GrupaEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Filipiny - flaga Execration 9 2
2. Malezja - flaga Titan 9 2
3. Malezja - flaga Johnny's Revenge 9 2
4. Malezja - flaga Invasion e-Sports 7 4
5. Malezja - flaga Arrow Gaming 6 5
6. Filipiny - flaga MSI-EvoGT 4 7
7. Tajlandia - flaga MiTH.Trust 4 7
8. Tajlandia - flaga Awake 4 7
9. Filipiny - flaga Mineski Infinity 4 7
10. Australia - flaga Team Immunity 4 7
11. Singapur - flaga First Departure 3 8
12. Singapur - flaga Insidious Idol 3 8
MeczeEdytuj
20-30 sierpniaEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Titan Malezja - flaga 0 1 Malezja - flaga Arrow Gaming
Execration Filipiny - flaga 1 0 Filipiny - flaga MSI-EvoGT
MiTH.Trust Tajlandia - flaga 0 1 Malezja - flaga Invasion e-Sports
Johnny's Revenge Malezja - flaga 1 0 Australia - flaga Team Immunity
First Departure Singapur - flaga 0 1 Tajlandia - flaga Awake
Insidious Idol Singapur - flaga 0 1 Filipiny - flaga Mineski Infinity
Titan Malezja - flaga 0 1 Filipiny - flaga Execration
Team Immunity Australia - flaga 1 0 Tajlandia - flaga Awake
First Departure Singapur - flaga 1 0 Filipiny - flaga MSI-EvoGT
MiTH.Trust Tajlandia - flaga 1 0 Singapur - flaga Insidious Idol
Arrow Gaming Malezja - flaga 0 1 Filipiny - flaga Mineski Infinity
Invasion e-Sports Malezja - flaga 0 1 Malezja - flaga Johnny's Revenge
Arrow Gaming Malezja - flaga 1 0 Malezja - flaga Johnny's Revenge
Titan Malezja - flaga 1 0 Singapur - flaga First Departure
MiTH.Trust Tajlandia - flaga 1 0 Filipiny - flaga Mineski Infinity
Insidious Idol Singapur - flaga 1 0 Tajlandia - flaga Awake
Execration Filipiny - flaga 1 0 Australia - flaga Team Immunity
Awake Tajlandia - flaga 0 1 Filipiny - flaga Execration
Invasion e-Sports Malezja - flaga 0 1 Filipiny - flaga MSI-EvoGT
Arrow Gaming Malezja - flaga 0 1 Singapur - flaga Insidious Idol
First Departure Singapur - flaga 0 1 Malezja - flaga Johnny's Revenge
Invasion e-Sports Malezja - flaga 1 0 Filipiny - flaga Mineski Infinity
Team Immunity Australia - flaga 1 0 Singapur - flaga First Departure
Insidious Idol Singapur - flaga 0 1 Filipiny - flaga MSI-EvoGT
MiTH.Trust Tajlandia - flaga 1 0 Australia - flaga Team Immunity
Mineski Infinity Filipiny - flaga 0 1 Malezja - flaga Johnny's Revenge
3-27 wrześniaEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Titan Malezja - flaga 1 0 Tajlandia - flaga MiTH.Trust
Arrow Gaming Malezja - flaga 1 0 Tajlandia - flaga Awake
Titan Malezja - flaga 1 0 Filipiny - flaga MSI-EvoGT
Awake Tajlandia - flaga 0 1 Malezja - flaga Invasion e-Sports
Execration Filipiny - flaga 1 0 Singapur - flaga First Departure
Invasion e-Sports Malezja - flaga 1 0 Malezja - flaga Execration
MiTH.Trust Tajlandia - flaga 1 0 Malezja - flaga Arrow Gaming
Insidious Idol Singapur - flaga 0 1 Malezja - flaga Johnny's Revenge
Arrow Gaming Malezja - flaga 1 0 Singapur - flaga First Departure
MSI-EvoGT Filipiny - flaga 1 0 Tajlandia - flaga MiTH.Trust
Johnny's Revenge Malezja - flaga 1 0 Tajlandia - flaga Awake
Team Immunity Australia - flaga 0 1 Filipiny - flaga MSI-EvoGT
Titan Malezja - flaga 1 0 Filipiny - flaga Mineski Infinity
Execration Filipiny - flaga 1 0 Filipiny - flaga Mineski Infinity
Team Immunity Australia - flaga 0 1 Singapur - flaga Insidious Idol
Invasion e-Sports Malezja - flaga 0 1 Malezja - flaga Titan
Team Immunity Australia - flaga 0 1 Malezja - flaga Titan
Insidious Idol Singapur - flaga 0 1 Filipiny - flaga Execration
Mineski Infinity Filipiny - flaga (walkower) 0 1 Tajlandia - flaga Awake
Awake Tajlandia - flaga 0 1 Malezja - flaga Titan
First Departure Singapur - flaga 0 1 Malezja - flaga Invasion e-Sports
Titan Malezja - flaga 1 0 Singapur - flaga Insidious Idol
Johnny's Revenge Malezja - flaga 1 0 Filipiny - flaga MSI-EvoGT
Arrow Gaming Malezja - flaga 1 0 Filipiny - flaga MSI-EvoGT
Execration Filipiny - flaga 1 0 Tajlandia - flaga MiTH.Trust
MiTH.Trust Tajlandia - flaga 0 1 Malezja - flaga Johnny's Revenge
Arrow Gaming Malezja - flaga 1 0 Australia - flaga Team Immunity
Invasion e-Sports Malezja - flaga 1 0 Singapur - flaga Insidious Idol
First Departure Singapur - flaga 0 1 Filipiny - flaga Mineski Infinity
Awake Tajlandia - flaga 1 0 Tajlandia - flaga MiTH.Trust
Mineski Infinity Filipiny - flaga 1 0 Filipiny - flaga MSI-EvoGT
Team Immunity Australia - flaga 1 0 Malezja - flaga Invasion e-Sports
Insidious Idol Singapur - flaga (walkower) 0 1 Singapur - flaga First Departure
Invasion e-Sports Malezja - flaga 1 0 Malezja - flaga Arrow Gaming
Titan Malezja - flaga 1 0 Malezja - flaga Johnny's Revenge
Arrow Gaming Malezja - flaga 0 1 Filipiny - flaga Execration
MSI-EvoGT Filipiny - flaga 0 1 Tajlandia - flaga Awake
First Departure Singapur - flaga 1 0 Tajlandia - flaga MiTH.Trust
Mineski Infinity Filipiny - flaga 0 1 Australia - flaga Team Immunity
Johnny's Revenge Malezja - flaga 1 0 Filipiny - flaga Execration
Dodatkowe meczeEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Filipiny - flaga Execration 2 0
2. Malezja - flaga Titan 0 1
3. Malezja - flaga Johnny's Revenge 0 1
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Johnny's Revenge Malezja - flaga 0 1 Filipiny - flaga Execration
Titan Malezja - flaga 0 1 Filipiny - flaga Execration

Faza pucharowaEdytuj

Grupa AEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA - flaga Evil Geniuses 2 1
2. UE - flaga Team Tinker 2 1
3. Szwecja - flaga Alliance 1 2
4. Ziemia - flaga Cloud 9 1 2
Mecze grupy AEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA - flaga 1 0 UE - flaga Team Tinker
Team Tinker UE - flaga 1 0 Szwecja - flaga Alliance
Evil Geniuses USA - flaga 1 0 Szwecja - flaga Alliance
Cloud 9 Ziemia - flaga 0 1 UE - flaga Team Tinker
Cloud 9 Ziemia - flaga 1 0 USA - flaga Evil Geniuses
Cloud 9 Ziemia - flaga 0 1 Szwecja - flaga Alliance

Grupa BEdytuj

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. UE - flaga Secret Team 3 0
2. Ukraina - flaga Natus Vincere 1 2
3. Rosja - flaga Virtus.pro 1 2
4. Filipiny - flaga Execration 1 2
Mecze grupy BEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Rosja - flaga 0 1 UE - flaga Secret Team
Execration Filipiny - flaga 0 1 Ukraina - flaga Natus Vincere
Execration Filipiny - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus.pro
Natus Vincere Ukraina - flaga 0 1 Rosja - flaga Virtus.pro
Execration Filipiny - flaga 0 1 UE - flaga Secret Team
Natus Vincere Ukraina - flaga 0 1 UE - flaga Secret Team
Dodatkowe meczeEdytuj
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Ukraina - flaga Natus Vincere 2 0
2. Rosja - flaga Virtus.pro 1 1
3. Filipiny - flaga Execration 0 2
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina - flaga 1 0 Rosja - flaga Virtus.pro
Virtus.pro Rosja - flaga 1 0 Filipiny - flaga Execration
Execration Filipiny - flaga 0 1 Ukraina - flaga Natus Vincere

TabeleEdytuj

Górna tabelaEdytuj

PółfinałyEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA - flaga 2 1 Ukraina - flaga Natus Vincere
Secret Team UE - flaga 2 0 UE - flaga Team Tinker
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA - flaga 0 2 UE - flaga Secret Team

Dolna tabelaEdytuj

Runda 1Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Rosja - flaga 0 1 Ziemia - flaga Cloud 9
Alliance Szwecja - flaga 1 0 Filipiny - flaga Execration
Runda 2Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina - flaga 0 1 Ziemia - flaga Cloud 9
Team Tinker UE - flaga 0 1 Szwecja - flaga Alliance
Runda 3Edytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cloud 9 Ziemia - flaga 2 1 Szwecja - flaga Alliance
FinałEdytuj
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Evil Geniuses USA - flaga 2 1 Ziemia - flaga Cloud 9

Wielki FinałEdytuj

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Secret Team UE - flaga 1 3 USA - flaga Evil Geniuses

Pula nagródEdytuj

Edycja Dota 2 - Turnieje
2011
BenQ 'The Clash'BenQ 'The Clash 2'Dota 2 Star ChampionshipDota2Replays Brawl
Dreamhack Winter 2011 Corsair Vengeance CupElectronic Sports World Cup 2011InsideDOTA Invitational
It's Gosu Monthly Madness Dota 2 InvitationalMalaysia InvitationalSunday Evening Cup Series Season 1
The Defense Season 1The International 2011WCG Asian Championships 2011
2012
4PL Play4Dota2 2012Absolute Arena Dota 2 InvitationalAbsolute Arena Dota 2 Invitational 2
ASUS Open Final Battle of the YearAtoD Showdown 2AVerMedia Dota 2 CupBeyondTheSummit World Tour
D2E ChallengeDota 2 LostWorld Cup 1Dreamhack Open 2012 ValenciaDreamhack Summer 2012 Corsair Vengeance Cup
Dreamhack Winter 2012 Corsair Vengeance CupECAL: Americas LeagueElectronic Sports World Cup 2012
G-1 Champions League Season 4G-League 2012GEST Dota 2 TournamentGigabyte Dota Masters
GosuLeague First BloodGosuLeague Season 2GosuLeague Season 3GosuLeague Season 4GosuLeague Season 5
Infused CupsIt's Gosu Monthly Madness AsiaIt's Gosu Monthly Madness Season IIIt's Gosu Razer Mini Madness
JeeDota 2 Championship 1JeeDota 2 Championship 2JeeDota 2 Championship 3JeeDota 2 Championship 4
JeeDota 2 Championship 5joinDOTA MastersjoinDOTA OpenProDOTA2 Non-Pro League Season 1
ProDOTA2 Pro League Season 1RaidCall Dota 2 CupRaidCall Dota 2 League Season 1Razer Dota 2 Tournament
Samsung European EncounterStar Ladder Star Series Season 1Star Ladder Star Series Season 2
Star Ladder Star Series Season 3Star Ladder Star Series Season 4Team Dignitas InvitationalThe Asia 2012The Defense Season 2
The Defense Season 3The GD Studio - The Arena 1The GD Studio - The Arena 2The International 2012
The Premier League MastersThe Premier League Season 1The Premier League Season 2Thor Open 2012
WCG Asian Championships 2012World Cyber Games 2012XMAS Skynet Tournament
2013
ACE Dota 2 League4PL Play4Dota2 2013Alienware Cup 2013 Season 1AMD Premier League Season 1
AMD Premier League Season 2American Dota LeagueArmaggeddon Dota 2 Grand Slam Asia
ASUS ROG DreamLeague Kick-Off SeasonAtoD Showdown 3BeyondTheSummit Weekend CupBigpoint Battle
Corsair Gaming Summer Dota 2 Tournament 2013Curse Dota 2 InvitationalD2R Team League Season 1
Dota 2 Canada CupDota 2 Canada Cup Season 2Dota 2 Champions League Season 1Dota 2 Ireland Season 1
Dota 2 Super LeagueDotaCinema Rosh PitDotaHut InvitationalDreamhack Dota 2 Invitational
Dreamhack Summer 2013 ASUS ROG CupE2MAX L33t ChampionshipECL 2013Eizo CupElectronic Sports Prime Dota 2 Cup
Electronic Sports World Cup 2013Fengyun Dota 2 TournamentFragbite Masters 2013G-1 Champions League Season 5
G-League 2013GEST Season 1Gigabyte Premier LeagueGigacon 2014GMPGL SEA Grand Finals Season Five
HyperX Dota 2 League Season 4MLG Columbus 2013MLG Fall Invitational 2013Neolution GosuCup - August 2013
Neolution GosuCup - July 2013Neolution GosuCup - June 2013Neolution GosuCup - September 2013Netolic Pro League 2 East
Netolic Pro League 2 WestNetolic Pro League 3 EastNetolic Pro League 3 WestNetolic Pro League 4 West
Nexon Invitational Super MatchNexon Sponsorship League Season 1Nexon Sponsorship League Season 2Nexon Starter League
NM SpillExpo 2013Pinoy Gaming Festival - Fall 2013Pinoy Gaming Festival - Summer 2013Polish DOTA 2 Online Championships
PRIDE Challenge 2013RaidCall Dota 2 League Season 2RaidCall Dota 2 League Season 3RaidCall EMS One Season 1
RaidCall EMS One Season 2RaidCall EMS One Season 3Ritmix Russian Dota 2 LeagueSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 1
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 2Sino-net Dota 2 TournamentSK Trophy 1SK Trophy 2Southeast Asia League
Star Ladder Star Series Season 5Star Ladder Star Series Season 6Star Ladder Star Series Season 7
Star Ladder Star Series Season 8SteelSeries Euro CupSteelSeries Euro Cup Season 2SteelSeries SEA Cup Season 3
Techlabs Cup 2013 Season 1Techlabs Cup 2013 Season 2The Asia 2013The Defense Season 4The International 2013
The Premier League Season 3The Premier League Season 4The Premier League Season 5WePlay Dota 2 League Season 1
WePlay Dota 2 League Season 2
2014
ACG SEA Invitational 2014AMD D2M LeagueAmerican Dota League Season 2AOC Pro Cup Season 1
Arabian Dota LeagueASUS ROG DreamLeague Season 1ASUS ROG DreamLeague Season 2Balkan Championship
Battle of AmericaBattle of Central Europe Season 1Battle of Central Europe Season 2Battle of Central Europe Season 3
BenQ All-Star ShowmatchBountyHunter SeriesBrasil Game Cup 2014CDEC New Star ChallengeCIS Carnage 2014
Corsair Asia CupCrashGame League Season 2Datbet ChampionshipDeadly Gaming Cup Season 1Dota 2 Canada Cup Season 3
Dota 2 ChallengeDota 2 Champions League Season 2Dota 2 Champions League Season 3Dota 2 Champions League Season 4
Dota 2 League Season 5Dota Pit League Season 2DreamHack Bucharest InvitationalECL 2014ECL 2014 Autumn
ESL One FrankfurtESL One New YorkElectronic Sports Prime Shock Therapy CupEsportal Dota 2 League
Excellent Moscow Cup Season 1Excellent Moscow Cup Season 2Fragbite Masters 2014G-League 2014
Game Show League Season 1GG LeagueGG League Season 2GIGABYTE ChallengeHyperX D2L Western Challengei-League
i-League Season 2IeSF 2014 World ChampionshipIeSF Asian ChampionshipsJapan Dota Cup Season 1
joinDOTA League America Season 1joinDOTA League Asia Season 1joinDOTA League Europe Season 1
joinDOTA League America Season 2joinDOTA League Asia Season 2joinDOTA League Europe Season 2
joinDOTA League America Season 3joinDOTA League Asia Season 3joinDOTA League Europe Season 3
joinDOTA League America Season 4joinDOTA League Asia Season 4joinDOTA League Europe Season 4
Korea Dota 2 League Season 1Korea Dota 2 League Season 2Korea Dota 2 League Season 3Korea Dota 2 League Season 4
MarsTV Dota 2 LeagueMegafon Battle ArenaMLG T.K.O. AmericaMLG T.K.O. EuropeMonster Energy Invitational
MSI Beat IT 2014National Electronic Sports Open 2014National Electronic Sports Tournament 2014Netolic Pro League 5 East
Netolic Pro League 5 WestNexon Sponsorship League Season 3NVIDIA Game 24OK.- Dota 2 CupPinnacle Pro-Am Cup
Red Bull ECL 2013 Grand FinalsSEA Dragon BattleSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 3
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 5Star Ladder SEA PreseasonStar Ladder Star Series Season 9
Star Ladder Star Series Season 10Star Ladder Star Series Season 11SteelSeries Euro Cup Season 3Techlabs Cup 2014 Season 1
Techlabs Cup 2014 Season 2The InauguralThe International 2014The SummitThe Summit 2Trilogy CupV Games Tournament
Vietnam eSports Champions League 2014World Cyber Arena 2014World E-sport Championships 2014WPC 2014
WVW National Electronic Sports Classic Season 1WVW National Electronic Sports Classic Season 2XMA X5 Mega Arena
XMG Captains Draft 2.0XMG Captains Draft InvitationalYard Red FestivalYard White FestivalZotac Starleague 2014
2015
2015 Red Bull Battle Grounds: Dota 2Alienware Area 51 Dota 2 CupAlienware Summer's End Cup
AOC & Rapoo Masters ChampionshipsAsia Arena CupASUS ROG DreamLeague Season 3Bridon Open CupBTS Americas
BTS Americas 2BTS Southeast Asia 1Corsair Gaming ArenaDota 2 Asia ChampionshipsDota 2 Canada Cup Season 4
Dota 2 Canada Cup Season 5Dota 2 Champions League Season 5Dota 2 Champions League Season 6Dota Pit League Season 3
DouyuTV Dota 2 TournamentE-Sport Bets ShowmatchECL 2015 SpringESCC 2015Elimination ModeESL One Frankfurt 2015
ESL One New York 2015Esport SM 2015FirstGameTV Dota 2 CupFrankfurt Major 2015G-Guard ChallengeG-League 2015
Game Show InvitationalGEST SEA CupHitbox EU ChampionshipHitbox EU Championship 2Hitbox Obutto Championship 2
HuomaoTV Mid-summer League Season 1I-League Season 3InsideDOTA Challenge 1InsideDOTA Challenge 2Iron Trophy Europe
joinDOTA League America Season 5joinDOTA League Asia Season 5joinDOTA League Europe Season 5
joinDOTA League America Season 6joinDOTA League Asia Season 6joinDOTA League Europe Season 6
joinDOTA MLG Pro League Season 1joinDOTA MLG Pro League Season 2Major All Stars Dota 2 Tournament
MarsTV Dota 2 League 2015Mineski Pro-Gaming League Season 7 Leg 2MLG World Finals 2015Mountain Trail Challenge
MPGL Season 7 SEAMSI Dragon BattleNanyang Dota 2 ChampionshipsNXTGAME Dota 2 Invitational
RoG Play It Cool Dota 2 InvitationalSEA Dragon Battle 2Star Ladder Pro Series Season 11Star Ladder Star Series Season 12
Sudamerican Master 2Sudamerican Master 3The International 2015The Prime MajorThe Summit 3VPGame Pro League
Yard G2A Fest Ep.1
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.