Prodota2 Non-Pro League
ProDOTA2 League Season 1.png
Lokalizacja: Online
Pula nagród: $10,000 USD
Liczba drużyn: 36
Wersja: 6.74
Data rozpoczęcia: 13 kwietnia 2012
Data zakończenia: 31 lipca 2012

Prodota2 Non-Pro League był to turniej, który trwał od kwietnia do lipca 2012 roku.

Drużyny[edytuj | edytuj kod]

Ameryka[edytuj | edytuj kod]

  • USA :3
  • Nowa Zelandia Blackfade
  • USA ECAL e-Sports
  • Brazylia LivetoDie^
  • USA Team Heavy
  • USA Team Imbalanced
  • USA Team Justice
  • USA Team Posers




Europa[edytuj | edytuj kod]




Azja[edytuj | edytuj kod]

  • Malezja Ice
  • Singapur Minimice
  • Malezja Orange X
  • Malezja Space Monkeys
  • Singapur Veyron
  • Wietnam Why Always Me
  • Malezja WWK
  • Singapur XpliCit




Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Grupy[edytuj | edytuj kod]

Ameryka[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. USA ECAL e-Sports 10 2
2. USA Team Blitz 8 0
3. Brazylia paiN Gaming 7 1
4. USA :3 7 4
5. Nowa Zelandia Sequential Gaming 6 4
6. USA Team Justice 5 4
7. USA Sith Happens 4 4
8. USA Team Imbalanced 4 4
9. USA Team Posers 4 8
10. Brazylia LivetoDie^ 3 3
11. USA Team Heavy 2 4
12. Nowa Zelandia Blackfade 0 22
Mecze[edytuj | edytuj kod]
Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Blitz USA 1 0 Nowa Zelandia Sequential Gaming
:3 USA 1 0 Nowa Zelandia Blackfade
Blackfade Nowa Zelandia 0 1 Brazylia LivetoDie^
Blackfade Nowa Zelandia 0 1 Brazylia paiN Gaming
Team Justice USA 1 0 Nowa Zelandia Blackfade
Blackfade Nowa Zelandia 0 1 USA ECAL e-Sports
Sith Happens USA 1 0 Nowa Zelandia Blackfade
Blackfade Nowa Zelandia 0 1 USA Team Posers
Blackfade Nowa Zelandia 0 1 USA Team Heavy
Blackfade Nowa Zelandia 0 1 USA Team Imbalanced
Sequential Gaming Nowa Zelandia 1 0 Nowa Zelandia Blackfade
Blackfade Nowa Zelandia 0 1 USA Team Blitz
Sequential Gaming Nowa Zelandia 1 0 USA Team Justice
paiN Gaming Brazylia 1 0 Nowa Zelandia Sequential Gaming
ECAL e-Sports USA 1 0 USA :3
Sith Happens USA 0 1 USA Team Justice
Team Posers USA 1 0 USA Team Heavy
LivetoDie^ Brazylia 0 1 USA Team Imbalanced
ECAL e-Sports USA 1 0 Brazylia LivetoDie^
Team Posers USA 0 1 USA :3
Team Justice USA 1 0 Brazylia LivetoDie^
Team Posers USA 0 1 Brazylia paiN Gaming
Team Justice USA 0 1 USA :3
Team Posers USA 0 1 USA ECAL e-Sports
paiN Gaming Brazylia 1 0 USA Team Justice
LivetoDie^ Brazylia 1 0 USA Team Posers
Team Posers USA 0 1 USA Sith Happens
Sith Happens USA 0 1 USA :3
Team Blitz USA 1 0 USA :3
ECAL e-Sports USA 1 0 USA Sith Happens
ECAL e-Sports USA 1 0 Nowa Zelandia Sequential Gaming
paiN Gaming Brazylia 1 0 USA ECAL e-Sports
Team Posers USA 1 0 USA Team Imbalanced
Team Blitz USA 1 0 USA ECAL e-Sports
paiN Gaming Brazylia 0 1 USA Team Blitz
Team Justice USA 1 0 USA Team Posers
Sith Happens USA 1 0 USA Team Heavy
Sequential Gaming Nowa Zelandia 0 1 USA :3
Sith Happens USA 0 1 Nowa Zelandia Sequential Gaming
Team Blitz USA 1 0 USA Team Imbalanced
Team Heavy USA 0 1 USA Team Imbalanced
Team Justice USA 0 1 USA ECAL e-Sports
:3 USA 1 0 USA Team Imbalanced
Team Heavy USA 0 1 Nowa Zelandia Sequential Gaming
paiN Gaming Brazylia 1 0 USA Team Imbalanced
Team Posers USA 0 1 USA Team Blitz
Team Posers USA 0 1 Nowa Zelandia Sequential Gaming
ECAL e-Sports USA 1 0 USA Team Imbalanced
Runda 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Blackfade Nowa Zelandia 0 1 USA :3
Blackfade Nowa Zelandia 0 1 USA Team Blitz
Sith Happens USA 1 0 Nowa Zelandia Blackfade
Blackfade Nowa Zelandia 0 1 USA Team Justice
Blackfade Nowa Zelandia 0 1 Nowa Zelandia Sequential Gaming
Team Imbalanced USA 1 0 Nowa Zelandia Blackfade
Blackfade Nowa Zelandia 0 1 USA ECAL e-Sports
Team Posers USA 1 0 Nowa Zelandia Blackfade
Blackfade Nowa Zelandia 0 1 Brazylia paiN Gaming
Blackfade Nowa Zelandia 0 1 USA Team Heavy
Blackfade Nowa Zelandia 0 1 Brazylia LivetoDie^
ECAL e-Sports USA 1 0 USA :3

Europa[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Francja Mortal Team Work 19 3
2. Kazachstan NEXT.kz 17 5
3. Czechy Storm Games Clan 16 6
4. Szwecja Keita Gaming 16 6
5. Rosja zNation 15 7
6. Rosja Team Empire 14 8
7. Niemcy Gilette 10 12
8. Ukraina Nirvana.ua 7 15
9. Rosja Looking For Sponsor 7 15
10. Białoruś DevilMice 5 17
11. Francja Team France 4 18
12. Rosja nice-1 2 20
Mecze[edytuj | edytuj kod]
Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team France Francja 0 1 Rosja Looking For Sponsor
Team Empire Rosja 1 0 Białoruś DevilMice
Looking For Sponsor Rosja 1 0 Ukraina Nirvana.ua
NEXT.kz Kazachstan 1 0 Rosja Team Empire
Gilette Niemcy 1 0 Szwecja Keita Gaming
Storm Games Clan Czechy 0 1 Rosja zNation
Gilette Niemcy 0 1 Rosja Team Empire
zNation Rosja 0 1 Kazachstan NEXT.kz
Nirvana.ua Ukraina 0 1 Czechy Storm Games Clan
Team France Francja 0 1 Francja Mortal Team Work
nice-1 Rosja 0 1 Białoruś DevilMice
Keita Gaming Szwecja 1 0 Rosja Looking For Sponsor
zNation Rosja 0 1 Francja Team France
Nirvana.ua Ukraina 0 1 Niemcy Gilette
Storm Games Clan Czechy 1 0 Rosja Team Empire
Looking For Sponsor Rosja 0 1 Niemcy Gilette
nice-1 Rosja 1 0 Ukraina Nirvana.ua
DevilMice Białoruś 0 1 Szwecja Keita Gaming
Looking for Sponsor Rosja 0 1 Czechy Storm Games Clan
Team Empire Rosja 1 0 Rosja nice-1
Gilette Niemcy 0 1 Rosja zNation
NEXT.kz Kazachstan 0 1 Francja Mortal Team Work
NEXT.kz Kazachstan 1 0 Białoruś DevilMice
Storm Games Clan Czechy 1 0 Rosja nice-1
Team France Francja 1 0 Ukraina Nirvana.ua
Gilette Niemcy 1 0 Białoruś DevilMice
Keita Gaming Szwecja 0 1 Kazachstan NEXT.kz
Looking for Sponsor Rosja 0 1 Francja Mortal Team Work
Keita Gaming Szwecja 1 0 Francja Mortal Team Work
Team Empire Rosja 0 1 Rosja zNation
Team Empire Rosja 1 0 Ukraina Nirvana.ua
Team France Francja 1 0 Rosja nice-1
NEXT.kz Kazachstan 1 0 Rosja Looking For Sponsor
zNation Rosja 1 0 Ukraina Nirvana.ua
Mortal Team Work Francja 1 0 Białoruś DevilMice
Gilette Niemcy 1 0 Francja Team France
Storm Games Clan Czechy 0 1 Szwecja Keita Gaming
Gilette Niemcy 0 1 Czechy Storm Games Clan
Gilette Niemcy 1 0 Rosja nice-1
Mortal Team Work Francja 1 0 Niemcy Gilette
NEXT.kz Kazachstan 1 0 Czechy Storm Games Clan
Keita Gaming Szwecja 1 0 Rosja Team Empire
DevilMice Białoruś 0 1 Rosja Looking For Sponsor
zNation Rosja 1 0 Rosja nice-1
Mortal Team Work Francja 1 0 Ukraina Nirvana.ua
Mortal Team Work Francja 1 0 Rosja nice-1
Keita Gaming Szwecja 1 0 Rosja zNation
Mortal Team Work Francja 1 0 Rosja Team Empire
NEXT.kz Kazachstan 1 0 Ukraina Nirvana.ua
Keita Gaming Szwecja 1 0 Francja Team France
DevilMice Białoruś 0 1 Czechy Storm Games Clan
NEXT.kz Kazachstan 1 0 Rosja nice-1
Looking For Sponsor Rosja 1 0 Rosja nice-1
Mortal Team Work Francja 1 0 Czechy Storm Games Clan
Looking For Sponsor Rosja 0 1 Rosja zNation
Mortal Team Work Francja 1 0 Rosja zNation
DevilMice Białoruś 0 1 Ukraina Nirvana.ua
Keita Gaming Szwecja 1 0 Rosja nice-1
Storm Games Clan Czechy 1 0 Francja Team France
Team Empire Rosja 1 0 Francja Team France
NEXT.kz Kazachstan 1 0 Niemcy Gilette
Keita Gaming Szwecja 1 0 Ukraina Nirvana.ua
DevilMice Białoruś 0 1 Rosja zNation
DevilMice Białoruś 0 1 Francja Team France
Looking For Sponsor Rosja 1 0 Rosja Team Empire
NEXT.kz Kazachstan 1 0 Francja Team France
Runda 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
nice-1 Rosja 0 1 Rosja Team Empire
nice-1 Rosja 0 1 Rosja zNation
nice-1 Rosja 0 1 Szwecja Keita Gaming
nice-1 Rosja 0 1 Kazachstan NEXT.kz
Looking For Sponsor Rosja 1 0 Rosja nice-1
Team France Francja 1 0 Niemcy Gilette
Team France Francja 1 0 Rosja zNation
Gilette Niemcy 1 0 Rosja Looking For Sponsor
Keita Gaming Szwecja 1 0 Francja Team France
Nirvana.ua Ukraina 1 0 Rosja nice-1
Team France Francja 1 0 Ukraina Nirvana.ua
NEXT.kz Kazachstan 1 0 Białoruś DevilMice
Team France Francja 0 1 Czechy Storm Games Clan
Team France Francja 0 1 Białoruś DevilMice
Mortal Team Work Francja 1 0 Francja Team France
zNation Rosja 1 0 Rosja Looking For Sponsor
Team France Francja 0 1 Rosja Team Empire
Mortal Team Work Francja 1 0 Rosja nice-1
Nirvana.ua Ukraina 0 1 Białoruś DevilMice
Team Empire Rosja 1 0 Kazachstan NEXT.kz
NEXT.kz Kazachstan 1 0 Francja Team France
nice-1 Rosja 0 1 Czechy Storm Games Clan
nice-1 Rosja 0 1 Niemcy Gilette
nice-1 Rosja 1 0 Francja Team France
Team Empire Rosja 1 0 Czechy Storm Games Clan
zNation Rosja 1 0 Niemcy Gilette
Devil Mice Białoruś 0 1 Szwecja Keita Gaming
Storm Games Clan Czechy 1 0 Rosja Looking For Sponsor
Team France Francja 0 1 Rosja Looking For Sponsor
Storm Games Clan Czechy 1 0 Niemcy Gilette
zNation Rosja 1 0 Ukraina Nirvana.ua
Team Empire Rosja 1 0 Ukraina Nirvana.ua
Mortal Team Work Francja 1 0 Rosja Team Empire
Mortal Team Work Francja 1 0 Rosja zNation
Storm Games Clan Czechy 1 0 Rosja zNation
nice-1 Rosja 0 1 Białoruś DevilMice
Nirvana.ua Ukraina 1 0 Rosja Looking For Sponsor
Team Empire Rosja 1 0 Rosja zNation
Looking For Sponsor Rosja 0 1 Rosja Team Empire
Team Empire Rosja 1 0 Szwecja Keita Gaming
Keita Gaming Szwecja 1 0 Ukraina Nirvana.ua
Mortal Team Work Francja 1 0 Ukraina Nirvana.ua
Team Empire Rosja 1 0 Niemcy Gilette
Keita Gaming Szwecja 1 0 Kazachstan NEXT.kz
Gilette Niemcy 1 0 Białoruś DevilMice
Nirvana.ua Ukraina 1 0 Czechy Storm Games Clan
Nirvana.ua Ukraina 1 0 Niemcy Gilette
NEXT.kz Kazachstan 1 0 Ukraina Nirvana.ua
Storm Games Clan Czechy 1 0 Białoruś DevilMice
NEXT.kz Kazachstan 1 0 Niemcy Gilette
Storm Games Clan Czechy 1 0 Szwecja Keita Gaming
Looking For Sponsor Rosja 0 1 Francja Mortal Team Work
Mortal Team Work Francja 1 0 Białoruś DevilMice
zNation Rosja 1 0 Kazachstan NEXT.kz
Gilette Niemcy 0 1 Szwecja Keita Gaming
Looking For Sponsor Rosja 0 1 Białoruś DevilMice
DevilMice Białoruś 0 1 Rosja Team Empire
Keita Gaming Szwecja 0 1 Rosja zNation
Mortal Team Work Francja 1 0 Szwecja Keita Gaming
Mortal Team Work Francja 0 1 Kazachstan NEXT.kz
Gilette Niemcy 0 1 Francja Mortal Team Work
Storm Games Clan Czechy 1 0 Kazachstan NEXT.kz
NEXT.kz Kazachstan 1 0 Rosja Looking For Sponsor
Keita Gaming Szwecja 1 0 Rosja Looking For Sponsor
DevilMice Białoruś 0 1 Rosja zNation
Mortal Team Work Francja 0 1 Czechy Storm Games Clan

Azja[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Singapur AEONSports 19 3
2. Singapur Harrosh 18 4
3. Filipiny Duskbin Esports 18 4
4. Singapur Minimice 18 4
5. Singapur XpliCit 15 7
6. Malezja Ice 14 8
7. Australia Big Plays 5 12
8. Singapur Veyron 3 14
9. Malezja WWK 2 12
10. Malezja Orange X 1 14
11. Wietnam Why Always Me 1 15
12. Malezja Space Monkeys 0 17
Mecze[edytuj | edytuj kod]
Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Harrosh Singapur 1 0 Wietnam Why Always Me
Ice Malezja 1 0 Malezja Orange X
AEONSports Singapur 1 0 Malezja WWK
XpliCit Singapur 0 1 Filipiny Duskbin Esports
Big Plays Australia 1 0 Singapur XpliCit
Veyron Singapur 0 1 Australia Big Plays
Minimice Singapur 0 1 Singapur AEONSports
WWK Malezja 0 1 Malezja Ice
Orange X Malezja 0 1 Singapur Harrosh
Duskbin Esports Filipiny 1 0 Singapur Minimice
Space Monkeys Malezja 0 1 Malezja WWK
AEONSports Singapur 1 0 Malezja Ice
AEONSports Singapur 1 0 Australia Big Plays
Veyron Singapur 1 0 Wietnam Why Always Me
Big Plays Australia 1 0 Wietnam Why Always Me
Why Always Me Wietnam 1 0 Malezja Space Monkeys
Orange X Malezja 0 1 Singapur Veyron
Ice Malezja 0 1 Singapur Minimice
Harrosh Singapur 1 0 Singapur Minimice
Ice Malezja 1 0 Malezja Space Monkeys
Why Always Me Wietnam 0 1 Filipiny Duskbin Esports
Space Monkeys Malezja 0 1 Singapur Veyron
XpliCit Singapur 1 0 Malezja WWK
WWK Malezja 0 1 Filipiny Duskbin Esports
Big Plays Australia 0 1 Malezja Orange X
AEONSports Singapur 1 0 Singapur Veyron
Harrosh Singapur 1 0 Singapur Veyron
Minimice Singapur 1 0 Malezja WWK
Space Monkeys Malezja 0 1 Filipiny Duskbin Esports
Harrosh Singapur 0 1 Singapur XpliCit
AEONSports Singapur 1 0 Singapur XpliCit
Big Plays Australia 0 1 Filipiny Duskbin Esports
Big Plays Australia 1 0 Malezja Space Monkeys
Duskbin Esports Filipiny 1 0 Malezja Orange X
Why Always Me Wietnam 0 1 Singapur Minimice
Orange X Malezja 0 1 Australia Big Plays
Why Always Me Wietnam 0 1 Malezja WWK
Veyron Singapur 1 0 Singapur XpliCit
Ice Malezja 1 0 Wietnam Why Always Me
AEONSports Singapur 1 0 Singapur Harrosh
AEONSports Singapur 1 0 Wietnam Why Always Me
XpliCit Singapur 0 1 Singapur Minimice
Harrosh Singapur 1 0 Malezja Ice
Space Monkeys Malezja 0 1 Singapur AEONSports
Duskbin Esports Filipiny 1 0 Singapur Veyron
Harrosh Singapur 1 0 Malezja Space Monkeys
Ice Malezja 1 0 Singapur Veyron
Minimice Singapur 1 0 Singapur Veyron
AEONSports Singapur 1 0 Filipiny Duskbin Esports
Space Monkeys Malezja 0 1 Singapur XpliCit
WWK Malezja 0 1 Singapur Harrosh
Ice Malezja 1 0 Australia Big Plays
XpliCit Singapur 1 0 Malezja Orange X
Minimice Singapur 1 0 Australia Big Plays
Space Monkeys Malezja 0 1 Singapur Minimice
AEONSports Singapur 1 0 Malezja Orange X
Minimice Singapur 1 0 Malezja Orange X
Harrosh Singapur 1 0 Australia Big Plays
Why Always Me Wietnam 0 1 Singapur XpliCit
Harrosh Singapur 1 0 Filipiny Duskbin Esports
Ice Malezja 0 1 Singapur XpliCit
Duskbin Esports Filipiny 1 0 Malezja Ice
Runda 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Duskbin Esports Filipiny 1 0 Singapur XpliCit
Ice Malezja 1 0 Malezja WWK
Veyron Singapur 0 1 Singapur AEONSports
Minimice Singapur 1 0 Malezja Ice
XpliCit Singapur 1 0 Singapur Veyron
Veyron Singapur 0 1 Filipiny Duskbin Esports
Why Always Me Wietnam 0 1 Singapur Harrosh
Veyron Singapur 0 1 Malezja Ice
Big Plays Australia 0 1 Singapur XpliCit
Veyron Singapur 0 1 Singapur Minimice
Duskbin Esports Filipiny 1 0 Singapur AEONSports
Big Plays Australia 0 1 Filipiny Duskbin Esports
Duskbin Esports Filipiny 1 0 Malezja Orange X
Harrosh Singapur 1 0 Malezja WWK
Big Plays Australia 0 1 Malezja Ice
Orange X Malezja 0 1 Singapur XpliCit
Big Plays Australia 0 1 Singapur Minimice
WWK Malezja 0 1 Filipiny Duskbin Esports
Orange X Malezja 0 1 Singapur Harrosh
Ice Malezja 1 0 Malezja Orange X
XpliCit Singapur 1 0 Malezja WWK
Space Monkeys Malezja 0 1 Singapur Harrosh
Duskbin Esports Filipiny 1 0 Wietnam Why Always Me
Why Always Me Wietnam 0 1 Malezja Ice
Orange X Malezja 0 1 Singapur Minimice
AEONSports Singapur 1 0 Wietnam Why Always Me
Duskbin Esports Filipiny 1 0 Malezja Space Monkeys
Big Plays Australia 0 1 Singapur Harrosh
Ice Malezja 1 0 Malezja Space Monkeys
XpliCit Singapur 1 0 Wietnam Why Always Me
Minimice Singapur 1 0 Malezja WWK
Minimice Singapur 1 0 Singapur XpliCit
Orange X Malezja 0 1 Singapur AEONSports
Harrosh Singapur 1 0 Singapur Veyron
Space Monkeys Malezja 0 1 Malezja Ice
Space Monkeys Malezja 0 1 Singapur XpliCit
Why Always Me Wietnam 0 1 Singapur Minimice
Space Monkeys Malezja 0 1 Singapur AEONSports
Minimice Singapur 1 0 Malezja Space Monkeys
Minimice Singapur 1 0 Filipiny Duskbin Esports
Harrosh Singapur 1 0 Singapur AEONSports
Ice Malezja 1 0 Singapur Harrosh
AEONSports Singapur 1 0 Malezja WWK
Duskbin Esports Filipiny 0 1 Singapur Harrosh
AEONSports Singapur 1 0 Australia Big Plays
AEONSports Singapur 1 0 Singapur Minimice
XpliCit Singapur 1 0 Singapur Harrosh
XpliCit Singapur 0 1 Singapur AEONSports
XpliCit Singapur 1 0 Malezja Ice
Ice Malezja 0 1 Filipiny Duskbin Esports
Minimice Singapur 1 0 Singapur Harrosh
AEONSports Singapur 1 0 Singapur Veyron

Faza pucharowa[edytuj | edytuj kod]

Górna tabela[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ECAL e-Sports USA 2 0 Filipiny Duskbin Esports
paiN Gaming Brazylia 0 2 Francja Mortal Team Work
NEXT.kz Kazachstan 2 0 Singapur Harrosh
Storm Games Clan Czechy 2 0 Singapur AEONSports
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ECAL e-Sports USA 0 2 Francja Mortal Team Work
NEXT.kz Kazachstan 2 1 Czechy Storm Games Clan
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mortal Team Work Francja 2 0 Kazachstan NEXT.kz

Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]

Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
paiN Gaming Brazylia 1 0 Singapur Harrosh
AEONSports Singapur 0 1 Filipiny Duskbin Esports
Runda 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ECAL e-Sports USA 0 1 Brazylia paiN Gaming
Storm Games Clan Czechy 1 0 Filipiny Duskbin Esports
Runda 3[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
paiN Gaming Brazylia 1 0 Czechy Storm Games Clan
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
NEXT.kz Kazachstan 0 1 Brazylia paiN Gaming

Wielki Finał[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Mortal Team Work Francja 3 0 Brazylia paiN Gaming

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Edycja Dota 2 - Turnieje
2011
BenQ 'The Clash'BenQ 'The Clash 2'Dota 2 Star ChampionshipDota2Replays Brawl
Dreamhack Winter 2011 Corsair Vengeance CupElectronic Sports World Cup 2011InsideDOTA Invitational
It's Gosu Monthly Madness Dota 2 InvitationalMalaysia InvitationalSunday Evening Cup Series Season 1
The Defense Season 1The International 2011WCG Asian Championships 2011
2012
4PL Play4Dota2 2012Absolute Arena Dota 2 InvitationalAbsolute Arena Dota 2 Invitational 2
ASUS Open Final Battle of the YearAtoD Showdown 2AVerMedia Dota 2 CupBeyondTheSummit World Tour
D2E ChallengeDota 2 LostWorld Cup 1Dreamhack Open 2012 ValenciaDreamhack Summer 2012 Corsair Vengeance Cup
Dreamhack Winter 2012 Corsair Vengeance CupECAL: Americas LeagueElectronic Sports World Cup 2012
G-1 Champions League Season 4G-League 2012GEST Dota 2 TournamentGigabyte Dota Masters
GosuLeague First BloodGosuLeague Season 2GosuLeague Season 3GosuLeague Season 4GosuLeague Season 5
Infused CupsIt's Gosu Monthly Madness AsiaIt's Gosu Monthly Madness Season IIIt's Gosu Razer Mini Madness
JeeDota 2 Championship 1JeeDota 2 Championship 2JeeDota 2 Championship 3JeeDota 2 Championship 4
JeeDota 2 Championship 5joinDOTA MastersjoinDOTA OpenProDOTA2 Non-Pro League Season 1
ProDOTA2 Pro League Season 1RaidCall Dota 2 CupRaidCall Dota 2 League Season 1Razer Dota 2 Tournament
Samsung European EncounterStar Ladder Star Series Season 1Star Ladder Star Series Season 2
Star Ladder Star Series Season 3Star Ladder Star Series Season 4Team Dignitas InvitationalThe Asia 2012The Defense Season 2
The Defense Season 3The GD Studio - The Arena 1The GD Studio - The Arena 2The International 2012
The Premier League MastersThe Premier League Season 1The Premier League Season 2Thor Open 2012
WCG Asian Championships 2012World Cyber Games 2012XMAS Skynet Tournament
2013
ACE Dota 2 League4PL Play4Dota2 2013Alienware Cup 2013 Season 1AMD Premier League Season 1
AMD Premier League Season 2American Dota LeagueArmaggeddon Dota 2 Grand Slam Asia
ASUS ROG DreamLeague Kick-Off SeasonAtoD Showdown 3BeyondTheSummit Weekend CupBigpoint Battle
Corsair Gaming Summer Dota 2 Tournament 2013Curse Dota 2 InvitationalD2R Team League Season 1
Dota 2 Canada CupDota 2 Canada Cup Season 2Dota 2 Champions League Season 1Dota 2 Ireland Season 1
Dota 2 Super LeagueDotaCinema Rosh PitDotaHut InvitationalDreamhack Dota 2 Invitational
Dreamhack Summer 2013 ASUS ROG CupE2MAX L33t ChampionshipECL 2013Eizo CupElectronic Sports Prime Dota 2 Cup
Electronic Sports World Cup 2013Fengyun Dota 2 TournamentFragbite Masters 2013G-1 Champions League Season 5
G-League 2013GEST Season 1Gigabyte Premier LeagueGigacon 2014GMPGL SEA Grand Finals Season Five
HyperX Dota 2 League Season 4MLG Columbus 2013MLG Fall Invitational 2013Neolution GosuCup - August 2013
Neolution GosuCup - July 2013Neolution GosuCup - June 2013Neolution GosuCup - September 2013Netolic Pro League 2 East
Netolic Pro League 2 WestNetolic Pro League 3 EastNetolic Pro League 3 WestNetolic Pro League 4 West
Nexon Invitational Super MatchNexon Sponsorship League Season 1Nexon Sponsorship League Season 2Nexon Starter League
NM SpillExpo 2013Pinoy Gaming Festival - Fall 2013Pinoy Gaming Festival - Summer 2013Polish DOTA 2 Online Championships
PRIDE Challenge 2013RaidCall Dota 2 League Season 2RaidCall Dota 2 League Season 3RaidCall EMS One Season 1
RaidCall EMS One Season 2RaidCall EMS One Season 3Ritmix Russian Dota 2 LeagueSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 1
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 2Sino-net Dota 2 TournamentSK Trophy 1SK Trophy 2Southeast Asia League
Star Ladder Star Series Season 5Star Ladder Star Series Season 6Star Ladder Star Series Season 7
Star Ladder Star Series Season 8SteelSeries Euro CupSteelSeries Euro Cup Season 2SteelSeries SEA Cup Season 3
Techlabs Cup 2013 Season 1Techlabs Cup 2013 Season 2The Asia 2013The Defense Season 4The International 2013
The Premier League Season 3The Premier League Season 4The Premier League Season 5WePlay Dota 2 League Season 1
WePlay Dota 2 League Season 2
2014
ACG SEA Invitational 2014AMD D2M LeagueAmerican Dota League Season 2AOC Pro Cup Season 1
Arabian Dota LeagueASUS ROG DreamLeague Season 1ASUS ROG DreamLeague Season 2Balkan Championship
Battle of AmericaBattle of Central Europe Season 1Battle of Central Europe Season 2Battle of Central Europe Season 3
BenQ All-Star ShowmatchBountyHunter SeriesBrasil Game Cup 2014CDEC New Star ChallengeCIS Carnage 2014
Corsair Asia CupCrashGame League Season 2Datbet ChampionshipDeadly Gaming Cup Season 1Dota 2 Canada Cup Season 3
Dota 2 ChallengeDota 2 Champions League Season 2Dota 2 Champions League Season 3Dota 2 Champions League Season 4
Dota 2 League Season 5Dota Pit League Season 2DreamHack Bucharest InvitationalECL 2014ECL 2014 Autumn
ESL One FrankfurtESL One New YorkElectronic Sports Prime Shock Therapy CupEsportal Dota 2 League
Excellent Moscow Cup Season 1Excellent Moscow Cup Season 2Fragbite Masters 2014G-League 2014
Game Show League Season 1GG LeagueGG League Season 2GIGABYTE ChallengeHyperX D2L Western Challengei-League
i-League Season 2IeSF 2014 World ChampionshipIeSF Asian ChampionshipsJapan Dota Cup Season 1
joinDOTA League America Season 1joinDOTA League Asia Season 1joinDOTA League Europe Season 1
joinDOTA League America Season 2joinDOTA League Asia Season 2joinDOTA League Europe Season 2
joinDOTA League America Season 3joinDOTA League Asia Season 3joinDOTA League Europe Season 3
joinDOTA League America Season 4joinDOTA League Asia Season 4joinDOTA League Europe Season 4
Korea Dota 2 League Season 1Korea Dota 2 League Season 2Korea Dota 2 League Season 3Korea Dota 2 League Season 4
MarsTV Dota 2 LeagueMegafon Battle ArenaMLG T.K.O. AmericaMLG T.K.O. EuropeMonster Energy Invitational
MSI Beat IT 2014National Electronic Sports Open 2014National Electronic Sports Tournament 2014Netolic Pro League 5 East
Netolic Pro League 5 WestNexon Sponsorship League Season 3NVIDIA Game 24OK.- Dota 2 CupPinnacle Pro-Am Cup
Red Bull ECL 2013 Grand FinalsSEA Dragon BattleSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 3
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 5Star Ladder SEA PreseasonStar Ladder Star Series Season 9
Star Ladder Star Series Season 10Star Ladder Star Series Season 11SteelSeries Euro Cup Season 3Techlabs Cup 2014 Season 1
Techlabs Cup 2014 Season 2The InauguralThe International 2014The SummitThe Summit 2Trilogy CupV Games Tournament
Vietnam eSports Champions League 2014World Cyber Arena 2014World E-sport Championships 2014WPC 2014
WVW National Electronic Sports Classic Season 1WVW National Electronic Sports Classic Season 2XMA X5 Mega Arena
XMG Captains Draft 2.0XMG Captains Draft InvitationalYard Red FestivalYard White FestivalZotac Starleague 2014
2015
2015 Red Bull Battle Grounds: Dota 2Alienware Area 51 Dota 2 CupAlienware Summer's End Cup
AOC & Rapoo Masters ChampionshipsAsia Arena CupASUS ROG DreamLeague Season 3Bridon Open CupBTS Americas
BTS Americas 2BTS Southeast Asia 1Corsair Gaming ArenaDota 2 Asia ChampionshipsDota 2 Canada Cup Season 4
Dota 2 Canada Cup Season 5Dota 2 Champions League Season 5Dota 2 Champions League Season 6Dota Pit League Season 3
DouyuTV Dota 2 TournamentE-Sport Bets ShowmatchECL 2015 SpringESCC 2015Elimination ModeESL One Frankfurt 2015
ESL One New York 2015Esport SM 2015FirstGameTV Dota 2 CupFrankfurt Major 2015G-Guard ChallengeG-League 2015
Game Show InvitationalGEST SEA CupHitbox EU ChampionshipHitbox EU Championship 2Hitbox Obutto Championship 2
HuomaoTV Mid-summer League Season 1I-League Season 3InsideDOTA Challenge 1InsideDOTA Challenge 2Iron Trophy Europe
joinDOTA League America Season 5joinDOTA League Asia Season 5joinDOTA League Europe Season 5
joinDOTA League America Season 6joinDOTA League Asia Season 6joinDOTA League Europe Season 6
joinDOTA MLG Pro League Season 1joinDOTA MLG Pro League Season 2Major All Stars Dota 2 Tournament
MarsTV Dota 2 League 2015Mineski Pro-Gaming League Season 7 Leg 2MLG World Finals 2015Mountain Trail Challenge
MPGL Season 7 SEAMSI Dragon BattleNanyang Dota 2 ChampionshipsNXTGAME Dota 2 Invitational
RoG Play It Cool Dota 2 InvitationalSEA Dragon Battle 2Star Ladder Pro Series Season 11Star Ladder Star Series Season 12
Sudamerican Master 2Sudamerican Master 3The International 2015The Prime MajorThe Summit 3VPGame Pro League
Yard G2A Fest Ep.1
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.