Balkan Championship
Balkan Championship.png
Lokalizacja: Online
Pula nagród: $1,000
Liczba drużyn: 16
Data rozpoczęcia: 19 maja 2014
Data zakończenia: 22 maja 2014

Balkan Championship był turniejem, który odbywał się w maju 2014 roku.

Drużyny[edytuj | edytuj kod]

  • Bułgaria Total Aggression!
  • Turcja Central of Fear
  • Bułgaria Error404
  • Chorwacja Team Electric
  • Bułgaria Komanda Minus
  • Turcja Vikings eSports Club
  • Bułgaria Patenca
  • Chorwacja Guru Gaming




Wyniki[edytuj | edytuj kod]

Grupy[edytuj | edytuj kod]

Grupa A[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Bułgaria Error404 7 0
2. Rumunia Cede Nullis 6 1
3. Serbia mYinsanity 6 1
4. Turcja Central of Fear 6 1
5. Bułgaria Total Aggression 5 2
6. Grecja Bristle Is OP 4 3
7. Chorwacja Team Electric 3 4
8. Macedonia Guess Who? 3 4
Mecze grupy A[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Guess Who? Macedonia 1 1 Grecja Bristle Is Op
Total Aggression! Bułgaria 1 1 Turcja Central of Fear
Error404 Bułgaria 2 0 Chorwacja Team Electric
Cede Nullis Rumunia 0 2 Serbia mYinsanity
Bristle Is Op Grecja 1 1 Chorwacja Team Electric
mYinsanity Serbia 1 1 Turcja Central of Fear
Total Aggression! Bułgaria 1 1 Serbia mYinsanity
Total Aggression! Bułgaria 2 0 Grecja Bristle Is Op
Central of Fear Turcja 1 1 Bułgaria Error404
Central of Fear Turcja 1 1 Macedonia Guess Who?
Cede Nullis Rumunia 1 1 Bułgaria Error404
Total Aggression! Bułgaria 2 0 Macedonia Guess Who?
Cede Nullis Rumunia 1 1 Grecja Bristle Is Op
Total Aggression! Bułgaria 1 1 Chorwacja Team Electric
mYinsanity Serbia 2 0 Macedonia Guess Who?
Guess Who? Macedonia 0 2 Rumunia Cede Nullis
Error404 Bułgaria 2 0 Serbia mYinsanity
Team Electric Chorwacja 0 2 Rumunia Cede Nullis
Guess Who? Macedonia 0 2 Bułgaria Error404
Bristle Is Op Grecja 0 2 Turcja Central of Fear
mYinsanity Serbia 2 0 Chorwacja Team Electric
Total Aggression! Bułgaria 0 2 Bułgaria Error404
Team Electric Chorwacja 0 2 Turcja Central of Fear
Central of Fear Turcja 0 2 Rumunia Cede Nullis
Total Aggression! Bułgaria 0 2 Rumunia Cede Nullis
Error404 Bułgaria 1 1 Grecja Bristle Is Op
Bristle Is Op Grecja 0 2 Serbia mYinsanity
Team Electric Chorwacja 1 1 Macedonia Guess Who?

Grupa B[edytuj | edytuj kod]

Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Grecja XtremeXPC International 7 0
2. Bułgaria Komanda Minus 6 1
3. Macedonia Global Challengers 5 2
4. Grecja Imba Battlenet 6 1
5. Bułgaria Patenca 5 2
6. Serbia ez katka 3 3
7. Turcja Vikings eSports Club 2 4
8. Chorwacja Guru Gaming 0 7
Mecze grupy B[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
XtremeXPC International Grecja 2 0 Serbia ez katka
Global Challengers Macedonia 1 1 Grecja Imba Battlenet
Patenca Bułgaria 1 1 Grecja Imba Battlenet
Komanda Minus Bułgaria 2 0 Serbia ez katka
Imba Battlenet Grecja 2 0 Chorwacja Guru Gaming
Komanda Minus Bułgaria 1 1 Grecja Imba Battlenet
ez katka Serbia 0 2 Macedonia Global Challengers
Vikings eSports Club Turcja 1 1 Bułgaria Patenca
Komanda Minus Bułgaria 2 0 Chorwacja Guru Gaming
Vikings eSports Club Turcja 0 2 Macedonia Global Challengers
Komanda Minus Bułgaria 2 0 Macedonia Global Challengers
XtremeXPC International Grecja 2 0 Grecja Imba Battlenet
Guru Gaming Chorwacja 0 2 Grecja XtremeXPC International
Patenca Bułgaria 0 2 Serbia ez katka
Komanda Minus Bułgaria 1 1 Grecja XtremeXPC International
ez katka Serbia 2 0 Chorwacja Guru Gaming
Global Challengers Macedonia 2 0 Bułgaria Patenca
Patenca Bułgaria 2 0 Chorwacja Guru Gaming
Guru Gaming Chorwacja 0 2 Turcja Vikings eSports Club
Guru Gaming Chorwacja 0 2 Macedonia Global Challengers
Komanda Minus Bułgaria 0 '2 Bułgaria Patenca
XtremeXPC International Grecja 1 1 Bułgaria Patenca
Komanda Minus Bułgaria 2 0 Turcja Vikings eSports Club
Imba Battlenet Grecja 2 0 Turcja Vikings eSports Club
Vikings eSports Club Turcja 0 2 Grecja XtremeXPC International
Imba Battlenet Grecja 1 1 Serbia ez katka
Global Challengers Macedonia 0 2 Grecja XtremeXPC International

Faza pucharowa[edytuj | edytuj kod]

Górna tabela[edytuj | edytuj kod]

Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cede Nullis Rumunia 0 2 Grecja Imba Battlenet
Central of Fear Turcja 0 2 Macedonia Global Challengers
Total Aggression! Bułgaria 2 0 Serbia ez katka
Bristle is Op Grecja 1 2 Bułgaria Patenca
Runda 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Error404 Bułgaria 1 2 Grecja Imba Battlenet
mYinsanity Serbia 2 0 Macedonia Global Challengers
XtremeXPC International Grecja 2 1 Bułgaria Total Aggression!
Komanda Minus Bułgaria 2 0 Bułgaria Patenca
Runda 3[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Imba Battlenet Grecja 0 2 Serbia mYinsanity
XtremeXPC International Grecja 0 2 Bułgaria Komanda Minus
Półfinał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
mYinsanity Serbia 2 1 Bułgaria Komanda Minus
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
mYinsanity Serbia 1 3 Rumunia Cede Nullis

Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]

Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Patenca Bułgaria 0 1 Rumunia Cede Nullis
Total Aggression! Bułgaria 0 1 Turcja Central of Fear
Global Challengers Macedonia 0 1 Serbia ez katka
Error404 Bułgaria 0 1 Grecja Bristle is Op
Runda 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cede Nullis Rumunia 1 0 Turcja Central of Fear
ez katka Serbia 1 0 Grecja Bristle is Op
Runda 3[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Imba Battlenet Grecja 0 1 Rumunia Cede Nullis
XtremeXPC International Grecja 1 0 Serbia ez katka
Runda 4[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Cede Nullis Rumunia 1 0 Grecja XtremeXPC International
Półfinał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Komanda Minus Bułgaria 0 1 Rumunia Cede Nullis

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Edycja Dota 2 - Turnieje
2011
BenQ 'The Clash'BenQ 'The Clash 2'Dota 2 Star ChampionshipDota2Replays Brawl
Dreamhack Winter 2011 Corsair Vengeance CupElectronic Sports World Cup 2011InsideDOTA Invitational
It's Gosu Monthly Madness Dota 2 InvitationalMalaysia InvitationalSunday Evening Cup Series Season 1
The Defense Season 1The International 2011WCG Asian Championships 2011
2012
4PL Play4Dota2 2012Absolute Arena Dota 2 InvitationalAbsolute Arena Dota 2 Invitational 2
ASUS Open Final Battle of the YearAtoD Showdown 2AVerMedia Dota 2 CupBeyondTheSummit World Tour
D2E ChallengeDota 2 LostWorld Cup 1Dreamhack Open 2012 ValenciaDreamhack Summer 2012 Corsair Vengeance Cup
Dreamhack Winter 2012 Corsair Vengeance CupECAL: Americas LeagueElectronic Sports World Cup 2012
G-1 Champions League Season 4G-League 2012GEST Dota 2 TournamentGigabyte Dota Masters
GosuLeague First BloodGosuLeague Season 2GosuLeague Season 3GosuLeague Season 4GosuLeague Season 5
Infused CupsIt's Gosu Monthly Madness AsiaIt's Gosu Monthly Madness Season IIIt's Gosu Razer Mini Madness
JeeDota 2 Championship 1JeeDota 2 Championship 2JeeDota 2 Championship 3JeeDota 2 Championship 4
JeeDota 2 Championship 5joinDOTA MastersjoinDOTA OpenProDOTA2 Non-Pro League Season 1
ProDOTA2 Pro League Season 1RaidCall Dota 2 CupRaidCall Dota 2 League Season 1Razer Dota 2 Tournament
Samsung European EncounterStar Ladder Star Series Season 1Star Ladder Star Series Season 2
Star Ladder Star Series Season 3Star Ladder Star Series Season 4Team Dignitas InvitationalThe Asia 2012The Defense Season 2
The Defense Season 3The GD Studio - The Arena 1The GD Studio - The Arena 2The International 2012
The Premier League MastersThe Premier League Season 1The Premier League Season 2Thor Open 2012
WCG Asian Championships 2012World Cyber Games 2012XMAS Skynet Tournament
2013
ACE Dota 2 League4PL Play4Dota2 2013Alienware Cup 2013 Season 1AMD Premier League Season 1
AMD Premier League Season 2American Dota LeagueArmaggeddon Dota 2 Grand Slam Asia
ASUS ROG DreamLeague Kick-Off SeasonAtoD Showdown 3BeyondTheSummit Weekend CupBigpoint Battle
Corsair Gaming Summer Dota 2 Tournament 2013Curse Dota 2 InvitationalD2R Team League Season 1
Dota 2 Canada CupDota 2 Canada Cup Season 2Dota 2 Champions League Season 1Dota 2 Ireland Season 1
Dota 2 Super LeagueDotaCinema Rosh PitDotaHut InvitationalDreamhack Dota 2 Invitational
Dreamhack Summer 2013 ASUS ROG CupE2MAX L33t ChampionshipECL 2013Eizo CupElectronic Sports Prime Dota 2 Cup
Electronic Sports World Cup 2013Fengyun Dota 2 TournamentFragbite Masters 2013G-1 Champions League Season 5
G-League 2013GEST Season 1Gigabyte Premier LeagueGigacon 2014GMPGL SEA Grand Finals Season Five
HyperX Dota 2 League Season 4MLG Columbus 2013MLG Fall Invitational 2013Neolution GosuCup - August 2013
Neolution GosuCup - July 2013Neolution GosuCup - June 2013Neolution GosuCup - September 2013Netolic Pro League 2 East
Netolic Pro League 2 WestNetolic Pro League 3 EastNetolic Pro League 3 WestNetolic Pro League 4 West
Nexon Invitational Super MatchNexon Sponsorship League Season 1Nexon Sponsorship League Season 2Nexon Starter League
NM SpillExpo 2013Pinoy Gaming Festival - Fall 2013Pinoy Gaming Festival - Summer 2013Polish DOTA 2 Online Championships
PRIDE Challenge 2013RaidCall Dota 2 League Season 2RaidCall Dota 2 League Season 3RaidCall EMS One Season 1
RaidCall EMS One Season 2RaidCall EMS One Season 3Ritmix Russian Dota 2 LeagueSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 1
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 2Sino-net Dota 2 TournamentSK Trophy 1SK Trophy 2Southeast Asia League
Star Ladder Star Series Season 5Star Ladder Star Series Season 6Star Ladder Star Series Season 7
Star Ladder Star Series Season 8SteelSeries Euro CupSteelSeries Euro Cup Season 2SteelSeries SEA Cup Season 3
Techlabs Cup 2013 Season 1Techlabs Cup 2013 Season 2The Asia 2013The Defense Season 4The International 2013
The Premier League Season 3The Premier League Season 4The Premier League Season 5WePlay Dota 2 League Season 1
WePlay Dota 2 League Season 2
2014
ACG SEA Invitational 2014AMD D2M LeagueAmerican Dota League Season 2AOC Pro Cup Season 1
Arabian Dota LeagueASUS ROG DreamLeague Season 1ASUS ROG DreamLeague Season 2Balkan Championship
Battle of AmericaBattle of Central Europe Season 1Battle of Central Europe Season 2Battle of Central Europe Season 3
BenQ All-Star ShowmatchBountyHunter SeriesBrasil Game Cup 2014CDEC New Star ChallengeCIS Carnage 2014
Corsair Asia CupCrashGame League Season 2Datbet ChampionshipDeadly Gaming Cup Season 1Dota 2 Canada Cup Season 3
Dota 2 ChallengeDota 2 Champions League Season 2Dota 2 Champions League Season 3Dota 2 Champions League Season 4
Dota 2 League Season 5Dota Pit League Season 2DreamHack Bucharest InvitationalECL 2014ECL 2014 Autumn
ESL One FrankfurtESL One New YorkElectronic Sports Prime Shock Therapy CupEsportal Dota 2 League
Excellent Moscow Cup Season 1Excellent Moscow Cup Season 2Fragbite Masters 2014G-League 2014
Game Show League Season 1GG LeagueGG League Season 2GIGABYTE ChallengeHyperX D2L Western Challengei-League
i-League Season 2IeSF 2014 World ChampionshipIeSF Asian ChampionshipsJapan Dota Cup Season 1
joinDOTA League America Season 1joinDOTA League Asia Season 1joinDOTA League Europe Season 1
joinDOTA League America Season 2joinDOTA League Asia Season 2joinDOTA League Europe Season 2
joinDOTA League America Season 3joinDOTA League Asia Season 3joinDOTA League Europe Season 3
joinDOTA League America Season 4joinDOTA League Asia Season 4joinDOTA League Europe Season 4
Korea Dota 2 League Season 1Korea Dota 2 League Season 2Korea Dota 2 League Season 3Korea Dota 2 League Season 4
MarsTV Dota 2 LeagueMegafon Battle ArenaMLG T.K.O. AmericaMLG T.K.O. EuropeMonster Energy Invitational
MSI Beat IT 2014National Electronic Sports Open 2014National Electronic Sports Tournament 2014Netolic Pro League 5 East
Netolic Pro League 5 WestNexon Sponsorship League Season 3NVIDIA Game 24OK.- Dota 2 CupPinnacle Pro-Am Cup
Red Bull ECL 2013 Grand FinalsSEA Dragon BattleSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 3
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 5Star Ladder SEA PreseasonStar Ladder Star Series Season 9
Star Ladder Star Series Season 10Star Ladder Star Series Season 11SteelSeries Euro Cup Season 3Techlabs Cup 2014 Season 1
Techlabs Cup 2014 Season 2The InauguralThe International 2014The SummitThe Summit 2Trilogy CupV Games Tournament
Vietnam eSports Champions League 2014World Cyber Arena 2014World E-sport Championships 2014WPC 2014
WVW National Electronic Sports Classic Season 1WVW National Electronic Sports Classic Season 2XMA X5 Mega Arena
XMG Captains Draft 2.0XMG Captains Draft InvitationalYard Red FestivalYard White FestivalZotac Starleague 2014
2015
2015 Red Bull Battle Grounds: Dota 2Alienware Area 51 Dota 2 CupAlienware Summer's End Cup
AOC & Rapoo Masters ChampionshipsAsia Arena CupASUS ROG DreamLeague Season 3Bridon Open CupBTS Americas
BTS Americas 2BTS Southeast Asia 1Corsair Gaming ArenaDota 2 Asia ChampionshipsDota 2 Canada Cup Season 4
Dota 2 Canada Cup Season 5Dota 2 Champions League Season 5Dota 2 Champions League Season 6Dota Pit League Season 3
DouyuTV Dota 2 TournamentE-Sport Bets ShowmatchECL 2015 SpringESCC 2015Elimination ModeESL One Frankfurt 2015
ESL One New York 2015Esport SM 2015FirstGameTV Dota 2 CupFrankfurt Major 2015G-Guard ChallengeG-League 2015
Game Show InvitationalGEST SEA CupHitbox EU ChampionshipHitbox EU Championship 2Hitbox Obutto Championship 2
HuomaoTV Mid-summer League Season 1I-League Season 3InsideDOTA Challenge 1InsideDOTA Challenge 2Iron Trophy Europe
joinDOTA League America Season 5joinDOTA League Asia Season 5joinDOTA League Europe Season 5
joinDOTA League America Season 6joinDOTA League Asia Season 6joinDOTA League Europe Season 6
joinDOTA MLG Pro League Season 1joinDOTA MLG Pro League Season 2Major All Stars Dota 2 Tournament
MarsTV Dota 2 League 2015Mineski Pro-Gaming League Season 7 Leg 2MLG World Finals 2015Mountain Trail Challenge
MPGL Season 7 SEAMSI Dragon BattleNanyang Dota 2 ChampionshipsNXTGAME Dota 2 Invitational
RoG Play It Cool Dota 2 InvitationalSEA Dragon Battle 2Star Ladder Pro Series Season 11Star Ladder Star Series Season 12
Sudamerican Master 2Sudamerican Master 3The International 2015The Prime MajorThe Summit 3VPGame Pro League
Yard G2A Fest Ep.1
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.