ASUS ROG DreamLeague Season 3
ASUS ROG DreamLeague Season 3 (turniej).png
Lokalizacja: Szwecja Szwecja
Pula nagród: $100,000
Liczba drużyn: 8
Data rozpoczęcia: 28 marca 2014
Data zakończenia: 15 czerwca 2014

ASUS ROG DreamLeague Season 2 był turniejem, który trwał od października do listopada 2014 roku.

Spis treści

Drużyny[edytuj | edytuj kod]

Zaproszone

Zakwalifikowane





Kwalifikacje[edytuj | edytuj kod]

Kwalifikacja #1[edytuj | edytuj kod]

Otwarta kwalifikacja #1[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
London Conspiracy Grecja 1 0 Szwecja druidz
FelMysT Iran 0 1 Rumunia NoName
GOOMBA Gaming Niemcy 1 0 UE Eternal Envy's Disciples
Fiskestanga Norwegia 1 0 Rosja Wave Project
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
London Conspiracy Grecja 1 0 Rumunia NoName
GOOMBA Gaming Niemcy 1 0 Norwegia Fiskestanga
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
London Conspiracy Grecja 1 0 Niemcy GOOMBA Gaming

Otwarta kwalifikacja #2[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Power Rangers Białoruś 1 0 Serbia BeatDoxi
Team Crucial Polska 1 0 USA compLexity
Moscow Five Rosja 1 0 USA HoN Dads
Skarmory Szwecja 1 0 Szwecja Team GO
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Power Rangers Białoruś 0 1 Polska Team Crucial
Moscow Five Rosja 1 0 Szwecja Skarmory
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Team Crucial Polska 1 0 Rosja Moscow Five

Główna kwalifikacja[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
London Conspiracy Grecja 0 2 Rosja HellRaisers
GOOMBA Gaming Niemcy 0 2 Rosja ASUS.Polar
Moscow Five Rosja 0 2 USA compLexity
Team Crucial Polska 0 2 UE Burden United
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
HellRaisers Rosja 1 2 Rosja ASUS.Polar
compLexity USA 0 2 UE Burden United
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ASUS.Polar Rosja 2 1 UE Burden United

Kwalifikacja #2[edytuj | edytuj kod]

Otwarta kwalifikacja #1[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Duza Gaming Rosja 0 1 Rosja Vega Squadron
AtraX eSports Włochy 0 1 Bułgaria Basically Unknown
NoBoat UE 0 1 Rosja Yellow Submarine
aSpera Rosja 1 0 Szwecja Gameffect
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Vega Squadron Rosja 0 1 Bułgaria Basically Unknown
Yellow Submarine Rosja 1 0 Rosja aSpera
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Basically Unknown Bułgaria 1 0 Rosja Yellow Submarine

Otwarta kwalifikacja #2[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
4 Clover & Lepricon UE 0 1 Serbia Black Knights
Flipside Tactics Dania 1 0 Bośnia i Hercegowina Suxys squad
Eternal Envy's Disciples UE 1 0 Kanada Void Boys
1 Game 1 Dream UE 1 0 UE Modern Talking
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Black Knights Serbia 0 1 Dania Flipside Tactics
Eternal Envy's Disciples UE 1 0 UE 1 Game 1 Dream
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Flipside Tactics Dania 1 0 UE Eternal Envy's Disciples

Główna kwalifikacja[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Yellow Submarine Rosja 0 2 UE Burden United
Flipside Tactics Dania 2 1 Białoruś Power Rangers
Basically Unknown Bułgaria 2 0 Rosja HellRaisers
Eternal Envy's Disciples UE 2 0 USA compLexity
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Burden United UE 2 0 Dania Flipside Tactics
Basically Unknown Bułgaria 2 0 UE Eternal Envy's Disciples
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Burden United UE 2 1 Bułgaria Basically Unknown

Kwalifikacja #3[edytuj | edytuj kod]

Otwarta kwalifikacja #1[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
4 Clover & Lepricon UE 1 0 UE 1 Game 1 Dream
Fiskestanga Norwegia 1 0 UE The Legend of
ScaryFaceZ Ukraina 1 0 Szwecja Bearshark
Arendalers UE 1 0 Finlandia finnmafia
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
4 Clover & Lepricon UE 1 0 Norwegia Fiskestanga
ScaryFaceZ Ukraina 1 0 UE Arendalers
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
4 Clover & Lepricon UE 1 0 Ukraina ScaryFaceZ

Otwarta kwalifikacja #2[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
1 Game 1 Dream UE 0 1 USA ROOT Gaming
Suxys squad Bośnia i Hercegowina 1 0 Kanada Void Boys
Venomouz Szwecja 0 1 Dania Spin To Win
Duza Gaming Rosja 0 1 Szwecja GameOnline
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
ROOT Gaming USA 0 1 Bośnia i Hercegowina Suxys squad
Spin To Win Dania 0 1 Szwecja GameOnline
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Suxys squad Bośnia i Hercegowina 0 1 Szwecja GameOnline

Główna kwalifikacja[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
4 Clover & Lepricon UE 2 0 UE Eternal Envy's Disciples
ScaryFaceZ Ukraina 0 2 UE Team Tinker
Basically Unknown Bułgaria 2 0 Bośnia i Hercegowina Suxys squad
GameOnline Szwecja 2 1 Dania Flipside Tactics
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
4 Clover & Lepricon UE 2 1 UE Team Tinker
Basically Unknown Bułgaria 2 0 Szwecja GameOnline
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
4 Clover & Lepricon UE 1 2 Bułgaria Basically Unknown

Kwalifikacja #4[edytuj | edytuj kod]

Otwarta kwalifikacja #1[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Beyond Godlike Liban 0 1 Rosja Yellow Submarine
Lemondogs Szwecja 0 1 Szwecja Taco Life
aSpera Rosja 1 0 UE OutOfOurLeague
Team Crucial Polska 1 0 Niemcy GOOMBA Gaming
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Yellow Submarine Rosja 1 0 Szwecja Taco Life
aSpera Rosja 1 0 Polska Team Crucial
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Yellow Submarine Rosja 1 0 Rosja aSpera

Otwarta kwalifikacja #2[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Chappa Ukraina 1 0 Kanada OverAchievers
Phoenix Rising UE 0 1 Białoruś Power Rangers
Top5 USA 0 1 Grecja London Conspiracy
Vega Squadron Rosja 1 0 Francja Zero Respect
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Chappa Ukraina 1 0 Białoruś Power Rangers
London Conspiracy Grecja 0 1 Rosja Vega Squadron
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Chappa Ukraina 1 0 Rosja Vega Squadron

Główna kwalifikacja[edytuj | edytuj kod]

Ćwierćfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Yellow Submarine Rosja 2 0 UE 4 Clover & Lepricon
GameOnline Szwecja 1 2 Rosja Vega Squadron
aSpera Rosja 0 2 UE Team Tinker
HellRaisers Rosja 2 1 Ukraina Chappa
Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Yellow Submarine Rosja 0 2 Rosja Vega Squadron
Team Tinker UE 2 0 Rosja HellRaisers
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Vega Squadron Rosja 2 1 UE Team Tinker

Liga[edytuj | edytuj kod]

  • Rosja Team Empire nie było w stanie uczestniczyć w finale z powodu problemów z wizami. Jak powiadomiono później, Team Empire nie dostało nagrody. Kolejną drużyną w kolejce do zastąpienia Team Empire była Rosja Vega Squadron, lecz nie byli w stanie uczestniczyć w finale w tak krótkiej chwili, więc zaproszono Bułgaria Basically Unknown do uczestniczenia w playoffach.
Nr Drużyna Ilość wygranych Ilość przegranych
1. Rosja Virtus.pro 9 5
2. Rosja Team Empire 9 5
3. Szwecja Alliance 8 6
4. UE Burden United 7 7
5. Szwecja Ninjas in Pyjamas 7 7
6. Ukraina Natus Vincere 7 7
7. Rosja Vega Squadron 6 8
8. Bułgaria Basically Unknown 3 11
Mecze[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Basically Unknown Bułgaria 0 2 Rosja Team Empire
Team Empire Rosja 2 0 Rosja Vega Squadron
Natus Vincere Ukraina 2 0 Bułgaria Basically Unknown
Team Empire Rosja 2 0 Ukraina Natus Vincere
Alliance Szwecja 2 0 Ukraina Natus Vincere
Alliance Szwecja 1 1 Rosja Virtus.pro
Alliance Szwecja 2 0 Bułgaria Basically Unknown
Virtus.pro Rosja 1 1 Bułgaria Basically Unknown
Alliance Szwecja 1 1 Rosja Vega Squadron
Alliance Szwecja 0 2 UE Burden United
Alliance Szwecja 1 1 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Alliance Szwecja 1 1 Rosja Team Empire
Ninjas in Pyjamas Szwecja 0 2 Rosja Virtus.pro
Burden United UE 0 2 Rosja Vega Squadron
Natus Vincere Ukraina 1 1 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Ninjas in Pyjamas Szwecja 0 2 Bułgaria Basically Unknown
Basically Unknown Bułgaria 0 2 Rosja Vega Squadron
Ninjas in Pyjamas Szwecja 2 0 Rosja Vega Squadron
Ninjas in Pyjamas Szwecja 1 1 UE Burden United
Virtus.pro Rosja 1 1 Rosja Vega Squadron
Natus Vincere Ukraina 2 0 Rosja Vega Squadron
Team Empire Rosja 0 2 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Burden United UE 2 0 Bułgaria Basically Unknown
Natus Vincere Ukraina 1 1 Rosja Virtus.pro
Team Empire Rosja 0 2 Rosja Virtus.pro
Virtus.pro Rosja 1 1 UE Burden United
Team Empire Rosja 2 0 UE Burden United
Natus Vincere Ukraina 1 1 UE Burden United

Faza pucharowa[edytuj | edytuj kod]

Najlepsi z 6[edytuj | edytuj kod]

Górna tabela[edytuj | edytuj kod]

Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Burden United UE 1 0 Bułgaria Basically Unknown
Natus Vincere Ukraina 1 0 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Burden United UE 0 2 Ukraina Natus Vincere

Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]

Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Basically Unknown Bułgaria 0 2 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Runda 2[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Burden United UE 0 2 Szwecja Ninjas in Pyjamas

Wielki finał[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina Zakwalifikowani Zakwalifikowani Szwecja Ninjas in Pyjamas

Finałowa tabela[edytuj | edytuj kod]

Górna tabela[edytuj | edytuj kod]

Półfinały[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Alliance Szwecja 0 2 Ukraina Natus Vincere
Virtus.pro Rosja 2 0 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina 2 1 Rosja Virtus.pro

Dolna tabela[edytuj | edytuj kod]

Runda 1[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Alliance Szwecja 1 2 Szwecja Ninjas in Pyjamas
Finał[edytuj | edytuj kod]
Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Virtus.pro Rosja 3 0 Szwecja Ninjas in Pyjamas

Wielki finał[edytuj | edytuj kod]

Drużyna nr.1 Punkty Punkty Drużyna nr. 2
Natus Vincere Ukraina 2 3 Rosja Virtus.pro

Pula nagród[edytuj | edytuj kod]

Edycja Dota 2 - Turnieje
2011
BenQ 'The Clash'BenQ 'The Clash 2'Dota 2 Star ChampionshipDota2Replays Brawl
Dreamhack Winter 2011 Corsair Vengeance CupElectronic Sports World Cup 2011InsideDOTA Invitational
It's Gosu Monthly Madness Dota 2 InvitationalMalaysia InvitationalSunday Evening Cup Series Season 1
The Defense Season 1The International 2011WCG Asian Championships 2011
2012
4PL Play4Dota2 2012Absolute Arena Dota 2 InvitationalAbsolute Arena Dota 2 Invitational 2
ASUS Open Final Battle of the YearAtoD Showdown 2AVerMedia Dota 2 CupBeyondTheSummit World Tour
D2E ChallengeDota 2 LostWorld Cup 1Dreamhack Open 2012 ValenciaDreamhack Summer 2012 Corsair Vengeance Cup
Dreamhack Winter 2012 Corsair Vengeance CupECAL: Americas LeagueElectronic Sports World Cup 2012
G-1 Champions League Season 4G-League 2012GEST Dota 2 TournamentGigabyte Dota Masters
GosuLeague First BloodGosuLeague Season 2GosuLeague Season 3GosuLeague Season 4GosuLeague Season 5
Infused CupsIt's Gosu Monthly Madness AsiaIt's Gosu Monthly Madness Season IIIt's Gosu Razer Mini Madness
JeeDota 2 Championship 1JeeDota 2 Championship 2JeeDota 2 Championship 3JeeDota 2 Championship 4
JeeDota 2 Championship 5joinDOTA MastersjoinDOTA OpenProDOTA2 Non-Pro League Season 1
ProDOTA2 Pro League Season 1RaidCall Dota 2 CupRaidCall Dota 2 League Season 1Razer Dota 2 Tournament
Samsung European EncounterStar Ladder Star Series Season 1Star Ladder Star Series Season 2
Star Ladder Star Series Season 3Star Ladder Star Series Season 4Team Dignitas InvitationalThe Asia 2012The Defense Season 2
The Defense Season 3The GD Studio - The Arena 1The GD Studio - The Arena 2The International 2012
The Premier League MastersThe Premier League Season 1The Premier League Season 2Thor Open 2012
WCG Asian Championships 2012World Cyber Games 2012XMAS Skynet Tournament
2013
ACE Dota 2 League4PL Play4Dota2 2013Alienware Cup 2013 Season 1AMD Premier League Season 1
AMD Premier League Season 2American Dota LeagueArmaggeddon Dota 2 Grand Slam Asia
ASUS ROG DreamLeague Kick-Off SeasonAtoD Showdown 3BeyondTheSummit Weekend CupBigpoint Battle
Corsair Gaming Summer Dota 2 Tournament 2013Curse Dota 2 InvitationalD2R Team League Season 1
Dota 2 Canada CupDota 2 Canada Cup Season 2Dota 2 Champions League Season 1Dota 2 Ireland Season 1
Dota 2 Super LeagueDotaCinema Rosh PitDotaHut InvitationalDreamhack Dota 2 Invitational
Dreamhack Summer 2013 ASUS ROG CupE2MAX L33t ChampionshipECL 2013Eizo CupElectronic Sports Prime Dota 2 Cup
Electronic Sports World Cup 2013Fengyun Dota 2 TournamentFragbite Masters 2013G-1 Champions League Season 5
G-League 2013GEST Season 1Gigabyte Premier LeagueGigacon 2014GMPGL SEA Grand Finals Season Five
HyperX Dota 2 League Season 4MLG Columbus 2013MLG Fall Invitational 2013Neolution GosuCup - August 2013
Neolution GosuCup - July 2013Neolution GosuCup - June 2013Neolution GosuCup - September 2013Netolic Pro League 2 East
Netolic Pro League 2 WestNetolic Pro League 3 EastNetolic Pro League 3 WestNetolic Pro League 4 West
Nexon Invitational Super MatchNexon Sponsorship League Season 1Nexon Sponsorship League Season 2Nexon Starter League
NM SpillExpo 2013Pinoy Gaming Festival - Fall 2013Pinoy Gaming Festival - Summer 2013Polish DOTA 2 Online Championships
PRIDE Challenge 2013RaidCall Dota 2 League Season 2RaidCall Dota 2 League Season 3RaidCall EMS One Season 1
RaidCall EMS One Season 2RaidCall EMS One Season 3Ritmix Russian Dota 2 LeagueSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 1
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 2Sino-net Dota 2 TournamentSK Trophy 1SK Trophy 2Southeast Asia League
Star Ladder Star Series Season 5Star Ladder Star Series Season 6Star Ladder Star Series Season 7
Star Ladder Star Series Season 8SteelSeries Euro CupSteelSeries Euro Cup Season 2SteelSeries SEA Cup Season 3
Techlabs Cup 2013 Season 1Techlabs Cup 2013 Season 2The Asia 2013The Defense Season 4The International 2013
The Premier League Season 3The Premier League Season 4The Premier League Season 5WePlay Dota 2 League Season 1
WePlay Dota 2 League Season 2
2014
ACG SEA Invitational 2014AMD D2M LeagueAmerican Dota League Season 2AOC Pro Cup Season 1
Arabian Dota LeagueASUS ROG DreamLeague Season 1ASUS ROG DreamLeague Season 2Balkan Championship
Battle of AmericaBattle of Central Europe Season 1Battle of Central Europe Season 2Battle of Central Europe Season 3
BenQ All-Star ShowmatchBountyHunter SeriesBrasil Game Cup 2014CDEC New Star ChallengeCIS Carnage 2014
Corsair Asia CupCrashGame League Season 2Datbet ChampionshipDeadly Gaming Cup Season 1Dota 2 Canada Cup Season 3
Dota 2 ChallengeDota 2 Champions League Season 2Dota 2 Champions League Season 3Dota 2 Champions League Season 4
Dota 2 League Season 5Dota Pit League Season 2DreamHack Bucharest InvitationalECL 2014ECL 2014 Autumn
ESL One FrankfurtESL One New YorkElectronic Sports Prime Shock Therapy CupEsportal Dota 2 League
Excellent Moscow Cup Season 1Excellent Moscow Cup Season 2Fragbite Masters 2014G-League 2014
Game Show League Season 1GG LeagueGG League Season 2GIGABYTE ChallengeHyperX D2L Western Challengei-League
i-League Season 2IeSF 2014 World ChampionshipIeSF Asian ChampionshipsJapan Dota Cup Season 1
joinDOTA League America Season 1joinDOTA League Asia Season 1joinDOTA League Europe Season 1
joinDOTA League America Season 2joinDOTA League Asia Season 2joinDOTA League Europe Season 2
joinDOTA League America Season 3joinDOTA League Asia Season 3joinDOTA League Europe Season 3
joinDOTA League America Season 4joinDOTA League Asia Season 4joinDOTA League Europe Season 4
Korea Dota 2 League Season 1Korea Dota 2 League Season 2Korea Dota 2 League Season 3Korea Dota 2 League Season 4
MarsTV Dota 2 LeagueMegafon Battle ArenaMLG T.K.O. AmericaMLG T.K.O. EuropeMonster Energy Invitational
MSI Beat IT 2014National Electronic Sports Open 2014National Electronic Sports Tournament 2014Netolic Pro League 5 East
Netolic Pro League 5 WestNexon Sponsorship League Season 3NVIDIA Game 24OK.- Dota 2 CupPinnacle Pro-Am Cup
Red Bull ECL 2013 Grand FinalsSEA Dragon BattleSina Cup Supernova Dota 2 Open Season 3
Sina Cup Supernova Dota 2 Open Season 5Star Ladder SEA PreseasonStar Ladder Star Series Season 9
Star Ladder Star Series Season 10Star Ladder Star Series Season 11SteelSeries Euro Cup Season 3Techlabs Cup 2014 Season 1
Techlabs Cup 2014 Season 2The InauguralThe International 2014The SummitThe Summit 2Trilogy CupV Games Tournament
Vietnam eSports Champions League 2014World Cyber Arena 2014World E-sport Championships 2014WPC 2014
WVW National Electronic Sports Classic Season 1WVW National Electronic Sports Classic Season 2XMA X5 Mega Arena
XMG Captains Draft 2.0XMG Captains Draft InvitationalYard Red FestivalYard White FestivalZotac Starleague 2014
2015
2015 Red Bull Battle Grounds: Dota 2Alienware Area 51 Dota 2 CupAlienware Summer's End Cup
AOC & Rapoo Masters ChampionshipsAsia Arena CupASUS ROG DreamLeague Season 3Bridon Open CupBTS Americas
BTS Americas 2BTS Southeast Asia 1Corsair Gaming ArenaDota 2 Asia ChampionshipsDota 2 Canada Cup Season 4
Dota 2 Canada Cup Season 5Dota 2 Champions League Season 5Dota 2 Champions League Season 6Dota Pit League Season 3
DouyuTV Dota 2 TournamentE-Sport Bets ShowmatchECL 2015 SpringESCC 2015Elimination ModeESL One Frankfurt 2015
ESL One New York 2015Esport SM 2015FirstGameTV Dota 2 CupFrankfurt Major 2015G-Guard ChallengeG-League 2015
Game Show InvitationalGEST SEA CupHitbox EU ChampionshipHitbox EU Championship 2Hitbox Obutto Championship 2
HuomaoTV Mid-summer League Season 1I-League Season 3InsideDOTA Challenge 1InsideDOTA Challenge 2Iron Trophy Europe
joinDOTA League America Season 5joinDOTA League Asia Season 5joinDOTA League Europe Season 5
joinDOTA League America Season 6joinDOTA League Asia Season 6joinDOTA League Europe Season 6
joinDOTA MLG Pro League Season 1joinDOTA MLG Pro League Season 2Major All Stars Dota 2 Tournament
MarsTV Dota 2 League 2015Mineski Pro-Gaming League Season 7 Leg 2MLG World Finals 2015Mountain Trail Challenge
MPGL Season 7 SEAMSI Dragon BattleNanyang Dota 2 ChampionshipsNXTGAME Dota 2 Invitational
RoG Play It Cool Dota 2 InvitationalSEA Dragon Battle 2Star Ladder Pro Series Season 11Star Ladder Star Series Season 12
Sudamerican Master 2Sudamerican Master 3The International 2015The Prime MajorThe Summit 3VPGame Pro League
Yard G2A Fest Ep.1
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.